Strefa Patrona:

Jarosław
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Cześć, jestem Blake. Lubię Fotografię - pasjonuje mnie od lat. Ciągle dążę do tego, by poświęcać się jej jeszcze bardziej. Eksperymentuję i szukam swojej fotograficznej drogi. Ostatnio coraz częściej podążam w stronę fotografii mobilnej. Niektóre z moich zdjęć możesz obejrzeć w galerii. Serdecznie Cię zapraszam.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 300 zł miesięcznie
brakuje 300 zł
Kurs 1
Przeznaczę tę kwotę na doskonalenie swojej fotograficznej wiedzy fotograficznej.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 500 zł
Wycieczka
Uzbierane tu środki chcę przeznaczyć na małą fotograficzną podróż.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 1000 zł
Kurs 2
Przeznaczę tę kwotę na kurs fotografii.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 12000 zł miesięcznie
brakuje 12000 zł
Leica
Marzy mi się od lat, aparat Leica i te środki chciałbym przeznaczyć na zakup właśnie takiego sprzętu. Oczywiście, za tę sumę nie kupię najnowszego modelu, ale wystarczy mi używany sprzęt w dobrym stanie.

O Autorze

Fotografia interesuje mnie od bardzo dawna, były to czasy świetności aparatów analogowych, a zdjęcia wywoływało sie w fotograficznej ciemni. Patrząc, jak powstawał obraz na papierze zanurzonym w wywoływaczu, byłem świadkiem dziejącej się przy tym magii. Na przestrzeni lat fotografowanie, co prawda, ewoluowało a obecnie prym wiodą aparaty cyfrowe, niemniej jednak nadal tę magię odnajduję i robię co w mojej mocy, aby doświadczać jej jak najczęściej.

 

 

Na chwilę obecną w głównej mierze fotografuję smartfonem, ponieważ - dzięki temu, że codziennie jest przy mnie - pozwala mi na przekazywanie myśli pod postacią obrazów gdziekolwiek jestem. Wszystko to w imię bardzo trafnego spostrzeżenia Chase'a Jarvisa: „Najlepszy aparat to ten, który masz przy sobie”. Zawsze przy sobie.

Fotografia to magia a ja zatracam się w niej bez reszty. Inspirują mnie obrazy wielkich a także mniej znanych Mistrzów. Próbuję ich gonić z lepszym lub mniej pożądanym skutkiem. Zależy mi na zrozumieniu tego, co chcieli przekazać w swoich dziełach. Poszukuję własnej drogi i w tych poszukiwaniach nie ustaję. Systematycznie dokładam wszelkich starań, aby być lepszym w obserwowaniu otaczającego mnie świata. Chcę przekazywać swe myśli za pomocą fotografii.

 

 

Fundusze, jakie tu ewentualnie uzbieram dzięki Twojemu wsparciu, chciałbym przeznaczyć na rozwój mojej magicznej, fotograficznej pasji a ponadto na doskonalenie - że się tak wyrażę - analizy otaczającej nas wszystkich rzeczywistości. Ot, można rzec, iż pragnę gromadzić krople tajemnej mikstury, mającej dodawać mi sił podczas poszukiwania inspiracji nie tylko w mieście, w którym mieszkam, ale także poza jego granicami. Aby było mi to dane, potrzebuję funduszy na podróże do ciekawych miejsc, na możliwość odwiedzania fotograficznych wystaw, na książki traktujące o mojej pasji oraz na uczestnictwo w kursach fotografii, dzięki którym zdobywałbym więcej doświadczenia.

Chcę się ciągle doskonalić, by tworzyć jeszcze lepsze fotografie. A im więcej magii w moich fotograficznych myślach, tym bardziej magiczne będzie to, co chciałbym Tobie i innym osobom pokazać.

 

Zostań Patronem

3 zł / miesiąc
patroni: 0
Ziarnko do ziarnka... Bardzo dziękuję!
Zostań patronem
5 zł / miesiąc
patroni: 0
Jestem Ci bardzo wdzięczny za Twój wkład. To, co prawda, mała kropla tajemnej mikstury, ale jeśli dodać ją do każdej kolejnej, otrzymam niezwykle odczuwalną dawkę, która doda mi sił na drodze wiodącej do nowych możliwości rozwijania mej pasji. Bardzo dziękuję!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję. Tym razem Twój wkład jest nieco większy. Będę mógł zgromadzić w krótszym okresie więcej ożywczej mikstury i dzięki temu szybciej znaleźć więcej inspiracji do tworzenia moich fotografii. W podzięce wyślę pod Twój adres poczty elektronicznej specjalne podziękowania tylko dla Ciebie.
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 0
Bardzo Ci dziękuję. To już niezła dawka wzmacniającej mikstury! Dzięki niej będę mógł częściej podróżować i doświadczać jeszcze więcej piękna, które chcę uwieczniać a następnie dzielić się nim. Raz jeszcze wielce Ci dziękuję! W nagrodę otrzymasz ode mnie wydrukowane zdjęcie z dedykacją. Jakie? Odwiedź mój profil na Instagramie i wybierz tę fotografię, którą uznasz za najlepszą.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Nawet nie wiesz, jak się cieszę i bardzo Ci dziękuję! Ta kwota to jeszcze więcej mikstury i jeszcze więcej energii, jaką chcę spożytkować na doskonalenie swoich umiejętności. Pozwól, że uścisnę Twą dłoń w ramach podzięki i obdaruję kubkiem z dowolną fotografią, którą wybierzesz z tych, jakie umieściłem na Instagramie.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję! Dzięki tej wpłacie będę miał naprawdę spory zapas tajemnej mikstury, gwarantującej przypływ jakże pożądanej energii; będę mógł rozszerzać swą wiedzę, znacznie częściej oddawać się pasji fotografowania i - wierzę w to bardzo - tworzyć jeszcze ciekawsze obrazy. Aby wyrazić swoją wdzięczność, podaruję Ci koszulkę z dowolną fotografią, którą wybierzesz z mojego konta na Instagramie.
Zostań patronem

Wyszukiwarka

Wybierz