Jam Sensation

W Patronite od 03.07.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie

WIĘCEJ NAGRAŃ

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Taka kwota każdego miesiąca, pozwoli nam oderwać się chociaż trochę od obowiązków, i z pełną determinacją tworzyć więcej nagrań, i działać prężnie na wielu innych polach dookoła naszej muzyki, jak chociażby promocja.

PRACA Z MUZYKĄ

2 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 500 zł

brakuje

Jeżeli uda się osiągnąć takie wsparcie od Państwa, będzie można kilka razy więcej czasu poświęcać muzyce, przez co będzie powstawać z naszej strony kilka razy więcej o wiele lepiej dopracowanych nagrań.
Jedna osoba będzie mogła zrezygnować z pracy, i zamiast niej zająć się całkowicie muzyką, i wszystkimi jej aspektami, od technicznych po przede wszystkim artystyczne, i koordynować działaniami muzyków.

PLATFORMA

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Przy takim budżecie miesięcznym, będziemy w stanie nie tylko działać niezależnie, i tworzyć naprawdę dużo muzyki świetnej jakości, ale będzie można stworzyć platformę, dzięki której ludzie z całego świata, którzy potrafią świetnie grać, ale nie umieją zmaterializować własnych pomysłów, będą mogli tworzyć i wydawać własną muzykę z naszą i Państwa pomocą. Zajmiemy się organizacją, sprawami technicznymi i finalizacją całego przedsięwzięcia. Płyty ze wspaniałymi nagraniami ludzi, które w innym przypadku nigdy nie ujrzałyby światła dziennego, będą wydawane regularnie. Pomóżcie nam stworzyć ten projekt, bez Państwa wsparcia nam się nie uda...
Zostań Patronem
Kup na prezent