Centrum Pomocy Prawnej im. Haliny Nieć

W Patronite od 04.01.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 740

Liczba Patronów: 725

Zostań Patronem
Kup na prezent
24 patronów
675 miesięcznie
24 820 łącznie

Comiesięczne wsparcie działań CPPHN

1 000 zł

miesięcznie

67%

osiągnięto

325 zł

brakuje

Nasza praca polega na świadczeniu bezpłatnej pomocy prawnej dla uchodźców w Polsce. Koncentrujemy się na osobach, uciekających przed prześladowaniem, które trafiają w Polsce do ośrodków detencyjnych, bez znajomości naszego prawa i języka i mają bardzo ograniczone możliwości kontaktu ze światem zewnętrznym. Utrzymujemy się z grantów, ale obecna, trudna sytuacja i niechęć wobec uchodźców w Polsce sprawia, że nasz budżet jest bardzo ograniczony, a nasz zespół mniejszy niż kiedyś. Chcemy chociaż częściowo uniezależnić się od decyzji grantowych, na które mogą mieć wpływ kwestie polityczne, dlatego zależy nam na indywidualnych darczyńcach, na osobach, które jak my wierzą, że uchodźcom trzeba pomóc, bo przeszli przez piekło i uciekają przed prześladowaniem.
Kwota 1000 zł na miesiąc nie jest duża, ale pozwoli nam zapewnić większą stabilność finansową Centrum i pokryć częściowo koszty naszych działań, na które nie wystarczają nam środki z projektów, które realizujemy, związane głownie z utrzymaniem naszego biura i bieżącymi opłatami stałymi. Uzyskanie większej kwoty miesięcznej pozwoli nam na zbudowanie rezerwy finansowej i większą stabilizację naszego budżetu! Dorzucając się do tej sumy, bezpośrednio wpływasz na poprawę sytuacji uchodźców w Polsce, dzięki Tobie – będziemy mogli zapewnić wsparcie prawne większej liczbie rodzin.
Po osiągnięciu naszego celu nagramy specjalne wideo, w którym m.in. podziękujemy wszystkim, którzy się do tego przyczynili.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Szymon Kucharski
Szymon Kucharski
Próg: 10 zł
Maciej Jasiuczenia
Maciej Jasiuczenia
Próg: 100 zł
Weronika Kiebzak
Weronika Kiebzak
Próg: 50 zł
Alina Rąbalska
Alina Rąbalska
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Katarzyna Domagała
Katarzyna Domagała
Próg: 20 zł