Avatar użytkownika

Antoni Maluje

1
patron
200 
miesięcznie
8 440 
łącznie
1
patron
200 zł 8 440 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Cegiełka - piątka na sztukę;)

Pięć złotych. To mniej więcej koszt najmniejszego pędzla który używam, a który w moim malarstwie jest najważniejszy. Bo to właśnie nim wykańczam, nakładam delikatne laserunki, wyprowadzam finalny rysunek. Blisko 50% pracy wykonuje tym właśnie narzędziem.
Wybierając ten próg wsparcia gwarantujesz, że nie zabraknie mi środków i narzędzi do malowania. Chcę ci choć skromnie wynagrodzić twój ważny gest dlatego otrzymasz:

a) Dostęp do elitarnej grupy fb “Antoni Maluje VIP fan club”- a tam:
- niepublikowane dotąd zdjęcia, filmy i inne materiały z mojej twórczości;
- przedpremierowe fotografie wszystkich prac;
- filmy o charakterze błyskawicznego kursu; jak nauczyć się malować/rysować;
- dostęp do wszystkich filmików gdzie odkrywam przed wami kulisy mojej pracy czyli moje inspiracje, przeżycia duchowe, przemyśleniach o życiu i nie tylko.

b) Twórczość rysunkową i graficzną tworzoną tylko dla moich patronów, przekazywaną droga elektroniczną lub na grupie fb.

c) Zaproszenie na wszystkie moje publiczne wystawy.

Wspierając mnie wspierasz m.in Środowiskowy Dom Samopomocy w Skawinie, ponieważ trafi tam minimum 10% przychodu z pieniędzy jakie od ciebie otrzymam.
10 zł miesięcznie
Dla przyjaciół sztuki

Najtrudniej jest znaleźć czas na malowanie. Proza życia, potrzeba skupienia się na pracach zarobkowych, ogranicza moja przestrzeń twórczą. A natchnienie jest niestety ulotne i kapryśne. Te skromne 10zł pomoże mi więc zadbać o to, co najważniejsze. Czas. To już naprawde wiele- symboliczna wędka na którą chcę złowić okazałego suma:) Moja radość, twórcza swoboda rośnie.
Słowo dziękuję to za mało, dlatego chcę ci ofiarować:

- wszystkie korzyści z progu pierwszego;
- darmowy wstęp na wszystkie wystawy publiczne, o charakterze komercyjnym;
-osobiste zaproszenie na wystawy zamknięte;
- 20% rabatu na reprodukcje moich obrazów.
*Dodatkowo- jeśli będziesz wspierał/ła mnie minimum rok czasu to co pewien czas otrzymasz oryginalne upominki-gadżety mojego projektu lub z reprodukcjami moich obrazów. Jestem człowiekiem kreatywnym, będę chciał was zaskoczyć, dlatego warto troszkę poczekać! ;-)
20 zł miesięcznie
Opiekun Sztuki

Sztuka jest jak piękna kobieta. Lubi się stroić i emanować swoją urodą by być zauważona. Nie można jej prezentować byle jak lub odnosić się do niej prostacko. Jeśli podzielasz ten pogląd- ten próg jest dla ciebie. Wyrażasz w ten sposób, że chcesz zadbać nie tylko o materiały i czas ale też o środki na właściwą prezencję i promocję sztuki. Ogromnie się cieszę, że nie będę musiał schować swoich prac do szuflady. Chcę cię za to obdarować i szczerze podziękować za twoją dobroć. A więc dziękuję i daję ci:

- wszystkie korzyści z poprzednich progów;
- osobiste zaproszenie i darmowy wstęp na wystawy zamknięte;
- na każdej wystawie twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy wyjątkowych osób, które będąc bezinteresownie hojne, wsparły moją sztukę;
- w przeciągu dwóch miesięcy otrzymasz reprodukcję wybranego przez ciebie obrazu (w formie plakatu A3);
- atrakcyjne gadżety-upominki trafią do ciebie znacznie częściej niż w progu nr 2. Będą też znacznie bogatsze.
30 zł miesięcznie
Opiekun Sztuki na “5+”

Ta kwota świadczy już o pewnym zaufaniu do mnie i szczególnym upodobaniu w mojej sztuce. To dla mnie zaszczyt, że zdecydowałeś/aś się na ten gest. Widzę, że masz dobre serce które pragnie oglądać rzeczy piękne i wartościowe. Czuję wielką odpowiedzialność by pokazać ci te rzeczy w moich obrazach.
30 zł to już konkretny czas pracy, farby, pędzle, czy wykończony metr kwadratowy kawałka pracowni. Z pewnością z biegiem czasu zorganizuję wystawę na którą cię osobiście zaproszę. Nie możesz odejść z pustymi rękami, a korzyści z poprzednich progów to jeszcze za mało dla kogoś tak wytrwałego. Dlatego mam dla ciebie coś specjalnego:

- rysunek/grafika z dedykacją, w oprawie, do postawienia na biurku lub zawieszenia na ścianie, który podkreśli twoje dobre serce i wspaniały gest;
- jeszcze ciekawsze i bardziej urozmaicone gadżety-upominki.
50 zł miesięcznie
Prawdziwy Mecenas Sztuki

Nawet nie wiesz jak się cieszę na myśl o tym, co zrobię, żeby ci się odwdzięczyć za wybranie tego progu! Pozornie to tylko złotówki (np. równowartość drobnych zakupów), a dla mnie konkretny, comiesięczny krok w rozwoju mojej sztuki. Już widzę jak marzenie o wystawie pierwszych prac staje się rzeczywistością. I to dzięki Tobie! Twój hojny gest czeka specjalne wyróżnienie. Dlatego, oprócz korzyści z poprzednich progów, otrzymasz:

- zaproszenie dla członka VIP na wszystkie wystawy, na których zostanie złożone podziękowanie z imienia i nazwiska dla ciebie, mojego wspaniałego patrona, bez którego by się nie odbyły;
- na każdej wystawie twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy honorowych patronów. Dobrodusznych mecenasów sztuki, którym szczególnie zależy na tym, by na świecie było więcej rzeczy pięknych, dobrych i prawdziwych;
- już po pół roku otrzymasz certyfikowaną, ręcznie podpisaną, oprawioną, cyfrową reprodukcję dowolnego obrazu, z imienną dedykacją;
- tak długo jak będziesz mnie wspierać otrzymasz katalog prac dokumentujący moje wystawy.
81 zł miesięcznie
Mój Bohater

Ta kwota wpłacana przez cały rok gwarantuje, że namaluję choć jeden obraz. Tylko dzięki tobie! Nawet gdyby cała reszta planów miała się nie udać, to tym progiem zapewnisz mi najważniejszą rzecz - realną ciągłość twórczą. Moja sztuka nie stanie w miejscu, będzie rosnąć razem z natchnieniem i ekspresją twórczą. Samodzielnie możesz o to zadbać! Zostań moim bohaterem. To nie jest już zwykły krok do przodu ale pewność dotarcia do celu. Wasza wyjątkowa hojność zachęca mnie do wyjatkowej wdzięczności:
-wszystkie korzyści z poprzednich progów;
- już po roku wsparcia otrzymasz reprodukcję cyfrową wybranego obrazu w skali 1:1, z certyfikatem oryginalności, podpisem autora i imienną dedykacją, a wszystko wykonane w najwyższej jakości druku i papieru;
- na wystawach jeden z obrazów będzie oznaczony tabliczką z twoim imieniem i nazwiskiem- mój osobisty patron, dzięki któremu powstał:)!
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
19 dostępnych miejsc
Mój SUPERbohater

Już nie jeden ale co najmniej dwa obrazy powstaną dzięki twojemu wsparciu! To postawa godna Superbohatera. I nim właśnie dla mnie jesteś, jeśli wybrałeś/aś ten próg. Dzięki Tobie zniosę małe kaprysy losu i wielkie kaprysy weny;) Twoja wiara we mnie i moją twórczość, wyrażona w tym geście, dodaje mi skrzydeł. Zasłużyłeś na wiele wyrazów wdzięczności, które dołączą do nagród i bonusów za wsparcie z wcześniejszych progów. Dajesz tak dużo - to wymaga sporo odwagi. Ale jesteś superbohaterem, dla ciebie to normalne. Zaryzykuj i teraz! W podzięce chcę ci ofiarować coś osobistego. Prezent-niespodziankę czyli przedmiot będący małym , autorskim dziełem sztuki. Im dłużej będziesz mnie wspierał tym hojniejsza czeka cię nagroda!
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
5 dostępnych miejsc
Mój Anioł Stróż

To próg dla prawdziwych Aniołów Stróżów sztuki,osób zakochanych w mojej twórczości. Onieśmiela mnie twoja postawa ale zarazem utwierdza w przekonaniu, że jestem na dobrej drodze. Twoja wyjątkowa szczodrość, oddanie mi w opiekę ciężko zarobionych pieniędzy, mobilizuje mnie do pracy wytrwałej i owocnej. Mój anielski patronie,razem z zawartością pakietów od 5 do 200zł, otrzymasz oryginalny, autorski obraz. Jego tematyka nie będzie jednak dla mnie intymna (erotyka, duchowość). Wspieraj mnie przez rok, a namaluję go specjalnie dla ciebie. Jeśli potoważyszysz mi krócej, odwdzięcze się skromniejszą, ale wciąż osobistą i twórczą pracą.
Ponadto otrzymasz prawo pierwokupu obrazów “intymnych”, które zdecyduje się kiedyś sprzedać.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Antoni Maluje w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem artystą malarzem i pragnę zajmować się swoją twórczością na całego, a nie w kradzionych po pracy chwilach. Namalowałem już wiele pięknych murali które kocham, lecz potrzebuję czegoś więcej, by się wyrazić.

