Gabriel Maciejewski

W Patronite od 22.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 332

Liczba Patronów: 496

Zostań Patronem
Kup na prezent
36 patronów
1 640 miesięcznie
49 030 łącznie
Napiszmy historię Polski na nowo. I na nowo ją zbeletryzujmy. Omińmy przy tym wielkie rafy, takie jak Henryk Sienkiewicz i wielkie mielizny, takie jak nowoczesna publicystyka historyczna. Wypłyńmy na głębię. Czy to się uda? Okaże się już wkrótce.

O Autorze

Nazywam się Gabriel Maciejewski i od 12 lat prowadzę bloga zatytułowanego Baśń jak niedźwiedź. Początkowo blog zainstalowany był na platformie salon24, następnie zaistniał jako samodzielny byt, a obecnie funkcjonuje na mojej platformie, która nosi nazwę Szkoła Nawigatorów. www.szkolanawigatorow.pl. Jestem autorem ponad 20 książek o tematyce historycznej i politycznej, a moją pasją jest historia gospodarcza. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Janusz Wilczek
Janusz Wilczek
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Michał Kosek
Michał Kosek
Próg: 50 zł
Jan Sladkowski
Jan Sladkowski
Próg: 20 zł
Rafał Pajor
Rafał Pajor
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 200 zł