Centrum Pomocy Prawnej im. Haliny Nieć

W Patronite od 04.01.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 502

Liczba Patronów: 387

Zostań Patronem
Kup na prezent
41 patronów
840 miesięcznie
13 950 łącznie

Comiesięczne wsparcie działań CPPHN

1 000 zł

miesięcznie

84%

osiągnięto

160 zł

brakuje

Nasza praca polega na świadczeniu bezpłatnej pomocy prawnej dla uchodźców w Polsce. Koncentrujemy się na osobach, uciekających przed prześladowaniem, które trafiają w Polsce do ośrodków detencyjnych, bez znajomości naszego prawa i języka i mają bardzo ograniczone możliwości kontaktu ze światem zewnętrznym. Utrzymujemy się z grantów, ale obecna, trudna sytuacja i niechęć wobec uchodźców w Polsce sprawia, że nasz budżet jest bardzo ograniczony, a nasz zespół mniejszy niż kiedyś. Chcemy chociaż częściowo uniezależnić się od decyzji grantowych, na które mogą mieć wpływ kwestie polityczne, dlatego zależy nam na indywidualnych darczyńcach, na osobach, które jak my wierzą, że uchodźcom trzeba pomóc, bo przeszli przez piekło i uciekają przed prześladowaniem.
Kwota 1000 zł na miesiąc nie jest duża, ale pozwoli nam zapewnić większą stabilność finansową Centrum i pokryć częściowo koszty naszych działań, na które nie wystarczają nam środki z projektów, które realizujemy, związane głownie z utrzymaniem naszego biura i bieżącymi opłatami stałymi. Uzyskanie większej kwoty miesięcznej pozwoli nam na zbudowanie rezerwy finansowej i większą stabilizację naszego budżetu! Dorzucając się do tej sumy, bezpośrednio wpływasz na poprawę sytuacji uchodźców w Polsce, dzięki Tobie – będziemy mogli zapewnić wsparcie prawne większej liczbie rodzin.
Po osiągnięciu naszego celu nagramy specjalne wideo, w którym m.in. podziękujemy wszystkim, którzy się do tego przyczynili.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anna Kuliberda
Anna Kuliberda
Próg: 20 zł
Aneta Mielnik
Aneta Mielnik
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Piotr Smolarski
Piotr Smolarski
Próg: 50 zł
Milena Zduniak
Milena Zduniak
Próg: 10 zł
Izabela Wiśniewska
Izabela Wiśniewska
Próg: 10 zł