>> Zapraszam cię do rzeczy wielkich <<

Cieszę się, że to czytasz. Oznacza to, że zainteresowało cię moje malarstwo lub po prostu chcesz pomóc mi rozwijać moją pasję i pracę, które przeżywam jako swoje powołanie.

Dokonał się we mnie pewien przełom. Otworzyłem się na siebie: na to co przeżywam, czuję, myślę. Nawiązałem relacje z samym sobą. Usłyszałem w końcu głos natchnienia. Zacząłem malować obrazy z wewnętrznej potrzeby; żeby pokazać samego siebie, moją relację z Bogiem, bliskimi i światem. Nie chcę tego porzucić, planuję rozwój zaczętej pracy czyli malowanie, malowanie, malowanie... Chcę zawalczyć o spełnienie tej misji. 

Zapraszam cię do podjęcia szlachetnego patronatu, który umożliwi rozwój niezależnej, autorskiej sztuki. Wierzę, że zapalę cię do mojego projektu. Tak niewiele trzeba by powstało tak wiele!


Na fotografii ja i moje pierwsze obrazy z serca. 


Jaka jest moja misja?

Być zawsze szczerym w swojej twórczości i dzielić się tym, co we mnie najpiękniejsze, najcenniejsze, najważniejsze. Co potrzebuję powiedzieć.  Zobrazować miłość którą żyję i oddycham każdego dnia. Towarzyszące mi emocje, myśli i idee. Całe życie otrzymane od Boga.

Jakie są moje cele?  

 1. Tworzyć sztukę na najwyższym poziomie.
 2. Mieć środki na malowanie: czas i materiały.
 3. Tworzyć średnio 1 obraz miesięcznie. 
 4. Organizować wystawy minimum raz do roku. 
 5. Pierwsza wystawa po namalowaniu minimum 20 dobrych obrazów. 
 6. Organizować wystawy zamknięte dla wybranych odbiorców.
 7. Promować profesjonalnie moją sztukę.
 8. Przygotować i wykończyć pracownię artystyczną w swoim domu.
 9. Malować niezależne murale artystyczne na podstawie projektów własnych lub innych wspaniałych artystów. A w tym:
  - współpracować z innymi malarzami artystami, a także wspierać ich;
  - wyrażać treści wzniosłe i odważne w przestrzeni publicznej;
  - przyczyniać się tym do obrazowania prawdy, dobra i piękna. 
 10. Rozwijać własny język przedstawienia tematów trudnych: duchowość (sztuka sakralna), erotyka. 
 11. Oddawać część zarobków (min 10%) na cele pomocowe (na pierwszym miejscu Środowiskowy Dom Samopomocy w Skawinie). Dlaczego?
  -Skoro ktoś pomaga mi, to moim obowiązkiem też jest pomoc. I z potrzeby serca.


Kontrakt zaufania
>> Zostając moim patronem dajesz mi niezbędne wsparcie do realizacji mojej misji. Jestem ci za to bardzo wdzięczny i chcę ci odwzajemnić twój szlachetny dar. Jednak nie mogę  oddać swojej wolności twórczej. Prosze cię byś nie wymuszał/ła na mnie inspiracji czy tematów, które mam malować. One muszą wynikać z mojej głębi, nawet jeśli czasem będą nieudane lub na granicy smaku / etyki. Może się zdarzyć, że się nie zrozumiemy, rozminiemy w oczekiwaniach. Jeśli Bóg mi podpowie, że mam malować rzeczy trudne, niezrozumiałe, pójdę za tym głosem, nawet gdy spotka się to z niezrozumieniem. Taka jest cena sztuki. Dlatego jeszcze raz proszę; bądź ze mną i w takich chwilach. Lecz jeśli zechcesz odejść i przestać mnie wspierać, masz pełne prawo. Szanuję twoja wolność, niezależnie od powodów, którymi  będziesz się kierować. Jestem na to otwarty.
Jednocześnie jestem moralnie wrażliwą osobą. Widzę konkretną granicę pomiędzy dobrem i złem. Zawsze staram się iść w stronę dobra. Nie interesuje mnie promowanie nihilizmu, skandalu czy nienawiści do kogokolwiek. Choć mogę i muszę ocierać się o tematy trudne, uwzględniać różne odcienie szarości. Z tego względu ktoś o wrażliwym sumieniu może podejrzewać mnie o złe intencje. Chcę zaznaczyć, że  moje obrazy są i będa zawsze wyrazem miłości, moralnego dobra, harmonii.  Co nie znaczy, że te wielkie idee będą podane w ładnym, kolorowym opakowaniu. 


>> Druga ważna kwestia to finanse. Bardzo cenię swoją twórczość  i jej cenę. Niektórych może dziwić, że mam takie, a nie inne oczekiwania finansowe. Jestem przekonany o niepowtarzalności i wielkiej wartości artystycznej mojego malarstwa. To jak biblijne, drogocenne perły. Nie sprzedam obrazu w cenie komercyjnego kiczu. Wolę nie sprzedać żadnego obrazu niż sprzedać go bez poszanowania jego prawdziwej wartości.
Czy to oznacza, że nigdy nie uda ci się nabyć mojego obrazu? Nie! Paradoksalnie jestem skłonny ofiarować go nawet za darmo lub za drobną część jego wartości, ale nie z błahego powodu. Jeśli stworzę wiele drogocennych pereł, łatwiej będzie mi się z nimi rozstawać. Jeśli nawiążę z kimś wyjątkową relację, to oczywistym darem dla tej osoby  będzie obraz. Jeśli oddając / sprzedając tanio moja sztukę powstanie jakieś wielkie dobro, to jest to nawet mój obowiązek.


>> Ostatnia rzecz to mierzenie sił na zamiary. Mam aż 11 postanowień do zrealizowania. Prosze cię o wyrozumiałość. Jeśli sumarycznie otrzymam ok. 200zł na miesiąc, to wiele nie zwojuję. Może uda mi się namalować 1-3 obrazy rocznie ale o szybkiej wystawie prawdopodobnie mogę zapomnieć. Jeśli jednak spotkam się z dużym zainteresowaniem i hojnością, to szanse rosną z każdą złotówką:) Dla przykładu  namalowanie muralu potrafi kosztować nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. I jest to szczyt moich marzeń by, obok obrazów, malować regularne murale. Liczę na twoją pomoc nie tylko finansową ale też promocyjną. Chwal się moimi obrazami, zapraszaj ludzi do polubienia mojej twórczości, a nawet wsparcia tą symboliczną pięciozłotówką. Wtedy powoli, krok po kroku zrealizujemy wszystkie cele.
 Za twoje dobro i wsparcie, mój szlachetny patronie, dziękuję z całego serca! Chcę tą dobrą energię wykorzystać do stworzenia autentycznej, żywej sztuki. Życz mi więc połamania pędzla, a także klęski urodzaju:)

Cele Autora

finansowe must have
 • 2 000 zł miesięcznie
 • 1 800 zł brakuje
10%
To kwota, która pozwoli mi skromnie ale systematycznie realizować swoją twórczość (m.in 12 dobrych obrazów rocznie), samodzielnie ją promować i organizować 1 - 2 wystawy w ciągu roku. A także lepiej zadbać o was, moi patroni, inwestując w hojną gratyfikację.
Własna przestrzeń twórcza + poziom wystaw
 • 5 000 zł miesięcznie
 • 4 800 zł brakuje
4%
Gdy zbliżę się do tej kwoty, będę mógł już zainwestować w swoją pracownię: wykończyć ją i wyposażyć. A dodatkowo organizować swoje wystawy z klasą, w niezwykłej aranżacji. Po drugie stworzę przestrzeń propagowania mojej sztuki: galeria internetowa, sklep online. To oczywiste, że takie działania przełożą się na wyższą jakość mojej pracy i skuteczniejszą promocję. Rozwinę się.
Inwazja sztuki na przestrzeń miejską
 • 10 000 zł miesięcznie
 • 9 800 zł brakuje
2%
Jak już wspominałem szczytem moich marzeń jest tworzenie artystycznych i autorskich murali, a także zapraszanie do współpracy innych artystów. Nie zamierzam rozstawać się z “malowaniem po ścianach”, nawet jeśli nie uda mi się wyjść poza komercyjne realizacje. Chciałbym jednak aby murale stały się częścią mojej twórczości artystycznej, nawet jeśli będę współtworzył cudze, ale jednak dojrzałe artystycznie realizacje. Przeciętny koszt muralu może sięgać kilkudziesięciu tysięcy złotych. Stąd tak wysoko postawiona poprzeczka finansowa.
Dochód z realizacji muralu trafia nie tylko do mnie. To zawsze żmudna praca zespołowa, a ja jestem tylko częścią ekipy malarskiej.
Gdy osiągnę ten poziom wsparcia, wsparci zostaną także inni, wspaniali artyści z którymi nawiążę współpracę.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Antoni Maluje już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
200 zł
Michał Podniesiński
Michał Podniesiński
20 zł
Kamil Jaszczołt
Kamil Jaszczołt
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.