Avatar użytkownika

Bez kanału

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Kanał "Bez kanału" testuje popularne w Polsce konkursy i loterie grając po 100 - 1000 zakładów np. w lotto, zdrapki, wysyłając 1000 smsów do Radio Zet czy otwierając 1000 zupek Chipsów. Pokazujemy jakie są szanse na wygraną. Środki otrzymane z Patronite przeznaczymy na zakup kolejnych produktów które po otwarciu przekazujemy potrzebującym

Nazywam się Patryk Suliga. Jestem autorem chyba najbardziej znienawidzionego kanału na Youtube przez organizatorów popularnych w Polsce konkursów i gier losowych typu Lotto, loterie sms czy wszelkiego rodzaju zdrapek i kuponów znajdujących się w chipsach, zupkach chińskich czy piwach. Prowadzę doświadczenia w sposób zabawowy oraz jestem tym królikiem doświadczalnym który do tej pory podejmował ryzyko za widzów (finansowe i wizerunkowe)
stawiając w każdej grze po 1000 zakładów, zdrapek, smsów itd... wynikami dzielę sie na swoim kanale o nazwie "Bez kanału" bo nie wpuszczam ludzi w kanał.


Tylko pokazuję rzeczywistość na tysiącu próbach weryfikując w ten sposób popularne konkursy podnosząc w ten sposób ciśnienie ich autorom i działom marketingu.

.                                    

 

Mój kanał na Youtube po 18 odcinkach ma ponad 40 tysięcy subskrybentów. Podobno to dobry wynik. Mój debiutancki film osiągnął 680 tysięcy wyświetleń, a drugi ponad milion.  Co takiego niestandardowego wyczyniam na Youtube, że ludzie chcą mnie oglądać mimo iż "pojawiłem się znikąd" i jestem zwykłym facetem po trzydziestce? 

Testuje popularne w Polsce konkursy i pokazuje swoje wyniki na żywym przykładzie, a testy te wykonuję na dużej ilości prób, stawiając odpowiednio
1000 (tysiąc) zakładów w lotto, zdrapując 1000 zdrapek, wysyłając 1000 smsów do popularnych stacji radiowych czy otwieram 1000 chińskich zupek w których ukryte są kwoty pieniędzy które można niby wygrać. No właśnie niby bo moje doświadczenia pokazują, że pomimo tak wielu szans jak 1000 wygrane są znikome lub nie ma ich w cale. Otwieram ludziom oczy, zaspokajam ciekawość i podejmuję ryzyko za osoby które pragną zrobić coś głupiego żeby tego nie robiły. 

 


Po co testuję konkursy?
Całe swoje młodzieńcze życie otaczałem się środowiskiem osób uzależnionych od hazardu, osób które nie widziały żadnych innych szans na zarobek jak postawienie losu czy kupienie zdrapki. Widziałem osoby które potraciły majątki całego swojego życia oraz rozwalały rodziny z powodu uczieczki od problemów w hazard, które te problemy pogłębiał. Widziałem dwójkę seniorów którzy kupowali najtańszy chleb, najtańsze masło żeby mieć na kilka zdrapek. Jadać pociągiem słyszałem ludzi "ciekawe co by było gdybym postawił tak 100 zakładów w lotto" i zacząłem się zastanawiać ilu jest takich gdybaczy o wielkiej fortunie chcących pójść na łatwizne, a jednocześnie mogących popaść w tarapaty finansowe. Dlaczego zaczałęm podejmować ryzyko za innych stawiając nie sto nie dwieście ale tysiąc zakładów, zdrapek, smsów w konkursach i je po prostu weryfikować. 

 Dostaje dziesiątki wiadomości mailowych o treści "Dzięki Panu mój brat, mój mąż skończył z hazardem, pokazał Pan, że to nie ma sensu".

 

Chciałbym nauczyć Polaków rozsądku, żeby grali z głową. Sondaże udowadniają, że podczas kumulacji czy świąt kupujemy kilka razy więcej zakładów w grach losowych licząć że los się do nas uśmiechnie i trafimy szczęśliwą szóstkę. Niestety skoro mnie się nie udaję na 1000 zakładach czy zdrapkach to nie ma sensu kupować 10 zakładów. Nie zniechęcam ludzi do grania ale chciałbym pokazać jak złudna jest pogoń za króliczkiem. 


Chciałbym udowodnić, że w Polsce pierwszy milion można...zarobić.
W swoim krótkim życiu stworzyłem kilka startupów jedne były udane finansowo i popularne na cały kraj, a drugie odniosły totalną porażkę ale zawsze z każdego wyciągnąłem naukę aby następnym razem być lepszym człowiekiem aby w przyszłości stać się prawdziwym przedsiębiorcą. Sprawdziłem jak działają spółki, jak to jest tworzyć biznes w akademiku i zarażać optymizmem do działania innych. Występowałem w różnych programach i konkursach m.in. dotarłem do finału programu "Dragon's Den jak zostąć milionerem", "Droga do sukcesu TV Biznes" czy nawet napisałem na kolanie biznes plan który trafił do 10 najlepszych spośród kilku tysięcy w kraju w konkursie organizowanym przez Bre Bank. Nie jestem żadnym kujonem oraz geniuszem biznesu, swoje wyniki zawdzięczam determinacji i wierze, że jeśli czegoś się mocno pragnie to nie ma takiej siły, żeby tego nie osiągnąć. Dlatego też w każdym z odcinków na kanale "Bez kanału" staram się zarażać tą wiarą moich widzów 

 

 

Chciałbym dalej weryfikować konkursy
Do tej pory zweryfikowałem 6 popularnów w Polsce konkursów na które przeznaczyłem 11 tys. zł należące w dużej części do sponsorów. Skromne wygrane przeznaczam na cele charytatywne i na funkcjonowanie kanału np. kolejne konkursy do testowania. Materiały testowane takie jak np. zupki amino przeznaczam na cele charytatywne np. rozdajemy je bezdomnym poprzez Ośrodki Pomocy.  

  

Korporacje boja się małego człowieka z małego Opola. 
Ludzie mnie pytają dlaczego nie zgłaszam się do organizatorów konkursów z prośbą o sponsoring lub przekazanie mi np. 1000 paczek chipsów które otworzę i sprawdze ile znajdę w nich pieniędzy żeby pokazać ewentualny wynik bez ponoszenia kosztów. Niestety próbowałem w ten sposób i żadna z firm nie ma odwagi nawiązać w ten sposób współpracy bo może to skończyć się dla nich antyreklamą. 

 


 

Chcę, by pieniądze zebrane przez Patronów przeznaczone zostały na rozbudowę dalsze weryfkacje konkursów oraz na szkolenia i poprawę mojego "warsztatu" (często muszę nagrywać i montować filmy samemu), rozbudowę zespołu i stu procentowe skoncentrowanie się tylko na mojej twórczości na Youtube. Chciałbym regularnie publikować odcinki oraz przekazać Wam możliwość decydowania jaki konkurs lub pomysł biznesowy będziemy testować w kolejnych odcinkach. Nie jestem w stanie zrobić tego bez patrona. 

Zapraszam do objęcia mnie patronatem. Chciałbym tworzyć dla Was z każdym odcinkiem co raz to lepszy i trudniejszy eksperyment. Wierzę że dzięki Wam rozpoczynam dziś nowy etap w swoim życiu. Dziekuję za każde wsparcie!