Coffee House Warszawa

W Patronite od 01.02.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie

Miesięczne opłaty

3 000 zł

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Pierwszym naszym celem jest zdobycie pieniędzy na pokrycie comiesięcznych opłat: czynszu, prądu, wody, ogrzewanie, których wysokość jest obecnie orientacyjna, gdyż jesteśmy na etapie szukania lokalu (dotychczas korzystamy z lokalu nieodpłatnie dzięki uprzejmości administratora, lecz musimy goi opuścić jak najszybciej, wynegocjowaliśmy termin do wiosny, pierwotnie mieliśmy opuścić lokal w przeciągu tygodnia, tuż przed końcem grudnia, czyli w bardzo ważnym dla wielu okresie świątecznym). Niestety ze strony władz miasta miasta nie mamy pomocy, nawet w postaci lokalu i musimy sami pozyskać lokal na wolnym rynku.

W chwili obecnej trwają intensywne poszukiwania , a wierzymy, że nie potrwają one zbyt długo i do wiosny znajdziemy bezpieczną przystań.

Posiadając lokal będziemy bez przeszkód mogli:
Nakarmić, ubrać, wymyć i rozpocząć proces wychodzenia z z bezdomności. Obecnie nie mamy tej stabilności, a jeśli my jej nie mamy to utracą je nasi podopieczni, dla których nasze poniedziałkowe spotkania są jednym z ważniejszych lub jedynym celem w tygodniu.
Zostań Patronem
Kup na prezent