Strefa Patrona:

2

patronów

40 zł

miesięcznie

810 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
494
miesięczne wsparcie
545
liczba patronów

  Sztuki walki, samoobrona, zdrowie, odżywianie, suplementacja, trening, motywacja. Jestem instruktorem, zawodnikiem, dietetykiem. Ludzie twierdzą, że prowadzę najlepsze kanały o sportach walki i samoobronie na Polskim YouTube. Mówią że ich motywuję, że pomagam stawać im się najlepszymi, jakimi tylko potrafią.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 8%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 460 zł
Profesjonalne nagrania!
Wsparcie na tym poziomie zapewnia stałą opiekę profesjonalisty nad edycją nagrań!

1. Od tej pory wszystkie nagrania instruktażowe będą "żyleta" :)

Dziękuję! :)
0%
100%
osiągnięto 2%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 1960 zł
Całe moje życie
Od tej pory mogę poświęcić cały swój czas na nagrania, spokojnie zdobywać wiedzę, którą przekażę Wam na kanale, oraz inwestować w poważniejszy sprzęt do nagrań.
Oznacza to więcej wysokiej jakości materiałów na wszystkich prowadzonych przeze mnie kanałach! :)

1. Powstanie specjalne nagranie, zmontowane z nadesłanych przez Was treningów i umieszczone na moim kanale :)
Oczywiście będzie ono wypaśnie zmontowane, przez pracującego już dla Was specjalistę ;)

Jesteście wspaniali!
0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 4000 zł miesięcznie
brakuje 3960 zł
Studio nagraniowe
Dzięki temu wsparciu będziemy mogli dysponować specjalnie urządzoną salą treningową, przystosowaną do tworzenia wysokiej jakości nagrań. Pozwoli to na wyprodukowanie DVD z wyjaśnieniem znaczenia ruchów bardziej zaawansowanych układów kata Karate.

1. Każda osoba, która przyczyni się do osiągnięcia tego celu otrzyma dostęp do tych unikatowych materiałów za darmo!
2. Przyjeżdżam w dowolnie wybrane przez Was miejsce w kraju i prowadzę dla Was seminarium z wybranego przez Was tematu.

Jesteście wielcy! :)
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 8000 zł miesięcznie
brakuje 7960 zł
Jestem Wasz!
Służę tylko Wam :) Nie muszę już zabiegać o sponsorów wśród firm. Dysponujemy studiem i sprzętem nagraniowym oraz ekipą filmową, a nasze nagrania zyskały Hollywoodzką wręcz jakość!

Jeździmy po Polsce:
1. Odwiedzamy kluby sportów walki i zdajemy Wam relację z naszych wizyt. Dowiecie się gdzie są najlepsze miejsca do treningu.
2. Odwiedzamy najlepszych trenerów i zawodników sportów walki. Przeprowadzamy z nimi wywiady. Poznajecie ich ulubione techniki walki.
3. Trenuję z najlepszymi, walczę i wygrywam na wszelkich turniejach sportów walki.
4. Jedno nagranie z wybranym przez Was zawodnikiem/trenerem będzie dostępne tylko dla Was.

Jesteście cudowni! :)

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 13000 zł miesięcznie
brakuje 12960 zł
Jesteśmy wszędzie
Nawet w Twojej lodówce ;)
Motywujemy, mówimy o zdrowiu, żywieniu, suplementacji, treningu sportowym, sztukach i sportach walki 24/7/365

Powstaje centrum poradnictwa zdrowotno-sportowego dostępne dla Was kompletnie za darmo!
Uzyskacie tam informacje na temat żywienia, suplementacji, zapobiegania urazom, poprawy samopoczucia i jakości życia, treningu sportowego i treningu sportów walki.

Jesteście najlepsi na świecie!

O Autorze

Sztuki walki, samoobrona, bezpieczeństwo osobiste, zdrowie, odżywianie, suplementacja, trening zdrowotny, motywacja.
 
 
Nazywam się Damian Laszuk . Jestem instruktorem, zawodnikiem i dietetykiem. Pomagam ludziom stawać się najlepszymi, jakimi tylko potrafią. Moi podopieczni pokonują własne słabości. Wygrywają w turniejach sztuk i sportów walki, tracą kilogramy, budują mięśnie. Mają więcej pewności siebie. Zmieniają swoje życie.
 
 
 
 
 
 
Trenuję sporty walki od 1999 roku. Prowadzę własny klub Akademia Walki, 8 tematycznych stron na facebook, 4 kanały YouTube. Największą moją pasją jest pomaganie ludziom. Dla tego też rozpocząłem swoją działalność. Niestety ma trzy lewe ręce do techniki i bardzo przydałaby mi się pomoc profesjonalisty od sprzętu, montażu i pozycjonowania. Twoje wsparcie umożliwi mi sprofesjonalizowanie moich działań, aby jeszcze skuteczniej pomagać ludziom w ich problemach dotyczących zdrowia, treningu, ale też i tych osobistych, z którymi coraz częściej zwracają się do mnie subskrybenci kanałów YouTube.


