Avatar użytkownika

Coffee House Warszawa

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Pomnożony przez 3 symboliczny 1 złoty, robi ogrom roboty
5 zł miesięcznie
Bardzo dziękujemy za okazane wsparcie. W zamian za regularną pomoc otrzymasz e-mail z podziękowaniem i zawsze będziesz mile widziany na naszych spotkaniach :)
10 zł miesięcznie
Bardzo dziękujemy za okazane wsparcie. otrzymasz e-mail z podziękowaniem oraz otrzymasz e-dyplom z podziękowaniem i zawsze będziesz mile widziany na naszych spotkaniach :)
20 zł miesięcznie
Bardzo dziękujemy za okazane wsparcie. otrzymasz e-mail z podziękowaniem oraz otrzymasz e-dyplom z podziękowaniem, dodatkowo umieścimy Cię na liście Patronów na naszym profilu (o ile wyrazisz zgodę) :) i zawsze będziesz mile widziany na naszych spotkaniach :)
30 zł miesięcznie
Bardzo dziękujemy za okazane wsparcie. otrzymasz e-mail z podziękowaniem oraz otrzymasz e-dyplom z podziękowaniem, dodatkowo umieścimy Cię na liście Patronów na naszym profilu i na Facebook (o ile wyrazisz zgodę) :) i zawsze będziesz mile widziany na naszych spotkaniach :)
50 zł miesięcznie
Bardzo dziękujemy za okazane wsparcie. otrzymasz e-mail z podziękowaniem oraz otrzymasz e-dyplom z podziękowaniem, dodatkowo umieścimy Cię na liście Honorowych Patronów na naszym profilu i na Facebook (o ile wyrazisz zgodę) :) i zawsze będziesz mile widziany na naszych spotkaniach :)
100 zł miesięcznie
Bardzo dziękujemy za okazane wsparcie. otrzymasz e-mail z podziękowaniem oraz otrzymasz e-dyplom z podziękowaniem, umieścimy Cię na liście Honorowych Patronów na naszym profilu i na Facebook (o ile wyrazisz zgodę) :) a dodatkowo wyślemy do Ciebie upominek drogą pocztową i zawsze będziesz mile widziany na naszych spotkaniach :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Coffee House Warszawa w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Coffee House Warszawa działa w ramach Chrześcijańskiej Misji Społecznej "TEEN CHALLENGE POLSKA" - jesteśmy grupą ludzi zakręconych na pomaganie ludziom wykluczonym społecznie m.in. osobom bezdomnym i uzależnionym.

Prekursorem misji Coffee House był pastor David Wilkerson, autor książki „Krzyż i sztylet”, która stanowi jego autobiografię oraz opis działań nastawionych na pomoc młodzieży uzależnionej od narkotyków. Poruszeni przez Boga, zainspirowani jego działaniem, kontynuujemy dzieło w naszym mieście, poszerzając grono odbiorców do wszystkich młodzieży i dorosłych.

W życiu kierujemy się dwiema zasadami zapisanymi w Ewangelii Marka, rozdział 12, wersety 30 i 31:

"Będziesz więc miłował Pana, swego Boga, całym swym sercem, całą swą duszą, całym swym umysłem i z całej swojej siły. To jest pierwsze przykazanie. A drugie jest do niego podobne: Będziesz miłował swego bliźniego jak samego siebie. Nie ma innego przykazania większego od tych."

 


Jesteśmy grupą pozytywnie zakręconych ludzi, których celem jest pomaganie ludziom potrzebującym, zwłaszcza bezdomnym i uzależnionym.

 

Spotykamy się raz w tygodniu, choć chcielibyśmy mieć taką możliwość częściej

 

Podczas spotkań posilamy się cieleśnie i duchowo, poprzez wspólne czytanie Biblii

 

A jeden z braci omawia wybrany fragment

 

Warunki mamy skromne, czasami jest zimno, ale mamy serce gorące dla ludzi. 


 

Zapraszam na kilkuminutowy film:

 


 

  • Działamy w pełni legalnie, jako warszawski oddział Teen Challenge Polska nr KRS 0000152376.
  • Wszyscy w naszym warszawskim oddziale działamy wyłącznie charytatywnie. Razem jest nas około 10 osób.
  • Wszystkie wydatki pokrywamy z własnej kieszeni oraz dzięki dobrowolnemu wsparciu .
  • W chwili obecnej, dzięki uprzejmości zbieramy się przy ul. Magazynowej 14 w Warszawie.

Cele Autora

Miesięczne opłaty
  • 3 000 zł
  • 3 000 zł brakuje
0%
Pierwszym naszym celem jest zdobycie pieniędzy na pokrycie comiesięcznych opłat: czynszu, prądu, wody, ogrzewanie, których wysokość jest obecnie orientacyjna, gdyż jesteśmy na etapie szukania lokalu (dotychczas korzystamy z lokalu nieodpłatnie dzięki uprzejmości administratora, lecz musimy goi opuścić jak najszybciej, wynegocjowaliśmy termin do wiosny, pierwotnie mieliśmy opuścić lokal w przeciągu tygodnia, tuż przed końcem grudnia, czyli w bardzo ważnym dla wielu okresie świątecznym). Niestety ze strony władz miasta miasta nie mamy pomocy, nawet w postaci lokalu i musimy sami pozyskać lokal na wolnym rynku.

W chwili obecnej trwają intensywne poszukiwania , a wierzymy, że nie potrwają one zbyt długo i do wiosny znajdziemy bezpieczną przystań.

Posiadając lokal będziemy bez przeszkód mogli:
Nakarmić, ubrać, wymyć i rozpocząć proces wychodzenia z z bezdomności. Obecnie nie mamy tej stabilności, a jeśli my jej nie mamy to utracą je nasi podopieczni, dla których nasze poniedziałkowe spotkania są jednym z ważniejszych lub jedynym celem w tygodniu.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Coffee House Warszawa już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.