Avatar użytkownika

Beans & Ammo

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dzięki za wsparcie.
Piątka to z jednej strony drobna kwota, pozornie bez znaczenia ale tak na prawdę to już solidne śniadanie w lesie.

Wpłacając tą kwotę pomagasz mi w utrzymaniu bloga za co wymienię Cię w sekcji "Patroni" na stronie i kanale YT.
Otrzymasz również namiary na maila tylko dla patronów na który będziesz mógł się ze mną kontaktować.
10 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
Dycha to już jedna dwunasta rocznej opłaty za domenę .pl czyli bardzo dużo.

Pewnie gdybym nie skasował na początku 2023 r. swojego konta na FB to zaprosiłbym Cię do jakiejś supertajnej i elitarnej grupy gdzie i tak pewnie nic by się nie działo, ale że konto usunąłem to w ramach podziękowań umieszczę Twoje imię/nick w sekcji "patroni" na stronie i kanale YT.
Otrzymasz również namiary na maila tylko dla patronów na który będziesz mógł się ze mną kontaktować.
20 zł miesięcznie
2 dychy to już kawał forsy. Dziękuję!
To już 3 litry paliwa do mojej terenówki lub dzienne wyżywienie w lesie.
To również spory budżet na reklamę bloga w google.
Gdybym miał jakieś naszywki, naklejki czy inne koszulki z logiem bloga/kanału to z pewnością byś je otrzymał. Ale z racji tego że mam świadomość że nikt tych gadżetów tak na prawdę nie używa i nie potrzebuje to nie będę marnował Twoich pieniędzy na ich produkcję.
W zamian za wsparcie umieszczę twoje imię/nick w sekcji "patroni" na stronie/kanale. Otrzymasz również namiary na maila tylko dla patronów na który będziesz mógł się ze mną kontaktować.
50 zł miesięcznie
Pięćdziesiąt złotych to już sroga kasa która pozwoli mi na wykupienie reklam lub opłacenie sporej części abonamentu za serwer.
To również kwota która zasili mój wyprawowy budżet i z pewnością ułatwi mi zakup brakujących akcesoriów.
Gdybym był za segregacją czytelników na "darmowych" i "płatnych" to zapewne obiecałbym Tobie jakiś ekskluzywny materiał tylko dla patronów lub dostęp sekcji niedostępnej dla reszty świata. Ale nie jestem. Ideą mojego bloga jest dostarczanie treści wszystkim jednakowo, niezależnie od ich stanu portfela i hojności.

W zamian za Twoje wsparcie umieszczę twoje imię/nick w sekcji "patroni" na stronie/kanale. Otrzymasz również namiary na maila tylko dla patronów na który będziesz mógł się ze mną kontaktować.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Beans & Ammo w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć.

Nazywam się Marcin Tomaszewski, jestem twórcą i jedynym autorem bloga Beans & Ammo oraz kanału na platformie Youtube o tej samej nazwie.

Kim jestem?

Przede wszystkim rzemieślnikiem. Tak, żyję z pracy swoich rąk, mam niewielki warsztat gdzie przez kilka godzin dziennie zajmuję się obróbką szlifierską stali. Tak, porzuciłem swój dyplom z inżynierii oprogramowania i zostałem robolem, dzięki czemu udało mi się znacznie zredukować poziom stresu i zyskać więcej wolnego czasu na uprawianie innych pasji.

Jestem też preppersem, czyli jednym z tych dziwaków przygotowujących się na inwazję zombie.

Jestem też miłośnikiem natury gdzie staram się spędzać możliwie najwięcej czasu - czy to w moim ogrodzie, lesie czy na rzece.

Pod koniec 2022 r. zostałem również blogerem... gdy za namową małżonki uruchomiłem swojego bloga.

Co robię?

Na blogu poruszam szeroką tematykę przygotowań na trudne czasy oraz sytuacje kryzysowe jak również bushcraftu i outdooru.

W każdą niedzielę na łamach Beans&Ammo udostępniam czytelnikom nowy artykuł. Są to teksty typowo sprzętowe takie jak: 

- Broń preppersa - dlaczego wybrałem Glocka

poradnikowe:

- Plecak ewakuacyjny

- Woda. Pozyskiwanie i uzdatnianie

lub moje analizy i przemyślenia:

- Czy grozi na blackout

- cykl "Strategie przetrwania"

Staram się by artykuły zawierały wartościową treść, opartą na rzetelnej i popartej źródłami wiedzy oraz moim prywatnym doświadczeniom. 

 


 

Oprócz bloga prowadzę również kanał na platformie youtube o tej samej nazwie Beans & Ammo gdzie publikuję filmy z moich pieszych, rowerowych i packraftowych wypraw na łono natury, gdzie chcę pokazać że nie trzeba wyjeżdżać na drugi koniec świata by trafić na piękne miejsca i przeżyć ciekawą przygodę.

 

 
 
Jako że zajmuję się również rzemiosłem zdarza mi się popełnić film relacjonujący proces powstawania:

 


 

Po co mi Patronite?

Wszystkie tworzone przeze mnie treści udostępniam czytelnikom bloga za darmo. Obiecałem sobie że nie zanieczyszczę bloga reklamami, banerami i innym syfem reklamowym, ale niestety utrzymanie tego kosztuje.

Główne koszty to roczne opłaty za serwer i domenę. Jako że chciałbym dotrzeć do szerokiego grona czytelników muszę posiłkować się wykupowaniem kampanii reklamowych w google co tanie nie jest. Zwłaszcza jak ma być skuteczne.

Moim głównym celem na Patronite jest zebranie funduszy pozwalających mi utrzymać bloga oraz wykupić stałe reklamy bez obciążania budżetu domowego. 

Wszelkie ewentualne nadwyżki planuję przeznaczyć na realizację moich wypraw, pokrycie kosztów paliwa, wyżywienia czy zakupu niezbędnych akcesoriów (jak np. filtra do wody bo na ostatniej wyprawie zgubiłem swój)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Beans & Ammo już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.