Avatar użytkownika

Demonidias

52
patronów
1 960 
miesięcznie
86 310 
łącznie
52
patronów
1 960 zł 86 310 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Każde wsparcie się liczy! Możesz pomyśleć, że 5zł nic nie zmieni, bo to przecież koszt jednego piw... Estusa. Ale tak naprawdę, ta jedna moneta miesięcznie wspiera moją twórczość i umożliwia mi regularne tworzenie moich materiałów, streamowanie i ich dalsze poprawianie!

Dziękuję Ci za tę pomoc z całego serca. Niezależnie od tego czy wybierzesz ten próg, czy któryś z kolejnych. Jestem Ci niesamowicie wdzięczny i dzięki Tobie mogę robić jeszcze więcej tego co kocham.

Nagroda: Zostajesz Patronem, a Twój nick/imię i nazwisko będzie pojawiało się na końcu każdego materiału w danym miesiącu, a także zostanie zapisane pod streamem*.

Wolisz pozostać anonimowy? Nie ma sprawy, możesz zaznaczyć opcję wsparcia anonimowego. Pamiętaj, że decydując się na próg wyrażasz zgodę na umieszczenie Twojego nicku/imienia i nazwiska w materiale i pod streamem. Nick nie może być wulgarny, a nagroda nie służy do promocji biznesu, usług itp.
10 zł miesięcznie
Jedna iskierka potrafi rozpalić ognisko, a co dopiero taka! Jest mi strasznie miło, że w ogóle rozważasz ten próg i taką pomoc, dziękuję!

Dlatego jako nagrodę otrzymasz dostęp do specjalnego pokoju na Discordzie, gdzie będę udostępniał przedpremierowo swoje filmy!

Ale skoro tak bardzo lubisz to co robię, to chciałbym dać Ci również możliwość decyzji. W specjalnym pokoju znajdziesz ankiety, w których możesz zagłosować nad tematem kolejnego filmu, odcinkiem czy nawet całą serią!

Mało? W specjalnym pokoju Discord znajdziesz również bonusowe materiały zakulisowe, niedostępne w żadnym innym miejscu. Będzie to również świetne miejsce do integracji, luźnych rozmów czy dyskusji na wszelkie temat i zadawania pytań, ponieważ będę tam zaglądał codziennie.

Nie lubisz Discorda albo wolisz Facebooka? Jeżeli zajdzie taka potrzeba, to stworzę grupę dla Patronów, w której znajdziesz to samo, co na Discordzie.

No i oczywiście, otrzymasz wszystkie nagrody z poprzedniego progu!
20 zł miesięcznie
20zł to już nie jest iskierka, a prawdziwa kula ognia, jak na piromantę przystało! To również mniej więcej cena suba na Twitchu, ale tutaj zdecydowanie większa część Twojego wsparcia trafi do mnie, za co dziękuję! :)

Szczerze mówiąc, ciężko jest odwdzięczyć się za tak duże wsparcie mojej twórczości, ale spróbuję.

Podziękuję Ci słownie i imiennie w wybranym filmie na kanale. Chcę też wyróżnić Twoją hojność i pomoc w współtworzeniu tego kanału - Twoje imię i nazwisko/nick pojawi się na początku każdego nowego filmu , na specjalnej planszy „Patroni kanału”!

Ale to nie wszystko, ponieważ będę regularnie organizował dedykowane gry z Patronami, w których masz zagwarantowaną wspólną grę.

Decydując się na wsparcie otrzymasz wszystkie nagrody z poprzedniego progu!
35 zł miesięcznie
Wybierz 35 zł
1 dostępne miejsce
Próg specjalny na życzenie Patrona.
50 zł miesięcznie
Jesteś prawdziwym szaleńcem, dziękuję Ci za to! Planujesz rozpalenie ogniska na maksymalny poziom?

