Bardzo Bardzo Serio

W Patronite od 24.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 231

Liczba Patronów: 173

Zostań Patronem
106 patronów
2 070 miesięcznie
6 050 łącznie
Bardzo Bardzo Serio to miejsce spotkań i rozmów o życiu, Polsce, miłości i śmierci i innych lekkich tematach. Rozmów, do których zapraszamy Was wszystkich - widzów, słuchaczy, przyjaciół.

O Autorze

O co tu chodzi?

Bardzo Bardzo Serio to miejsce spotkań i rozmów o życiu, Polsce, miłości i śmierci i innych lekkich tematach. Do rozmowy zapraszamy osoby, z którymi zawsze chcieliśmy spokojnie pogadać nie tylko o tym, co ważne tu i teraz, ale też wszędzie i zawsze. Zaczęliśmy nasz podkastowy projekt z dwóch powodów: ciekawości i poczucia niedosytu. Z ciekawości, bo mamy mnóstwo pytań, bo czasem czujemy się zagubieni w otaczającym nas świecie, bo nie wiemy, jak mądrze odczytywać sygnały, wysyłane do nas przez skomplikowaną rzeczywistość. Z niedosytu, bo chociaż w naszej pracy prowadzimy wiele rozmów, to są one okrojone przez antenowe wymagania i bardzo często trzeba kończyć zanim się na dobre zaczęło. Marzymy o podkaście, w którym będziemy mieć czas, a nasza radość z obcowania ze wspaniałymi rozmówczyniami i rozmówcami udzieli się wszystkim, którzy nas posłuchają.

O co Was prosimy?

Jak sama nazwa wskazuje, traktujemy nasz projekt Bardzo Bardzo Serio, dlatego chcielibyśmy, żeby rozwijał się długo i szczęśliwie. Prosimy Państwa o wsparcie, które dzięki możliwościom Patronite, będzie regularnym współtworzeniem nie tylko podcastu, ale i społeczności, w której spotkają się ze sobą ludzie świadomi tego, co dzieje się w otaczającym nas świecie oraz mający poczucie, że warto ten świat razem zmieniać. 

Co dotąd zrobiliśmy?

Zanim poprosiliśmy o wsparcie, przygotowaliśmy trzy rozmowy - nie chcemy przecież Państwu sprzedawać kota w worku! Staraliśmy się bardzo, żeby były one ciekawe, wzruszające, wesołe i doskonałe pod względem technicznym. Zależy nam na tym, żeby słuchanie Bardzo bardzo serio było prawdziwą przyjemnością. Nasz podcast jest dostępny na wszystkich platformach streamingowych (Spotify, Google Play itd.) oraz w serwisie You Tube.

Co chcemy Wam dać?

Podstawowe pytanie (filozoficzne) brzmi, “czy podcast może zmienić świat?”. Mamy nadzieję, że chociaż trochę może. Nawet jeśli to “trochę” będzie chwilą wytchnienia, refleksji, odpoczynkiem albo inspiracją. To, co słyszymy od naszych rozmówców zostaje w nas na długo. A jeśli wszystko dobrze pójdzie, zrobimy dla Państwa naprawdę śmieszny program i to nie tylko audio!

Kto prosi?

Katarzyna Kasia - filozofka, wykładowczyni akademicka. Jakiś czas temu zorientowała się, że nie może pozwolić sobie na luksus życia w wieży z kości słoniowej, w związku z czym, w myśl zasady, że każdy walczy jak umie najlepiej, rzuciła się w wir komentowania wydarzeń politycznych. Na stałe związana ze „Szkłem kontaktowym” w TVN24, „Kulturą liberalną” oraz Radiem Nowy Świat.

Grzegorz Markowski - żartowniś, dziennikarz i specjalista w dziedzinie brand konsultingu. Od wielu lat łączy w swoim życiu zawodowym dwie ścieżki - poważnego doradztwa marketingowego i mniej poważnego dziennikarstwa. Felietonista Wprost, Newsweeka a obecnie jeden ze współtwórców „Szkła Kontaktowego” i poranków w Radiu Nowy Świat. Wierzy, że będzie lepiej choć rozum mu podpowiada, że niekoniecznie. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anna Lapot
Anna Lapot
Próg: 50 zł
Piotr Świrski
Piotr Świrski
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Rafal Gryniuk
Rafal Gryniuk
Próg: 20 zł
Magda Magda
Magda Magda
Próg: 20 zł