Strefa Patrona:

Jarosław
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

 

  Cześć, jestem Blake. Lubię Fotografię - pasjonuje mnie od lat. Ciągle dążę do tego, by poświęcać się jej jeszcze bardziej. Eksperymentuję i szukam swojej fotograficznej drogi. Ostatnio coraz częściej podążam w stronę fotografii mobilnej. Niektóre z moich zdjęć możesz obejrzeć w galerii. Serdecznie Cię zapraszam.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 500 zł
Wycieczka
Uzbierane tu środki chcę przeznaczyć na małą fotograficzną podróż. Pojadę gdzieś w na weekend, do jakiegoś ciekawego miasta, jakim na przykład jest Kraków. A może wybiorę się w Bieszczady moje ulubione góry. Będę fotografował piękne górskie widoki. W sumie jeszcze do końca nie wiem gdzie, ale na pewno wyjadę na te dwa dni w jakieś ciekawe miejsce. :-)

O Autorze

Fotografia interesuje mnie od bardzo dawna, były to czasy świetności aparatów analogowych, a zdjęcia wywoływało sie w fotograficznej ciemni. Patrząc, jak powstawał obraz na papierze zanurzonym w wywoływaczu, byłem świadkiem dziejącej się przy tym magii. Na przestrzeni lat fotografowanie, co prawda, ewoluowało a obecnie prym wiodą aparaty cyfrowe, niemniej jednak nadal tę magię odnajduję i robię co w mojej mocy, aby doświadczać jej jak najczęściej.

 

 

Na chwilę obecną w głównej mierze fotografuję smartfonem, ponieważ - dzięki temu, że codziennie jest przy mnie - pozwala mi na przekazywanie myśli pod postacią obrazów gdziekolwiek jestem. Wszystko to w imię bardzo trafnego spostrzeżenia Chase'a Jarvisa: „Najlepszy aparat to ten, który masz przy sobie”. Zawsze przy sobie.

Fotografia to magia a ja zatracam się w niej bez reszty. Inspirują mnie obrazy wielkich a także mniej znanych Mistrzów. Próbuję ich gonić z lepszym lub mniej pożądanym skutkiem. Zależy mi na zrozumieniu tego, co chcieli przekazać w swoich dziełach. Poszukuję własnej drogi i w tych poszukiwaniach nie ustaję. Systematycznie dokładam wszelkich starań, aby być lepszym w obserwowaniu otaczającego mnie świata. Chcę przekazywać swe myśli za pomocą fotografii.

 

 

Fundusze, jakie tu ewentualnie uzbieram dzięki Twojemu wsparciu, chciałbym przeznaczyć na rozwój mojej magicznej, fotograficznej pasji a ponadto na doskonalenie - że się tak wyrażę - analizy otaczającej nas wszystkich rzeczywistości. Ot, można rzec, iż pragnę gromadzić krople tajemnej mikstury, mającej dodawać mi sił podczas poszukiwania inspiracji nie tylko w mieście, w którym mieszkam, ale także poza jego granicami. Aby było mi to dane, potrzebuję funduszy na podróże do ciekawych miejsc, na możliwość odwiedzania fotograficznych wystaw, na książki traktujące o mojej pasji oraz na uczestnictwo w kursach fotografii, dzięki którym zdobywałbym więcej doświadczenia.

Chcę się ciągle doskonalić, by tworzyć jeszcze lepsze fotografie. A im więcej magii w moich fotograficznych myślach, tym bardziej magiczne będzie to, co chciałbym Tobie i innym osobom pokazać.