Antoni Maluje

W Patronite od 27.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 846

Liczba Patronów: 1536

Zostań Patronem
3 patronów
260 miesięcznie
520 łącznie

finansowe must have

2 000 zł

miesięcznie

13%

osiągnięto

1 740 zł

brakuje

To kwota, która pozwoli mi skromnie ale systematycznie realizować swoją twórczość (m.in 12 dobrych obrazów rocznie), samodzielnie ją promować i organizować 1 - 2 wystawy w ciągu roku. A także lepiej zadbać o was, moi patroni, inwestując w hojną gratyfikację.

Własna przestrzeń twórcza + poziom wystaw

5 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

4 740 zł

brakuje

Gdy zbliżę się do tej kwoty, będę mógł już zainwestować w swoją pracownię: wykończyć ją i wyposażyć. A dodatkowo organizować swoje wystawy z klasą, w niezwykłej aranżacji. Po drugie stworzę przestrzeń propagowania mojej sztuki: galeria internetowa, sklep online. To oczywiste, że takie działania przełożą się na wyższą jakość mojej pracy i skuteczniejszą promocję. Rozwinę się.

Inwazja sztuki na przestrzeń miejską

10 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

9 740 zł

brakuje

Jak już wspominałem szczytem moich marzeń jest tworzenie artystycznych i autorskich murali, a także zapraszanie do współpracy innych artystów. Nie zamierzam rozstawać się z “malowaniem po ścianach”, nawet jeśli nie uda mi się wyjść poza komercyjne realizacje. Chciałbym jednak aby murale stały się częścią mojej twórczości artystycznej, nawet jeśli będę współtworzył cudze, ale jednak dojrzałe artystycznie realizacje. Przeciętny koszt muralu może sięgać kilkudziesięciu tysięcy złotych. Stąd tak wysoko postawiona poprzeczka finansowa.
Dochód z realizacji muralu trafia nie tylko do mnie. To zawsze żmudna praca zespołowa, a ja jestem tylko częścią ekipy malarskiej.
Gdy osiągnę ten poziom wsparcia, wsparci zostaną także inni, wspaniali artyści z którymi nawiążę współpracę.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni