Demonidias

W Patronite od 14.08.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 351

Liczba Patronów: 377

Zostań Patronem
Kup na prezent
51 patronów
1 795 miesięcznie
69 530 łącznie
Jestem Demonidias i od 10 lat prowadzę kanał YouTube - Dark Souls, gry indie i Souls like, wyzwania, prezentacje gier i sprzętu, publicystyka i analizy trailerów, relacje z eventów, nowości ze świata gier oraz przede wszystkim serie Zagrajmy w... oraz streamy! :)

O Autorze

O co chodzi?

Na YouTubie tworzę już 12 lat, z kolei na kanale Demonidias działam od 10. Tworzę niszowy content, jak na polską scenę gamingową, ponieważ traktuję to jako hobby i nie chcę nagrywać niczego wbrew sobie, tylko dlatego, że byłoby to opłacalne. Nigdy nie chciałem i nie będę tego robić. Często czytam, że powinienem mieć więcej subskrypcji,  ale to nie o to chodzi. Świadomie wybieram taką drogę i cieszę się, że aż tylu z Was lubi moją niepopularną twórczość.

Zdecydowałem się na założenie profilu na Patronite, ponieważ ostatnie miesiące były dla mnie dość trudne. Ciągle brakowało czasu przez inne obowiązki i sprawy, a nagrywanie - jako hobby - było naturalnie dość daleko w kolejce, stąd wynikały czasowe spadki w mojej aktywności.

Niestety, jak to w życiu - za coś żyć trzeba, a kanał pochłania sporo pieniędzy, czasu i jeszcze raz czasu. Ostatnio zmieniłem stary mikrofon na nowy, więc koszt samej poprawy audio kosztował mnie aż 3050 złotych! A co dopiero mówić o wymianie podzespołów w dwóch komputerach do nagrywania, regularnym kupowaniu gier, płaceniu za software i opłacaniu wyjazdów na eventy czy pokazy gier, jak np. ostatni przedpremierowy pokaz Sekiro, na którym byłem i przygotowałem dla Was relację.

Chcę robić to co lubię, ale robić to najlepiej jak potrafię w wyśmienitej jakości. Dlatego Wasze dotychczasowe wsparcie w postaci sporadycznych donejtów, czy subskrypcji na Twitchu regularnie inwestuję w zakupy gier, opłaty związane z internetem, licencjami do programów - po prostu w kanał.  
 

 

Co zmieni Twoje wsparcie na Patronite?

"Jeszcze więcej tego co lubicie i w końcu regularnie!"

 

To hasło jest wyrazem mojej myśli z jaką zamierzam prowadzić swojego Patronite, a stając się Patronem niesamowicie przyłożysz się do jej realizacji. Rzuć okiem na progi, które wypisałem obok, ponieważ pragnę odwdzięczyć Ci się za pomoc.

Naprawdę, niezależnie od tego czy masz ochotę wesprzeć mnie kwotą 5, 10 czy 100 złotych, każde wsparcie jest dla mnie niezwykle cenne i dziękuję Ci z całego serca za chęć wspólnego tworzenia i dalszego rozwijania kanału. 

Mówię szczerze - nie obiecuję rzeczy niemożliwych do zrealizowania, a po prostu znacznie więcej tego co lubicie i o co często pytacie. Wasze wsparcie finansowe umożliwi, ponieważ większe fundusze oznaczają możliwość poświęcenia jeszcze większej ilości czasu na kanał. 

Ale nie chodzi jedynie o większą ilość materiałów, ale też o jakość! Wasze dodatkowe wsparcie umożliwi mi realizację jeszcze bardziej ambitnych i czasochłonnych projektów, jak na przykład cykl traktujący o niewykorzystanej zawartości Dark Souls i innych pomysłów, na które brakuje czasu. Jednym z najczęstszych pytań jakie otrzymuję w kontekście "czy nagram X" dotyczy stworzenia serii, w której omówię lore Soulsów. 

 


 

Po więcej szczegółów sprawdź cele na moim profilu Patronite albo po prostu zadaj mi pytanie! :) Dziękuję raz jeszcze z całego serca za poświęcony czas.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Daniel
Daniel
Próg: 20 zł
Adrian Kędzior
Adrian Kędzior
Próg: 20 zł
IPsychodela Trust
IPsychodela Trust
Próg: 20 zł
Shellayone
Shellayone
Próg: 20 zł
hrabiaadelfons
hrabiaadelfons
Próg: 20 zł