Avatar użytkownika

DUKTOMANIA

24
patronów
610 
miesięcznie
12 380 
łącznie
24
patronów
610 zł 12 380 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wybierz 5 zł
48 dostępnych miejsc
To pomoc za którą zbijemy Piątkę na singlach.
10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
42 dostępne miejsca
To pomoże nam utrzymać ścieżki przejezdne i dodamy naklejkę na samochód czy rower. Patron DUKTOMANI
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
47 dostępnych miejsc
pomoc wasza jest cenna do naklejki dorzucamy silikonową opaskę DUKTOMANI
30 zł miesięcznie
Wybierz 30 zł
43 dostępne miejsca
DUŻA pomoc jesteśmy wdzięczni i dorzucamy koszulkę DUKTOMANIA
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
29 dostępnych miejsc
MASAKRA... ciężko nam powiedzieć jak wielka to pomoc. Dorzucamy podstawowy serwis roweru przed sezonem.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
23 dostępne miejsca
Co za świr, wariat i szaleniec... albo jesteś Rockefellr albo singlowy Freak że idziesz na to. Szacunek... w cenie podstawowy serwis roweru i widelca.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora DUKTOMANIA w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

DUKTOMANIA- to zespół naturalnych singli o różnym stopniu trudności.

„DUKTOMANIA" Single Track Olsztyn powstała w 2017 roku kiedy zaczęliśmy budować kolejne trasy i odnogi singla zbudowanego parę lat wcześniej przez miasto. Jesteśmy grupą miłośników rowerów w każdym znaczeniu tego słowa ale najbardziej kręci nas jazda na trasach SingelTrack każdego rodzaju od przygotowanych i gładkich tras Flow po strome, kręte, naturalne single Enduro gdzie czujemy się najlepiej. Gdy miejski singiel stał się zbyt prosty i zaczynał się nam już nudzić postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce. 

Teraz DUKTOMANIA to zespół naturalnych ścieżek typu single track. Do tej pory powstało 9 tras typowo zjazdowych - od w miarę prostych po techniczne, pokręcone trasy z elementami stromych ścianek, hopkami, dropami i bandami, w które można się wkleić. Następnie, jako dziesiąta, powstała jedna dłuższa ścieżka typu XC,  która w najdłuższym wariancie ma niemal 12 km. Trasa ta została poprowadzona tak aby było co robić i czerpać czystą frajdę ze zjazdów jak i podjazdów. 

Wszystkie trasy zostały zbudowane dzięki naszej inicjatywie, ciężkiej pracy, poświęceniu własnego czasu i pieniędzy. Budujemy je, w stylu w jakim sami lubimy jeździć czyli naturalnie pokręcone, tak aby za każdym razem było co poprawiać w swojej technice, ale nie ingerujemy zbyt mocno w przyrodę, którą bardzo szanujemy. Nigdy nie myśleliśmy, że będzie po nich jeździło tyle osób. Nie sądziliśmy, że to tak się rozrośnie a plany są na jeszcze.

 Poza budowaniem nowych ścieżek zajmujemy się też dbaniem o te, które już są. Powalone drzewa, mokre jesienne liście zasłaniające korzenie, deszcz, śnieg, wicher i zwykły upływ czasu… gdybyśmy o ścieżki nie dbali las już dawno zagarnąłby je do siebie. Usuwamy gałęzie, wydmuchujemy liście, poprawiamy co się da. Dla bezpieczeństwa i większego fanu. Wszystkie narzędzia, dmuchawy oraz paliwo kupujemy za własne pieniądze. Ale czego się nie robi z miłości.. do rowerów!

Jednak koszty robią się coraz większe, szczególnie dziś kiedy ceny rosną z dnia na dzień. Za namową znajomych i osób które niejednokrotnie pytały nas jak mogą nas wspomóc trafiliśmy na ten portal. To nasi przyjaciele i użytkownicy ścieżek podsunęli nam ten pomysł.

 

Cele Autora

Single... utrzymanie i rozbudowa
  • 400 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Jak już mówiliśmy budowa nowych singli ale także opieka nad tymi, które już istnieją to realne, rzeczywiste i wcale niemałe wydatki. Do tej pory pokrywane z naszych prywatnych, nie tak znów wielkich, dochodów.
Jeśli kochacie rowery jak my, jeśli lubicie jeździć po lesie, jeśli korzystacie lub chcielibyście skorzystać ze zrobionych przez nas ścieżek pomóżcie nam o nie dbać i budować nowe!
Środki, które tu pozyskamy w 100% zostaną wykorzystane na utrzymanie tras, wymianę zużytego sprzętu, na paliwo i serwis dmuchaw, nową ławeczkę tam skąd startują wszystkie ścieżki, na wyczekiwaną mapkę z trasami i tablicę informacyjną, na oznaczenie tras aby było wiadomo gdzie jechać i jaką trasą się poruszamy.

Prezenty będą wysyłane po weryfikacji wpłat od 4 do 6 miesięcy. Naklejki dostaniecie odrazu.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora DUKTOMANIA już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Gosia Wiśniewska-Jurkowska
Gosia Wiśniewska-Jurkowska
30 zł
Radosław Ramczykowski
Radosław Ramczykowski
5 zł
Piotr Jakubowski
Piotr Jakubowski
20 zł
Wojciech Barczak
Wojciech Barczak
100 zł
Adam Buczyński
Adam Buczyński
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.