Zdecyduj samodzielnie, bez konieczności zwycięstwa Twojego pomysłu w ankiecie, jaki nagram film! Masz ochotę, abym przygotował film o lore jakiejś postaci, historii Artoriasa, czy niewykorzystanym contencie Dark Souls 3?

Po prostu mi to napisz, a obiecuję, że przygotuję taki materiał specjalnie na Twoje życzenie, w ramach podziękowania za tak ogromne wsparcie.

To nie wszystko! Poznasz największą tajemnicę streamów, ponieważ wyślę Ci dwa przepisy mojego autorstwa na wyśmienitego Estusa, o którym krążą legendy! ;)

Otrzymujesz też wszystkie nagrody z poprzedniego progu!
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
8 dostępnych miejsc
Ej, ja żartowałem z tym szaleńcem! Jeżeli jednak zdecydujesz się na tak ogromne wsparcie, to co miesiąc będziesz mógł zadecydować jaki nagram film (patrz. próg 50zł).

Otrzymasz ode mnie symboliczną paczkę z niespodzianką, którą przygotuję specjalnie dla Ciebie*!

Zyskujesz też wszystkie nagrody z poprzednich progów.

*- Wysyłka fizycznej paczki jest możliwa tylko na terenie Polski, jeżeli mieszkasz w innym kraju, proszę skontaktuj się ze mną np. na ps3videospl@gmail.com przed wybraniem tego progu! Poradzimy coś :)
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
2 dostępne miejsca
Halo, tego progu miało nie być! Ech, skoro już tu jesteś, to na pewno wiesz, że możesz zdecydować jaki film pojawi się w danym miesiącu, ale... masz może pomysł na jakieś szalone Wyzwanie w Soulsie? A może na niezwykłą serię z np. jakiegoś horroru albo z jakiejś kreatywnej gry? Pls, tylko nie ten horror!

Zdecyduj jaką serię poprowadzę na YouTubie/streamach, masz w tej kwestii pełną dowolność*! Nawet jeżeli nikt na świecie jeszcze czegoś takiego nie dokonał. Obiecuję, że dam z siebie wszystko i postaram się poprowadzić taką serię tak długo, jak tylko będzie to miało sens. W razie wątpliwości proszę o wcześniejszy kontakt z pytaniem.

To jest po absolutnie NIEPRAWDOPODOBNE! Naprawdę, nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić, że mógłbyś zdecydować się na tak ogromne wsparcie mojego kanału. Po prostu nie potrafię wyrazić słowami swojej wdzięczności i podziękować za ten próg. Mam tylko nadzieję, że będziesz dobrze bawił się oglądając serię wymyśloną przez Ciebie! ❤️
*- Chyba, że miałbym dostać za to bana! :o Chodzi o gry dostępne na PC/PlayStation 3 i 4.
500 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Tajemniczy i specjalny próg dla Najpotężniejszego i najbardziej szalonego Patrona - Kwadrata.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Demonidias w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem Demonidias i od 10 lat prowadzę kanał YouTube - Dark Souls, gry indie i Souls like, wyzwania, prezentacje gier i sprzętu, publicystyka i analizy trailerów, relacje z eventów, nowości ze świata gier oraz przede wszystkim serie Zagrajmy w... oraz streamy! :)

O co chodzi?

Na YouTubie tworzę już 12 lat, z kolei na kanale Demonidias działam od 10. Tworzę niszowy content, jak na polską scenę gamingową, ponieważ traktuję to jako hobby i nie chcę nagrywać niczego wbrew sobie, tylko dlatego, że byłoby to opłacalne. Nigdy nie chciałem i nie będę tego robić. Często czytam, że powinienem mieć więcej subskrypcji,  ale to nie o to chodzi. Świadomie wybieram taką drogę i cieszę się, że aż tylu z Was lubi moją niepopularną twórczość.

