Alien ADVlog

W Patronite od 18.07.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 793

Liczba Patronów: 810

Zostań Patronem
Kup na prezent
20 patronów
610 miesięcznie
6 650 łącznie
Wszystko o motocyklach Adventure i jeszcze więcej!

O Autorze

Cześć Kochani!

Jeśli tu jesteś to prawdopodobnie mnie znasz, a jeżeli nie - zapraszam na moje sociale poświęcone w całości światowi motocykli, na które patrzę głównie przez pryzmat przykurzonych i czasem zabłoconych gogli z napisem ADVENTURE :) 

Jestem Alien i staram się Wam za każdym razem dostarczać rozrywki i przy okazji przydatnej wiedzy o świecie adwenczerowych motocykli. I odrobiny humoru bo bez humoru możemy od razu iść do domu :P Od wielu lat jeżdżę motocyklami, Przejechałem (prawie) tak z pół Europy - od Istambułu po Walię i Katalonię, a ostatnio ukończyłem kurs Instruktora Techniki Jazdy - motocyklem oczywiście :) 

Znajdziecie u mnie:

 • Testy motocykli
 • Przygodowe wyprawy
 • Porady
 • Motocyklowy lifestyle i odcinki wielce niepoważne
 • Technikę jazdy i porady jak wywracać się mniej 

 

 

 


Po co PATRONITE?

Będę niezmiernie wdzięczny za każde Wasze wsparcie mojej działalności! Jak niektórzy z Was być może wiedzą produkcja filmów o motocyklach i podróżach na nich zajmuje mnóstwo czasu i pochłania często niemałe środki. 

Fundusze zebrane przez Patronite posłużą dalszemu i szybszemu rozwojowi kanału, przeznaczę je aby realizować jeszcze więcej projektów, testów motocykli i sprzętu, pokryć koszty działania i rozwoju. Wyobraźnię mam akurat bujną i pomysły na spektakularne realizacje są, włącznie z ciekawymi testami porównawczymi w szczególnych miejscach w Polsce i za granicą, z Waszą pomocą może być epicko! 

Wiecie - generalnie mam marzenie aby Alien ADVlog był dla Was kopalnią wiedzy i frajdy, gdzie będziecie wracać cały czas po jeszcze więcej przygody! 

RIDE YOUR ADVENTURE!

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
TheLibr4rian
TheLibr4rian
Próg: 20 zł
kamil gradowski
kamil gradowski
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Dominik Gąbka
Dominik Gąbka
Próg: 20 zł
J Ś
J Ś
Próg: 20 zł
Kozi
Kozi
Próg: 10 zł