Demonidias

W Patronite od 14.08.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 331

liczba Patronów: 344

32 patronów
885 miesięcznie
18 975 łącznie

Najwyższa jakość audio-wideo materiałów i streamów.

1 000 zł

miesięcznie

88%

osiągnięto

115 zł

brakuje

Tak kolosalna kwota umożliwi mi na wskoczenie na absolutnie najwyższy poziom jakościowy! Dzięki Wam będę regularnie wymieniał swój sprzęt na coraz to nowszy: kamerkę, podzespoły komputera, abym był w stanie rozpocząć nagrywanie w 4K. Jakość obrazu w końcu doścignie audio! :)

Dodatkowo, zakupię również sprzęt do nagrywania w terenie, np. gimbala czy profesjonalny mikrofon zewnętrzny, co umożliwi mi fantastyczną jakość nie tylko w studio nagraniowym, ale i podczas relacji, czy po prostu najróżniejszych niestandardowych filmów.

Stały harmonogram streamów - miesięczny koszt prowadzenia kanałów.

500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Ta kwota pozwoli mi na powrót do stałego planu streamów! Tyle mniej więcej kosztuje mnie średnio prowadzenie kanału miesięcznie. Składają się na to opłaty za licencje oprogramowania, internet, zakup gier w miesiącu z myślą o streamach albo pokazie/serii na YouTube.

Osiągnięcie tego celu oznacza również comiesięczny giveaway dla wszystkich Patronów, niezależnie od progu wsparcia, w którym 1 Patron w miesiącu otrzyma nagrodę bonusową o wartości 100zł.

Tak po prostu, w ramach jeszcze dodatkowego podziękowania dla Was za pomoc we współtworzeniu kanału i realizacji mojego marzenia!

Coroczny "Duszowy zlot" oraz możliwość wyjazdu na dowolny event gamingowy!

750 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Osiągnięcie tak niesamowitego celu oznacza, iż będę w stanie wybrać się na dowolny event gamingowy, w tym na Gamescom, na którym miałbym okazję zaprezentować Wam przedpremierowo najlepsze gry!

Ale to nie wszystko, tak olbrzymia kwota wsparcia umożliwiłaby mi w końcu na spełnienie swojego marzenia, czyli na coroczną organizację "Duszowego zlotu" w dowolnym miejscu w Polsce!

Świetnie rozmawia się na Discordzie czy streamach, ale chciałbym poznać Was jeszcze lepiej. Możliwość spotkania się i integracji z osobami o podobnej pasji, bez hałasu - a nie jak na eventach - i to jeszcze w wybranym wspólnie z Wami miejscu brzmi wspaniale, prawda? :D
Zostań Patronem