Strefa Patrona:

2

patronów

40 zł

miesięcznie

730 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
474
miesięczne wsparcie
474
liczba patronów

  Sztuki walki, samoobrona, zdrowie, odżywianie, suplementacja, trening, motywacja. Jestem instruktorem, zawodnikiem, dietetykiem. Ludzie twierdzą, że prowadzę najlepsze kanały o sportach walki i samoobronie na Polskim YouTube. Mówią że ich motywuję, że pomagam stawać im się najlepszymi, jakimi tylko potrafią.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 8%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 460 zł
Profesjonalne nagrania!
Wsparcie na tym poziomie zapewnia stałą opiekę profesjonalisty nad edycją nagrań!

1. Od tej pory wszystkie nagrania instruktażowe będą "żyleta" :)

Dziękuję! :)
0%
100%
osiągnięto 2%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 1960 zł
Całe moje życie
Od tej pory mogę poświęcić cały swój czas na nagrania, spokojnie zdobywać wiedzę, którą przekażę Wam na kanale, oraz inwestować w poważniejszy sprzęt do nagrań.
Oznacza to więcej wysokiej jakości materiałów na wszystkich prowadzonych przeze mnie kanałach! :)

1. Powstanie specjalne nagranie, zmontowane z nadesłanych przez Was treningów i umieszczone na moim kanale :)
Oczywiście będzie ono wypaśnie zmontowane, przez pracującego już dla Was specjalistę ;)

Jesteście wspaniali!
0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 4000 zł miesięcznie
brakuje 3960 zł
Studio nagraniowe
Dzięki temu wsparciu będziemy mogli dysponować specjalnie urządzoną salą treningową, przystosowaną do tworzenia wysokiej jakości nagrań. Pozwoli to na wyprodukowanie DVD z wyjaśnieniem znaczenia ruchów bardziej zaawansowanych układów kata Karate.

1. Każda osoba, która przyczyni się do osiągnięcia tego celu otrzyma dostęp do tych unikatowych materiałów za darmo!
2. Przyjeżdżam w dowolnie wybrane przez Was miejsce w kraju i prowadzę dla Was seminarium z wybranego przez Was tematu.

Jesteście wielcy! :)
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 8000 zł miesięcznie
brakuje 7960 zł
Jestem Wasz!
Służę tylko Wam :) Nie muszę już zabiegać o sponsorów wśród firm. Dysponujemy studiem i sprzętem nagraniowym oraz ekipą filmową, a nasze nagrania zyskały Hollywoodzką wręcz jakość!

Jeździmy po Polsce:
1. Odwiedzamy kluby sportów walki i zdajemy Wam relację z naszych wizyt. Dowiecie się gdzie są najlepsze miejsca do treningu.
2. Odwiedzamy najlepszych trenerów i zawodników sportów walki. Przeprowadzamy z nimi wywiady. Poznajecie ich ulubione techniki walki.
3. Trenuję z najlepszymi, walczę i wygrywam na wszelkich turniejach sportów walki.
4. Jedno nagranie z wybranym przez Was zawodnikiem/trenerem będzie dostępne tylko dla Was.

Jesteście cudowni! :)

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 13000 zł miesięcznie
brakuje 12960 zł
Jesteśmy wszędzie
Nawet w Twojej lodówce ;)
Motywujemy, mówimy o zdrowiu, żywieniu, suplementacji, treningu sportowym, sztukach i sportach walki 24/7/365

Powstaje centrum poradnictwa zdrowotno-sportowego dostępne dla Was kompletnie za darmo!
Uzyskacie tam informacje na temat żywienia, suplementacji, zapobiegania urazom, poprawy samopoczucia i jakości życia, treningu sportowego i treningu sportów walki.

Jesteście najlepsi na świecie!

O Autorze

Sztuki walki, samoobrona, bezpieczeństwo osobiste, zdrowie, odżywianie, suplementacja, trening zdrowotny, motywacja.
 
 
Nazywam się Damian Laszuk . Jestem instruktorem, zawodnikiem i dietetykiem. Pomagam ludziom stawać się najlepszymi, jakimi tylko potrafią. Moi podopieczni pokonują własne słabości. Wygrywają w turniejach sztuk i sportów walki, tracą kilogramy, budują mięśnie. Mają więcej pewności siebie. Zmieniają swoje życie.
 
 
 
 
 
 
Trenuję sporty walki od 1999 roku. Prowadzę własny klub Akademia Walki, 8 tematycznych stron na facebook, 4 kanały YouTube. Największą moją pasją jest pomaganie ludziom. Dla tego też rozpocząłem swoją działalność. Niestety ma trzy lewe ręce do techniki i bardzo przydałaby mi się pomoc profesjonalisty od sprzętu, montażu i pozycjonowania. Twoje wsparcie umożliwi mi sprofesjonalizowanie moich działań, aby jeszcze skuteczniej pomagać ludziom w ich problemach dotyczących zdrowia, treningu, ale też i tych osobistych, z którymi coraz częściej zwracają się do mnie subskrybenci kanałów YouTube.


Początki mojej pracy sięgają prowadzenia zajęć karate jako pomocnik instruktora w moim pierwszym klubie. Pokochałem przekazywanie wiedzy. Na drodze stanęła kontuzja. Złamane kolano uniemożliwiało pokazywanie technik. Przeszedłem 4 operacje. Na kilka lat byłem wykluczony z walki. NIe mogłem w pełni przekazywać wiedzy, zacząłem więc ja intensywnie gromadzić. Oprócz zajęć na studiach wychowania fizycznego, a zwłaszcza moich ulubionych przedmiotów z planowania treningu sportowego, anatomii, fizjologii [byłem najlepszy na roku], biomechaniki, na włąsną rękę poznawałem arkana psychologii, psychologii sportu, rozwoju osobistego, żywienia, suplementacji, fizjoterapii. Później przyszła kolej na zagadnienia samoobrony i bezpieczeństwa osobistego. Wszystko to pozwoliło mi być bardzo skutecznym instruktorem. Założyłem klub Akademia Walki, a moi podopieczni walczyli na turniejach krajowych i międzynarodowych w tym Mistrzostwach Świata.
 
 
Bardzo smucił mnie jednak ogrom szkodliwej wiedzy krążącej nawet wśród trenerów i instruktorów. Szukałem sposobu na dotarcie i pomoc jak największej liczbie osób. Tak 02.09.2013 zacząłem, razem z Bratem, prowadzić kanał na YouTube. Po drodze nabywałem wiedzę w zakresie marketingu i promocji. Uświadomiło mi to, że aby docierać do jak największej liczby osób, oprócz ciekawej zawartości ważny jest też wygląd zewnętrzny kanału i jego pozycjonowanie. Pomimo zdobywanej wiedzy w tym zakresie nie idzie mi to najlepiej. Żeby jak najwięcej osób mogło skorzystać z naszej wiedzy potrzebujemy wsparcia profesjonalistów od nagrywnia, montażu i pozycjonowania.
 

 

Na kanale YouTube, razem z Bratem, w przystępny sposób wyjaśniamy arkana sztuk walki. Tłumaczymy wykonanie technik z punktu widzenia biomechaniki i anatomii. Uczymy taktyki walki w oparciu o psychologię.
 
 
 
 
 
 
Odkrywamy zapomnianą wiedzę o Karate, które w swych początkach było kompleksową sztuką walki opartą o grappling. Miksem obecnego MMA i KravMagi. W swym arsenale Karate zawiera chwyty, złamania, dźwignie, duszenia, obalenia, a kopnięcia i uderzenia są jedynie dodatkiem.
 
 
 
 
 
 
Uczymy co na prawdę jest ważne w bezpieczeństwie osobistym. Walka w samoobronie to tylko 1-2% potrzebnych umiejętności. Dla twojego bezpieczeństwa najważniejsza jest świadomosć otoczenia i wynikająca z tego taktyka postępowania w terenie miejskim. Zwracamy uwagę na aspekty prawne samoobrony.
 
 
 
 
 
 
Edukujemy w zakresie zdrowia i treningu sportowego nastawionego na poprawę zdrowia i zmniejszenie kontuzyjności.
Rozwiewamy mity żywieniowe i treningowe.
 
 
 
 
 
 
Pomagamy w problemach i motywujemy do działania:
 
 
 
 
 
Poznałem Gerarda Gordeau, legendę UFC. Zostałem jedynym w Polsce jego prywatnym uczniem Uchi Deshi.
 
 
 
 
 
Walczyłem o pas Mistrza Świata Kyokushin IBK
 
 
 
 
 
Uczestniczyłem w Mistrzostwach Świata Ochrony Osobistej Bodyguard IBF. Poznałem ludzi ochraniających najbardziej wpływowych ludzi na świecie.
 
 
 
 
 
Zdobyłem dziesiątki nagród na turniejach MMA, BJJ, Karate, Kick-boxingu, najwyższego szczebla i dalej walczę.
 
 
 
 
 
 
Moje ruchy są precyzyjne
ponieważ je wytrenowałem
 
Mój umysł jest ostry
ponieważ go szlifowałem
 
Moje ciało jest silne
ponieważ je zmuszałem
 
Nie jestem sportowcem
Jestem bronią
 
 
 
Zapraszam do objęcia patronatem mojej działalności. Wierzę, że razem możemy pomóc wielu osobom w osiąganiu ich celów...
 

Rośnijcie w siłę i bawcie sie dobrze! ;)

 
 
 
 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Bardzo dziękuję! Może się wydawać, ze 5 zł to nie wiele, ale dla mnie to bardzo dużo. Już 15 osób, które zdecydują się udzielić takiego wsparcia pozwala mi wnieść opłatę startową na większości turniejów BJJ i MMA. Dla mnie to cenne doświadczenie pozwalające później lepiej nauczać, przekazywać wiedzę, tworzyć lepsze materiały szkoleniowe na YouTube
Jeśli kiedyś się spotkamy obiecuję odpowiedzieć na jedno dowolne Twoje pytanie ;)

Rośnij w siłę i baw się dobrze! :)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 1
Chyba mnie lubisz ;) Twoje wsparcie pozwala mi jeszcze więcej walczyć na turniejach, zdobywać doświadczenie i tworzyć jeszcze lepsze filmy instruktażowe na YT.

W podziękowaniu za Twoje poświęcenie, obiecuję:
pomóc w dowolnym problemie jaki Cię nurtuje z zakresu zdrowia, żywienia, suplementacji, treningu sportowego, sportów walki.

Rośnij w siłę i baw się dobrze! :)
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 1
Teraz jestem pewien, ze coś jest na rzeczy ;) Jeśli wspierasz mnie razem z jednym znajomym, mogę wziąć udział w większości seminariów sztuk i sportów walki. Bezcenna wiedza, jaką podzielę się z Wami na kanale YouTube zupełnie za darmo.

W podziękowaniu za Twoje wsparcie:
1. Otrzymasz wszystkie bonusy z poprzednich progów.
2. Zostaniesz członkiem zamkniętej grupy na Facebook, na której znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.


Rośnij w siłę i baw się dobrze! :)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Grubo! Dzięki Tobie możemy, razem z Bratem, wynająć salę na cały dzień nagrań. To ważne, bo Bartek pracuje w Policji i widzimy się tylko w weekendy, na nagrania możemy poświęcić tylko sobotę, a jego obecność jest niezbędna przy większości nagrań. Dodatkowo niektóre spotkania nam wypadają ze względu na turnieje, w których biorę udział. Jesteś wielki!

W podziękowaniu za Twoją pomoc:
1.Otrzymasz wszystkie bonusy z poprzednich progów
2. Raz w miesiącu przeanalizuję ćwiczenie na nagraniu, które do mnie wyślesz, pod kątem biomechaniki i anatomii i udzielę wskazówek tak, abyś mógł wykonywać je bezpiecznie i osiągać najlepsze rezultaty.
3. Otrzymasz podziękowanie na każdym z prowadzonych przeze mnie profili na fb, oraz w kolejnym nagraniu na YT.


Rośnij w siłę i baw się dobrze! :)
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 75
Jesteś niesamowity! Dzięki Tobie na prawdę możemy wiele. W tym momencie pewnie ktoś już będzie profesjonalnie zajmował się stroną wizualną nagrań na YouTube.

W podziękowaniu za Twoją pomoc:
1.Otrzymasz wszystkie bonusy z poprzednich progów.
2.Zostaniesz umieszczony w galerii 100 Zasłużonych dla Sztuk i Sportów Walki. Twoje nazwisko zostanie umieszczone na specjalnie zaprojektowanej stronie internetowej.
3.Otrzymasz jedna przesyłkę z aminokwasami rozgałęzionymi BCAA z linii w pełni naturalnych suplementów sygnowanej moim nazwiskiem.

Rośnij w siłę i baw się dobrze! :)
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 20
Żona zaczyna coś podejrzewać ;) Dzięki Tobie mogę jechać na drugi koniec Polski i przeprowadzać wywiady z największymi sławami sztuk i sportów walki. Poznamy ich życie od podszewki. Dowiemy się czego się boją, co ich motywuje i jakie odjechane akcje spotkały ich w życiu ;)
Na mojej liście jest już legenda UFC - Gerard Gordeau

W podziękowaniu za Twoją pomoc:
1.Otrzymasz wszystkie bonusy z poprzednich progów.
2.Otrzymasz jednorazową paczkę z odżywkami, z linii w pełni naturalnych suplementów sygnowanej moim nazwiskiem, i stały rabat 20% na ich zakup.

Rośnij w siłę i baw się dobrze! :)
Zostań patronem
300 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
W tym momencie brak mi słów....

W podziękowaniu za Twoje wsparcie:
1.Otrzymasz wszystkie bonusy z poprzednich progów.
2.Masz nieograniczony kontakt ze mną i dostęp do całej mojej wiedzy.
3.Otrzymujesz maksymalny, dla danego produktu, rabat na zakup suplementów mojej marki!
4.Dodatkowo raz w miesiącu zrealizuję nagranie w wybranym przez Ciebie temacie [Oczywiście w zakresie moich kompetencji. Na fizyce kwantowej się nie znam. No może trochę ;)]
5. Po utrzymaniu wsparcia przez minimum 5 miesięcy, otrzymasz Order Kawalerski Sztuk Walki za zasługi dla rozwoju i promocji Drogi Wojownika.


Rośnij w siłę i baw się dobrze! :)
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy