W Patronite od 01.10.2016

Sztuki walki, samoobrona, zdrowie, odżywianie, suplementacja, trening, motywacja. Jestem instruktorem, zawodnikiem, dietetykiem. Ludzie twierdzą, że prowadzę najlepsze kanały o sportach walki i samoobronie na Polskim YouTube. Mówią że ich motywuję, że pomagam stawać im się najlepszymi, jakimi tylko potrafią.

O Autorze

Sztuki walki, samoobrona, bezpieczeństwo osobiste, zdrowie, odżywianie, suplementacja, trening zdrowotny, motywacja.
 
 
Nazywam się Damian Laszuk . Jestem instruktorem, zawodnikiem i dietetykiem. Pomagam ludziom stawać się najlepszymi, jakimi tylko potrafią. Moi podopieczni pokonują własne słabości. Wygrywają w turniejach sztuk i sportów walki, tracą kilogramy, budują mięśnie. Mają więcej pewności siebie. Zmieniają swoje życie.
 
 
 
 
 
 
Trenuję sporty walki od 1999 roku. Prowadzę własny klub Akademia Walki, 8 tematycznych stron na facebook, 4 kanały YouTube. Największą moją pasją jest pomaganie ludziom. Dla tego też rozpocząłem swoją działalność. Niestety ma trzy lewe ręce do techniki i bardzo przydałaby mi się pomoc profesjonalisty od sprzętu, montażu i pozycjonowania. Twoje wsparcie umożliwi mi sprofesjonalizowanie moich działań, aby jeszcze skuteczniej pomagać ludziom w ich problemach dotyczących zdrowia, treningu, ale też i tych osobistych, z którymi coraz częściej zwracają się do mnie subskrybenci kanałów YouTube.


Początki mojej pracy sięgają prowadzenia zajęć karate jako pomocnik instruktora w moim pierwszym klubie. Pokochałem przekazywanie wiedzy. Na drodze stanęła kontuzja. Złamane kolano uniemożliwiało pokazywanie technik. Przeszedłem 4 operacje. Na kilka lat byłem wykluczony z walki. NIe mogłem w pełni przekazywać wiedzy, zacząłem więc ja intensywnie gromadzić. Oprócz zajęć na studiach wychowania fizycznego, a zwłaszcza moich ulubionych przedmiotów z planowania treningu sportowego, anatomii, fizjologii [byłem najlepszy na roku], biomechaniki, na włąsną rękę poznawałem arkana psychologii, psychologii sportu, rozwoju osobistego, żywienia, suplementacji, fizjoterapii. Później przyszła kolej na zagadnienia samoobrony i bezpieczeństwa osobistego. Wszystko to pozwoliło mi być bardzo skutecznym instruktorem. Założyłem klub Akademia Walki, a moi podopieczni walczyli na turniejach krajowych i międzynarodowych w tym Mistrzostwach Świata.
 
 
Bardzo smucił mnie jednak ogrom szkodliwej wiedzy krążącej nawet wśród trenerów i instruktorów. Szukałem sposobu na dotarcie i pomoc jak największej liczbie osób. Tak 02.09.2013 zacząłem, razem z Bratem, prowadzić kanał na YouTube. Po drodze nabywałem wiedzę w zakresie marketingu i promocji. Uświadomiło mi to, że aby docierać do jak największej liczby osób, oprócz ciekawej zawartości ważny jest też wygląd zewnętrzny kanału i jego pozycjonowanie. Pomimo zdobywanej wiedzy w tym zakresie nie idzie mi to najlepiej. Żeby jak najwięcej osób mogło skorzystać z naszej wiedzy potrzebujemy wsparcia profesjonalistów od nagrywnia, montażu i pozycjonowania.
 

 

Na kanale YouTube, razem z Bratem, w przystępny sposób wyjaśniamy arkana sztuk walki. Tłumaczymy wykonanie technik z punktu widzenia biomechaniki i anatomii. Uczymy taktyki walki w oparciu o psychologię.
 
 
 
 
 
 
Odkrywamy zapomnianą wiedzę o Karate, które w swych początkach było kompleksową sztuką walki opartą o grappling. Miksem obecnego MMA i KravMagi. W swym arsenale Karate zawiera chwyty, złamania, dźwignie, duszenia, obalenia, a kopnięcia i uderzenia są jedynie dodatkiem.
 
 
 
 
 
 
Uczymy co na prawdę jest ważne w bezpieczeństwie osobistym. Walka w samoobronie to tylko 1-2% potrzebnych umiejętności. Dla twojego bezpieczeństwa najważniejsza jest świadomosć otoczenia i wynikająca z tego taktyka postępowania w terenie miejskim. Zwracamy uwagę na aspekty prawne samoobrony.
 
 
 
 
 
 
Edukujemy w zakresie zdrowia i treningu sportowego nastawionego na poprawę zdrowia i zmniejszenie kontuzyjności.
Rozwiewamy mity żywieniowe i treningowe.
 
 
 
 
 
 
Pomagamy w problemach i motywujemy do działania:
 
 
 
 
 
Poznałem Gerarda Gordeau, legendę UFC. Zostałem jedynym w Polsce jego prywatnym uczniem Uchi Deshi.
 
 
 
 
 
Walczyłem o pas Mistrza Świata Kyokushin IBK
 
 
 
 
 
Uczestniczyłem w Mistrzostwach Świata Ochrony Osobistej Bodyguard IBF. Poznałem ludzi ochraniających najbardziej wpływowych ludzi na świecie.
 
 
 
 
 
Zdobyłem dziesiątki nagród na turniejach MMA, BJJ, Karate, Kick-boxingu, najwyższego szczebla i dalej walczę.
 
 
 
 
 
 
Moje ruchy są precyzyjne
ponieważ je wytrenowałem
 
Mój umysł jest ostry
ponieważ go szlifowałem
 
Moje ciało jest silne
ponieważ je zmuszałem
 
Nie jestem sportowcem
Jestem bronią
 
 
 
Zapraszam do objęcia patronatem mojej działalności. Wierzę, że razem możemy pomóc wielu osobom w osiąganiu ich celów...
 

Rośnijcie w siłę i bawcie sie dobrze! ;)

 
 
 
 

Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)