Początki mojej pracy sięgają prowadzenia zajęć karate jako pomocnik instruktora w moim pierwszym klubie. Pokochałem przekazywanie wiedzy. Na drodze stanęła kontuzja. Złamane kolano uniemożliwiało pokazywanie technik. Przeszedłem 4 operacje. Na kilka lat byłem wykluczony z walki. NIe mogłem w pełni przekazywać wiedzy, zacząłem więc ja intensywnie gromadzić. Oprócz zajęć na studiach wychowania fizycznego, a zwłaszcza moich ulubionych przedmiotów z planowania treningu sportowego, anatomii, fizjologii [byłem najlepszy na roku], biomechaniki, na włąsną rękę poznawałem arkana psychologii, psychologii sportu, rozwoju osobistego, żywienia, suplementacji, fizjoterapii. Później przyszła kolej na zagadnienia samoobrony i bezpieczeństwa osobistego. Wszystko to pozwoliło mi być bardzo skutecznym instruktorem. Założyłem klub Akademia Walki, a moi podopieczni walczyli na turniejach krajowych i międzynarodowych w tym Mistrzostwach Świata.
 
 
Bardzo smucił mnie jednak ogrom szkodliwej wiedzy krążącej nawet wśród trenerów i instruktorów. Szukałem sposobu na dotarcie i pomoc jak największej liczbie osób. Tak 02.09.2013 zacząłem, razem z Bratem, prowadzić kanał na YouTube. Po drodze nabywałem wiedzę w zakresie marketingu i promocji. Uświadomiło mi to, że aby docierać do jak największej liczby osób, oprócz ciekawej zawartości ważny jest też wygląd zewnętrzny kanału i jego pozycjonowanie. Pomimo zdobywanej wiedzy w tym zakresie nie idzie mi to najlepiej. Żeby jak najwięcej osób mogło skorzystać z naszej wiedzy potrzebujemy wsparcia profesjonalistów od nagrywnia, montażu i pozycjonowania.
 

 

Na kanale YouTube, razem z Bratem, w przystępny sposób wyjaśniamy arkana sztuk walki. Tłumaczymy wykonanie technik z punktu widzenia biomechaniki i anatomii. Uczymy taktyki walki w oparciu o psychologię.
 
 
 
 
 
 
Odkrywamy zapomnianą wiedzę o Karate, które w swych początkach było kompleksową sztuką walki opartą o grappling. Miksem obecnego MMA i KravMagi. W swym arsenale Karate zawiera chwyty, złamania, dźwignie, duszenia, obalenia, a kopnięcia i uderzenia są jedynie dodatkiem.
 
 
 
 
 
 
Uczymy co na prawdę jest ważne w bezpieczeństwie osobistym. Walka w samoobronie to tylko 1-2% potrzebnych umiejętności. Dla twojego bezpieczeństwa najważniejsza jest świadomosć otoczenia i wynikająca z tego taktyka postępowania w terenie miejskim. Zwracamy uwagę na aspekty prawne samoobrony.
 
 
 
 
 
 
Edukujemy w zakresie zdrowia i treningu sportowego nastawionego na poprawę zdrowia i zmniejszenie kontuzyjności.
Rozwiewamy mity żywieniowe i treningowe.
 
 
 
 
 
 
Pomagamy w problemach i motywujemy do działania:
 
 
 
 
 
Poznałem Gerarda Gordeau, legendę UFC. Zostałem jedynym w Polsce jego prywatnym uczniem Uchi Deshi.
 
 
 
 
 
Walczyłem o pas Mistrza Świata Kyokushin IBK
 
 
 
 
 
Uczestniczyłem w Mistrzostwach Świata Ochrony Osobistej Bodyguard IBF. Poznałem ludzi ochraniających najbardziej wpływowych ludzi na świecie.
 
 
 
 
 
Zdobyłem dziesiątki nagród na turniejach MMA, BJJ, Karate, Kick-boxingu, najwyższego szczebla i dalej walczę.
 
 
 
 
 
 
Moje ruchy są precyzyjne
ponieważ je wytrenowałem
 
Mój umysł jest ostry
ponieważ go szlifowałem
 
Moje ciało jest silne
ponieważ je zmuszałem
 
Nie jestem sportowcem
Jestem bronią
 
 
 
Zapraszam do objęcia patronatem mojej działalności. Wierzę, że razem możemy pomóc wielu osobom w osiąganiu ich celów...
 

Rośnijcie w siłę i bawcie sie dobrze! ;)

 
 
 
 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Bardzo dziękuję! Może się wydawać, ze 5 zł to nie wiele, ale dla mnie to bardzo dużo. Już 15 osób, które zdecydują się udzielić takiego wsparcia pozwala mi wnieść opłatę startową na większości turniejów BJJ i MMA. Dla mnie to cenne doświadczenie pozwalające później lepiej nauczać, przekazywać wiedzę, tworzyć lepsze materiały szkoleniowe na YouTube
Jeśli kiedyś się spotkamy obiecuję odpowiedzieć na jedno dowolne Twoje pytanie ;)

Rośnij w siłę i baw się dobrze! :)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 1
Chyba mnie lubisz ;) Twoje wsparcie pozwala mi jeszcze więcej walczyć na turniejach, zdobywać doświadczenie i tworzyć jeszcze lepsze filmy instruktażowe na YT.

W podziękowaniu za Twoje poświęcenie, obiecuję:
pomóc w dowolnym problemie jaki Cię nurtuje z zakresu zdrowia, żywienia, suplementacji, treningu sportowego, sportów walki.

Rośnij w siłę i baw się dobrze! :)
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 1
Teraz jestem pewien, ze coś jest na rzeczy ;) Jeśli wspierasz mnie razem z jednym znajomym, mogę wziąć udział w większości seminariów sztuk i sportów walki. Bezcenna wiedza, jaką podzielę się z Wami na kanale YouTube zupełnie za darmo.

W podziękowaniu za Twoje wsparcie:
1. Otrzymasz wszystkie bonusy z poprzednich progów.
2. Zostaniesz członkiem zamkniętej grupy na Facebook, na której znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.


Rośnij w siłę i baw się dobrze! :)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Grubo! Dzięki Tobie możemy, razem z Bratem, wynająć salę na cały dzień nagrań. To ważne, bo Bartek pracuje w Policji i widzimy się tylko w weekendy, na nagrania możemy poświęcić tylko sobotę, a jego obecność jest niezbędna przy większości nagrań. Dodatkowo niektóre spotkania nam wypadają ze względu na turnieje, w których biorę udział. Jesteś wielki!

W podziękowaniu za Twoją pomoc:
1.Otrzymasz wszystkie bonusy z poprzednich progów
2. Raz w miesiącu przeanalizuję ćwiczenie na nagraniu, które do mnie wyślesz, pod kątem biomechaniki i anatomii i udzielę wskazówek tak, abyś mógł wykonywać je bezpiecznie i osiągać najlepsze rezultaty.
3. Otrzymasz podziękowanie na każdym z prowadzonych przeze mnie profili na fb, oraz w kolejnym nagraniu na YT.


Rośnij w siłę i baw się dobrze! :)
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 75
Jesteś niesamowity! Dzięki Tobie na prawdę możemy wiele. W tym momencie pewnie ktoś już będzie profesjonalnie zajmował się stroną wizualną nagrań na YouTube.

W podziękowaniu za Twoją pomoc:
1.Otrzymasz wszystkie bonusy z poprzednich progów.
2.Zostaniesz umieszczony w galerii 100 Zasłużonych dla Sztuk i Sportów Walki. Twoje nazwisko zostanie umieszczone na specjalnie zaprojektowanej stronie internetowej.
3.Otrzymasz jedna przesyłkę z aminokwasami rozgałęzionymi BCAA z linii w pełni naturalnych suplementów sygnowanej moim nazwiskiem.

Rośnij w siłę i baw się dobrze! :)
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 20
Żona zaczyna coś podejrzewać ;) Dzięki Tobie mogę jechać na drugi koniec Polski i przeprowadzać wywiady z największymi sławami sztuk i sportów walki. Poznamy ich życie od podszewki. Dowiemy się czego się boją, co ich motywuje i jakie odjechane akcje spotkały ich w życiu ;)
Na mojej liście jest już legenda UFC - Gerard Gordeau

W podziękowaniu za Twoją pomoc:
1.Otrzymasz wszystkie bonusy z poprzednich progów.
2.Otrzymasz jednorazową paczkę z odżywkami, z linii w pełni naturalnych suplementów sygnowanej moim nazwiskiem, i stały rabat 20% na ich zakup.

Rośnij w siłę i baw się dobrze! :)
Zostań patronem
300 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
W tym momencie brak mi słów....

W podziękowaniu za Twoje wsparcie:
1.Otrzymasz wszystkie bonusy z poprzednich progów.
2.Masz nieograniczony kontakt ze mną i dostęp do całej mojej wiedzy.
3.Otrzymujesz maksymalny, dla danego produktu, rabat na zakup suplementów mojej marki!
4.Dodatkowo raz w miesiącu zrealizuję nagranie w wybranym przez Ciebie temacie [Oczywiście w zakresie moich kompetencji. Na fizyce kwantowej się nie znam. No może trochę ;)]
5. Po utrzymaniu wsparcia przez minimum 5 miesięcy, otrzymasz Order Kawalerski Sztuk Walki za zasługi dla rozwoju i promocji Drogi Wojownika.


Rośnij w siłę i baw się dobrze! :)
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
 • -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Te organizacje to Google, Amazon i OneSignal, zarówno

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK