Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Cześć, jestem Blake. Fotografia pasjonuje mnie od lat. Ciągle dążę do tego, by poświęcać się jej więcej czasu. Eksperymentuję i szukam swojej fotograficznej drogi. Niektóre z moich zdjęć możesz obejrzeć w galerii.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 777 zł miesięcznie
brakuje 777 zł
Akcesoria
Uzbierane tu środki chcę przeznaczyć na drobny sprzęt fotograficzny. Będę mógł kupić filtry, kartę pamięci i kilka innych przydatnych akcesoriów.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1777 zł miesięcznie
brakuje 1777 zł
Teleobiektyw
Chciałbym kupić sobie teleobiektyw. Tę kwotę przeznaczę właśnie na ten cel.

O Autorze

Fotografia interesuje mnie od bardzo dawna, były to czasy świetności aparatów analogowych, a zdjęcia wywoływało się w fotograficznej ciemni.

Patrząc, jak powstawał obraz na papierze zanurzonym w wywoływaczu, byłem świadkiem dziejącej się przy tym magii.

Na przestrzeni lat fotografowanie, co prawda, ewoluowało a obecnie prym wiodą aparaty cyfrowe, niemniej jednak nadal tę magię odnajduję i robię co w mojej mocy, aby doświadczać jej jak najczęściej.

 

 

Na chwilę obecną w głównej mierze fotografuję smartfonem, ponieważ - dzięki temu, że codziennie jest przy mnie - pozwala mi na przekazywanie myśli pod postacią obrazów gdziekolwiek jestem.

Wszystko to w imię bardzo trafnego spostrzeżenia Chase'a Jarvisa: „Najlepszy aparat to ten, który masz przy sobie”.

Inspirują mnie obrazy wielkich a także mniej znanych Mistrzów. Próbuję ich gonić z lepszym lub mniej pożądanym skutkiem.

Zależy mi na zrozumieniu tego, co chcieli przekazać w swoich dziełach. Poszukuję własnej drogi i w tych poszukiwaniach nie ustaję.

Systematycznie dokładam wszelkich starań, aby być lepszym w obserwowaniu otaczającego mnie świata. Chcę przekazywać swe myśli za pomocą fotografii.

 

 

Fundusze, jakie tu ewentualnie uzbieram dzięki wsparciu, chciałbym przeznaczyć na rozwój mojej fotograficznej pasji a ponadto na doskonalenie - że się tak wyrażę - analizy otaczającej nas wszystkich rzeczywistości. 

Chcę się ciągle doskonalić, by tworzyć jeszcze lepsze fotografie. A im więcej kunsztu w moich fotograficznych pracach, tym bardziej magiczne będzie to, co chciałbym pokazać innym.

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook