Damian "Brankoo" Laszczak

W Patronite od 09.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie

Stały rozwój

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Otrzymywanie takiej kwoty co miesiąc pozwala mi na regularne udoskonalanie mojego zaplecza nagraniowego (sprzęty, gry itp.).

Jak z każdą pasją, im bardziej zaawansowany poziom ona przybiera, tym wyższe koszty zazwyczaj generuje. Nagrywanie filmików wydaje się być tanim zajęciem, ale jedynie dla początkujących twórców. Rozwój kanału i poszerzanie grona odbiorców wymusza podnoszenie pewnych standardów.

Dlatego za osiągnięcie tego progu gorąco Wam dziękuję! Takie wsparcie to nieziemski zastrzyk motywacji! ??

Wyższy level

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Wow, od takiej liczby mogą pojawić się zawroty głowy dla twórcy, który tworzył coś z niczego. Bardzo, bardzo dziękuję Wam za takie wsparcie i zaufanie do mnie. ❤ Ale dla mnie to również tylko sygnał, że to co robię ma sens i warto to rozwijać.

Dzięki takiej kwocie mógłbym regularnie nagrywać wiele materiałów dodatkowe np. relacje z eventów, wyjazdów oraz stworzyć studio nagraniowe na bardzo wysokim poziomie. Zdecydowania, takie wsparcie znacząco przyczyniłoby się do urozmaicenia zawartości kanału.

Level Hard

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

Wsparcie na takim poziomie pozwala mi patrzeć nieco poważniej na to co robię i traktować swoją pasję już nie tylko w kategoriach fajnej pasji, ale również sposobu na życie. Oczywiście, to nie byłoby możliwe bez wsparcia Ciebie! Tak, o Tobie mówię, mój przyjacielu ?

Nie ważne czy inwestujesz we mnie poważną kwotę czy tylko zbędne drobniaki z portfela - i tak Ci bardzo dziękuję, bo dzięki Tobie spełniają się moje marzenie, za co jestem Ci niezmiernie wdzięczny.

Co dałoby mi takie wsparcie? Regularne materiały z moich wyjazdów, zwiększenie częstotliwości streamów no i ... może troszeczkę szpanu przed znajomymi? ?

Status Elitarny

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Ojej, gdy to piszę w momencie zakładania profilu to aż nie jestem w stanie sobie wyobrazić otrzymywanie takiej kwoty co miesiąc od widzów. No cóż, jeżeli ten cel stanie się rzeczywistością, to będę dozgonnie wdzięczny każdemu, kto chociaż jedno drobne ziarenko dorzucił do osiągnięcia tego progu.

Co dla mnie znaczy takie wsparcie? Szczęście ze spełniania marzeń, ogromny kredyt zaufania od wielu osób oraz potężną dawkę motywacji i zobowiązanie do dalszej pracy. Takie wsparcie pozwalałoby skoncentrować moje życie na tworzeniu wysokiej jakości regularnych materiałów, które tak bardzo lubicie oglądać.
Zostań Patronem