Czułe Odchudzanie. Bez nienawiści do jedzenia! :: zdrowie.je

W Patronite od 02.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1068

Liczba Patronów: 917

Zostań Patronem
12 patronów
244 miesięcznie
5 257 łącznie

Czułe Odchudzanie • Przebudzenie MOCY

17 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

16 756 zł

brakuje

Wiesz, jak to jest, kiedy jednocześnie jesteś reżyserem, scenarzystą, dźwiękowcem, aktorem, montażystą, specjalistą od świateł, producentem, operatorem kamery, rzecznikiem prasowym, copywriterem, informatykiem i specjalistą SEO projektu?

No dobrze, ja też tego nie wiem, ale staram się pełnić wszystkie te role jednocześnie.

Filmy, zdjęcia i artykuły ukazują się, ale nie zawsze regularnie i nie zawsze ich jakość jest tak dobra, jak mogłaby być.

Ten próg pozwoli na to, bym zajęła się tym, co robię najlepiej – Czułym Odchudzaniem. Bez nienawiści do jedzenia! – i opowiadaniem o tym, jak to działa i jak je stosować, jakie rezultaty osiągają nasi Mistrzowie i Mistrzynie, oraz o tym wszystkim, o co pytacie (już teraz, 21. maja 2020 roku czekają na odpowiedź Wasze 63 pytania – czyli do wyprodukowania są 63 filmy. A codziennie tych pytań przybywa).

Jednak JEST NADZIEJA, że nadążymy :)

Kiedy pozostałe role zostaną przejęte przez Mistrzów w swoich dziedzinach, jest szansa, że nie dość, że opowiem Wam wszystko, co chcecie wiedzieć, to może nawet o wiele więcej... i że dotrzemy z przekazem do dużo większej liczby osób.

A co to za przekaz?

Przekaz, że proste i czyste ALFA-jedzenie można i łatwo ogarnąć, i może być smaczne, i – co może najważniejsze – może ratować ZDROWIE a nawet ŻYCIE.

Fajnie, by o tym wiedzieli wszyscy. Szczególnie ci, którzy już są chorzy czy to na nadwagę, czy to na cukrzycę, nowotwory, nadciśnienie... właściwie na wszystkie choroby dietozależne.

A wygląda na to, że niemal wszystkie choroby są dietozależne.

Czy to znaczy, że jedząc sałatę z awokado zamiast bułki z masłem mogę schudnąć i wyzdrowieć?

Tak, w wielu przypadkach jest to aż takie proste.

Tak proste, że aż trudno w to uwierzyć.

Dlatego trzeba o tym mówić.

Mówić, pisać, kręcić filmy, robić zdjęcia, i wciąż, i od nowa... Tak długo, jak długo są na tym świecie ludzie, którzy cierpią nie z własnej winy tylko dlatego, że niszczy ich jedzenie, któremu ufają i do którego przywykli.

Czułe Odchudzanie • Bez nienawiści do jedzenia!

27 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

26 756 zł

brakuje

Przeniesienie Roboczego Studia Nagraniowego Czułego Odchudzania spomiędzy dwóch lodówek i jednej toalety, w bezpośredniej bliskości Szybkiej Kolei Miejskiej do Lokalizacji, która zapewni spokój, ciszę, przestrzeń. Zakup dobrego sprzętu, lamp, mikrofonu, a może nawet kamery i różnej maści szyn, uchwytów itp.

Wiesz, jak cudowne Live'y kulinarne będą mogły powstawać? To będzie tak, jakby Alfa-Uczta była w Twojej własnej kuchni... Wcześniej dam tylko znać, jakie produkty trzeba zgromadzić, i razem będziemy tworzyć małe sałatowo-rzodkiewkowe arcydzieła. A potem zjadać je, na zdrowie.

Bo tego nam wszystkim trzeba :: prostoty i prawdy. Łatwych do naśladowania przykładów. Dobrych wzorców. W swej istocie wszyscy jesteśmy dobrzy. Nikt nie chce chorować, nikt nie chce cierpieć. Tyle, że zwyczajnie nie wiemy jak najlepiej zadbać o siebie i swoich bliskich, stąd tyle chorób, smutku, nieszczęść, zła.

Czułe Odchudzanie. Bez nienawiści do jedzenia! i nasze kulinarne Live Webinary pozwolą Ci nie tylko osiągnąć perfekcyjną masę ciała, ale też cieszyć się jedzeniem i mieć świadomość, że dbasz o zdrowie i odporność swoją i swoich bliskich.

Czułe Odchudzanie • ALFA-Wyspa zdrowie.je

47 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

46 756 zł

brakuje

Wyobraź sobie Przestrzeń, ALFA-Przestrzeń. Takie miejsce trochę poza czasem, i lekko chociaż oddalone od tzw. cywilizacji.

Gdzie do jedzenia są tylko proste, naturalne pokarmy, owoce, warzywa, grzyby, orzechy, zielone liście.

Gdzie pachnie lasem, albo łąką, albo trawą (no no. tylko bez nadmiarowych skojarzeń proszę!).

Pradawne miejsce uzdrowienia.

Kiedyś myślałam, że idealna byłaby tu prawdziwa WYSPA, oblana morzem lub oceanem, najlepiej gdzieś, gdzie jest ciepły, łagodny klimat. Teraz... w zasadzie to nadal tak myślę, ale na dobry początek może też wystarczyć słoneczna polana gdzieś głęboko w lesie, z kilkoma lekko zdziczałymi drzewkami owocowymi oraz chatką.

W chatce będzie czekać na Ciebie Pani Sałata. Nakarmi, pocieszy, przytuli czasem. Wytłumaczy, jeśli będzie umiała, albo tylko pogłaszcze, da kanapkę z alfa-pastą albo innego arbuza, a potem będziemy łazić po lesie a wieczorem – patrzeć, jak iskry z ogniska zamieniają się w gwiazdy... Bo taka była jedna z indiańskich legend, wiesz?

I ten właśnie piękny cel zrealizujemy osiągając ten próg :)
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Maria Świerczyńska
Maria Świerczyńska
Próg: 27 zł
Anonimowy patron
Próg: 47 zł
DziczeJemy
DziczeJemy
Próg: 27 zł
Bogusia Krzycka
Bogusia Krzycka
Próg: 7 zł
Tomasz Kwiatkowski
Tomasz Kwiatkowski
Próg: 7 zł
Paweł Susicki
Paweł Susicki
Próg: 7 zł