Strefa Patrona:

Opole
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
46

patronów

575 zł

miesięcznie

8540 zł

łącznie

 

  Kanał "Bez kanału" testuje popularne w Polsce konkursy i loterie grając po 100 - 1000 zakładów np. w lotto, zdrapki, wysyłając 1000 smsów do Radio Zet czy otwierając 1000 zupek Chipsów. Pokazujemy jakie są szanse na wygraną. Środki otrzymane z Patronite przeznaczymy na zakup kolejnych produktów które po otwarciu przekazujemy potrzebującym

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
57 %
100%
osiągnięto 57%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 425 zł
Sprawdzimy konkursy i loterie kupując po 100 - 1000 produktów na odcinek
Będę mógł testować popularne konkursy w skali 100 do 1000 sztuk (1000 jogurtów)
0%
11 %
100%
osiągnięto 11%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4425 zł
Przetestujemy zagraniczne konkursy, loterie i automaty
W kwocie 5000 zł będę w stanie sprawdzić niemal każdy konkurs lub loterię zagraniczną w ilości nawet do 1000 sztuk. Przetestuje zagraniczne automaty z nagrodami.
0%
100%
osiągnięto 3%
cel: 19000 zł miesięcznie
brakuje 18425 zł
Las Vegas
Pojedziemy do Stanów Zjednoczonych do Las Vegas gdzie będziemy testować tamtejsze amerykańskie loterie i konkursy

O Autorze

Nazywam się Patryk Suliga. Jestem autorem chyba najbardziej znienawidzionego kanału na Youtube przez organizatorów popularnych w Polsce konkursów i gier losowych typu Lotto, loterie sms czy wszelkiego rodzaju zdrapek i kuponów znajdujących się w chipsach, zupkach chińskich czy piwach. Prowadzę doświadczenia w sposób zabawowy oraz jestem tym królikiem doświadczalnym który do tej pory podejmował ryzyko za widzów (finansowe i wizerunkowe)
stawiając w każdej grze po 1000 zakładów, zdrapek, smsów itd... wynikami dzielę sie na swoim kanale o nazwie "Bez kanału" bo nie wpuszczam ludzi w kanał.


Tylko pokazuję rzeczywistość na tysiącu próbach weryfikując w ten sposób popularne konkursy podnosząc w ten sposób ciśnienie ich autorom i działom marketingu.

.                                    

 

Mój kanał na Youtube po 18 odcinkach ma ponad 40 tysięcy subskrybentów. Podobno to dobry wynik. Mój debiutancki film osiągnął 680 tysięcy wyświetleń, a drugi ponad milion.  Co takiego niestandardowego wyczyniam na Youtube, że ludzie chcą mnie oglądać mimo iż "pojawiłem się znikąd" i jestem zwykłym facetem po trzydziestce? 

Testuje popularne w Polsce konkursy i pokazuje swoje wyniki na żywym przykładzie, a testy te wykonuję na dużej ilości prób, stawiając odpowiednio
1000 (tysiąc) zakładów w lotto, zdrapując 1000 zdrapek, wysyłając 1000 smsów do popularnych stacji radiowych czy otwieram 1000 chińskich zupek w których ukryte są kwoty pieniędzy które można niby wygrać. No właśnie niby bo moje doświadczenia pokazują, że pomimo tak wielu szans jak 1000 wygrane są znikome lub nie ma ich w cale. Otwieram ludziom oczy, zaspokajam ciekawość i podejmuję ryzyko za osoby które pragną zrobić coś głupiego żeby tego nie robiły. 

 


Po co testuję konkursy?
Całe swoje młodzieńcze życie otaczałem się środowiskiem osób uzależnionych od hazardu, osób które nie widziały żadnych innych szans na zarobek jak postawienie losu czy kupienie zdrapki. Widziałem osoby które potraciły majątki całego swojego życia oraz rozwalały rodziny z powodu uczieczki od problemów w hazard, które te problemy pogłębiał. Widziałem dwójkę seniorów którzy kupowali najtańszy chleb, najtańsze masło żeby mieć na kilka zdrapek. Jadać pociągiem słyszałem ludzi "ciekawe co by było gdybym postawił tak 100 zakładów w lotto" i zacząłem się zastanawiać ilu jest takich gdybaczy o wielkiej fortunie chcących pójść na łatwizne, a jednocześnie mogących popaść w tarapaty finansowe. Dlaczego zaczałęm podejmować ryzyko za innych stawiając nie sto nie dwieście ale tysiąc zakładów, zdrapek, smsów w konkursach i je po prostu weryfikować. 

 Dostaje dziesiątki wiadomości mailowych o treści "Dzięki Panu mój brat, mój mąż skończył z hazardem, pokazał Pan, że to nie ma sensu".

 

Chciałbym nauczyć Polaków rozsądku, żeby grali z głową. Sondaże udowadniają, że podczas kumulacji czy świąt kupujemy kilka razy więcej zakładów w grach losowych licząć że los się do nas uśmiechnie i trafimy szczęśliwą szóstkę. Niestety skoro mnie się nie udaję na 1000 zakładach czy zdrapkach to nie ma sensu kupować 10 zakładów. Nie zniechęcam ludzi do grania ale chciałbym pokazać jak złudna jest pogoń za króliczkiem. 


Chciałbym udowodnić, że w Polsce pierwszy milion można...zarobić.
W swoim krótkim życiu stworzyłem kilka startupów jedne były udane finansowo i popularne na cały kraj, a drugie odniosły totalną porażkę ale zawsze z każdego wyciągnąłem naukę aby następnym razem być lepszym człowiekiem aby w przyszłości stać się prawdziwym przedsiębiorcą. Sprawdziłem jak działają spółki, jak to jest tworzyć biznes w akademiku i zarażać optymizmem do działania innych. Występowałem w różnych programach i konkursach m.in. dotarłem do finału programu "Dragon's Den jak zostąć milionerem", "Droga do sukcesu TV Biznes" czy nawet napisałem na kolanie biznes plan który trafił do 10 najlepszych spośród kilku tysięcy w kraju w konkursie organizowanym przez Bre Bank. Nie jestem żadnym kujonem oraz geniuszem biznesu, swoje wyniki zawdzięczam determinacji i wierze, że jeśli czegoś się mocno pragnie to nie ma takiej siły, żeby tego nie osiągnąć. Dlatego też w każdym z odcinków na kanale "Bez kanału" staram się zarażać tą wiarą moich widzów 

 

 

Chciałbym dalej weryfikować konkursy
Do tej pory zweryfikowałem 6 popularnów w Polsce konkursów na które przeznaczyłem 11 tys. zł należące w dużej części do sponsorów. Skromne wygrane przeznaczam na cele charytatywne i na funkcjonowanie kanału np. kolejne konkursy do testowania. Materiały testowane takie jak np. zupki amino przeznaczam na cele charytatywne np. rozdajemy je bezdomnym poprzez Ośrodki Pomocy.  

  

Korporacje boja się małego człowieka z małego Opola. 
Ludzie mnie pytają dlaczego nie zgłaszam się do organizatorów konkursów z prośbą o sponsoring lub przekazanie mi np. 1000 paczek chipsów które otworzę i sprawdze ile znajdę w nich pieniędzy żeby pokazać ewentualny wynik bez ponoszenia kosztów. Niestety próbowałem w ten sposób i żadna z firm nie ma odwagi nawiązać w ten sposób współpracy bo może to skończyć się dla nich antyreklamą. 

 


 

Chcę, by pieniądze zebrane przez Patronów przeznaczone zostały na rozbudowę dalsze weryfkacje konkursów oraz na szkolenia i poprawę mojego "warsztatu" (często muszę nagrywać i montować filmy samemu), rozbudowę zespołu i stu procentowe skoncentrowanie się tylko na mojej twórczości na Youtube. Chciałbym regularnie publikować odcinki oraz przekazać Wam możliwość decydowania jaki konkurs lub pomysł biznesowy będziemy testować w kolejnych odcinkach. Nie jestem w stanie zrobić tego bez patrona. 

Zapraszam do objęcia mnie patronatem. Chciałbym tworzyć dla Was z każdym odcinkiem co raz to lepszy i trudniejszy eksperyment. Wierzę że dzięki Wam rozpoczynam dziś nowy etap w swoim życiu. Dziekuję za każde wsparcie!

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 25
Jeśli wygramy jakąś nagrodę w konkursie lub loterii to będziemy ją losować pomiędzy osobami z tego progu darczyńców :)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 12
Patronie chciałbym żebyś był ze mną w stałym kontakcie dlatego dodam Cię do znajomych na facebooku, żebyś wiedział jak wyglądają moje poczynania i mógł wysłać do mnie swoje pytania lub uwagi. Odpowiem na każdą Twoją wiadomość. Zainspirowany Krzysztofem Gonciarzem również będę chciał Ci podziękować na filmie wymieniając Twoje imię i nazwisko lub ksywkę. Dlatego Twoja sława czeka na Ciebie również u mnie na kanale.

Ten prób zawiera również nagrody z poprzednich progów (5 zł)
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 6
Jeśli będę testował konkursy spożywcze np. 1000 paczek chipsów to będziesz mi potrzebny do ich otwarcia i konsumpcji, żeby nic się nie zmarnowało. To jest propozycja dla super patronów. Dodatkowo wyślę do Ciebie swoje zdjęcie z autografem .

Ten próg zawiera również nagrody z poprzednich progów (5 zł, 10 zł)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 3
Dostaniesz tytuł "Oficjalnego sponsora" oraz oficjalne podziękowanie na piśmie w formie listu napisanego odręcznie. Zostaniesz wpisany z imienia i nazwiska lub ksywki do strony internetowej bezkanalu.pl jako "oficjalny sponsor"

Ten prób zawiera również nagrody z poprzednich progów (5 zł, 10 zł, 30 zł)
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Wystąpisz w odcinku na BEZ KANAŁU i zyskasz fejm na dzielni :)

Ten prób zawiera również nagrody z poprzednich progów (5 zł, 10 zł, 30 zł, 50zł)
Zostań patronem

Najnowsi Patroni