Zdecydowałem się na założenie profilu na Patronite, ponieważ ostatnie miesiące były dla mnie dość trudne. Ciągle brakowało czasu przez inne obowiązki i sprawy, a nagrywanie - jako hobby - było naturalnie dość daleko w kolejce, stąd wynikały czasowe spadki w mojej aktywności.

Niestety, jak to w życiu - za coś żyć trzeba, a kanał pochłania sporo pieniędzy, czasu i jeszcze raz czasu. Ostatnio zmieniłem stary mikrofon na nowy, więc koszt samej poprawy audio kosztował mnie aż 3050 złotych! A co dopiero mówić o wymianie podzespołów w dwóch komputerach do nagrywania, regularnym kupowaniu gier, płaceniu za software i opłacaniu wyjazdów na eventy czy pokazy gier, jak np. ostatni przedpremierowy pokaz Sekiro, na którym byłem i przygotowałem dla Was relację.

Chcę robić to co lubię, ale robić to najlepiej jak potrafię w wyśmienitej jakości. Dlatego Wasze dotychczasowe wsparcie w postaci sporadycznych donejtów, czy subskrypcji na Twitchu regularnie inwestuję w zakupy gier, opłaty związane z internetem, licencjami do programów - po prostu w kanał.  
 

 

Co zmieni Twoje wsparcie na Patronite?

"Jeszcze więcej tego co lubicie i w końcu regularnie!"

 

To hasło jest wyrazem mojej myśli z jaką zamierzam prowadzić swojego Patronite, a stając się Patronem niesamowicie przyłożysz się do jej realizacji. Rzuć okiem na progi, które wypisałem obok, ponieważ pragnę odwdzięczyć Ci się za pomoc.

Naprawdę, niezależnie od tego czy masz ochotę wesprzeć mnie kwotą 5, 10 czy 100 złotych, każde wsparcie jest dla mnie niezwykle cenne i dziękuję Ci z całego serca za chęć wspólnego tworzenia i dalszego rozwijania kanału. 

Mówię szczerze - nie obiecuję rzeczy niemożliwych do zrealizowania, a po prostu znacznie więcej tego co lubicie i o co często pytacie. Wasze wsparcie finansowe umożliwi, ponieważ większe fundusze oznaczają możliwość poświęcenia jeszcze większej ilości czasu na kanał. 

Ale nie chodzi jedynie o większą ilość materiałów, ale też o jakość! Wasze dodatkowe wsparcie umożliwi mi realizację jeszcze bardziej ambitnych i czasochłonnych projektów, jak na przykład cykl traktujący o niewykorzystanej zawartości Dark Souls i innych pomysłów, na które brakuje czasu. Jednym z najczęstszych pytań jakie otrzymuję w kontekście "czy nagram X" dotyczy stworzenia serii, w której omówię lore Soulsów. 

 


 

Po więcej szczegółów sprawdź cele na moim profilu Patronite albo po prostu zadaj mi pytanie! :) Dziękuję raz jeszcze z całego serca za poświęcony czas.

 

Cele Autora

Stały harmonogram streamów - miesięczny koszt prowadzenia kanałów.
  • 500 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Ta kwota pozwoli mi na powrót do stałego planu streamów! Tyle mniej więcej kosztuje mnie średnio prowadzenie kanału miesięcznie. Składają się na to opłaty za licencje oprogramowania, internet, zakup gier w miesiącu z myślą o streamach albo pokazie/serii na YouTube.
Coroczny "Duszowy zlot" oraz możliwość wyjazdu na dowolny event gamingowy!
  • 750 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Osiągnięcie tak niesamowitego celu oznacza, iż będę w stanie wybrać się na dowolny event gamingowy, w tym na Gamescom, na którym miałbym okazję zaprezentować Wam przedpremierowo najlepsze gry!

Ale to nie wszystko, tak olbrzymia kwota wsparcia umożliwiłaby mi w końcu na spełnienie swojego marzenia, czyli na coroczną organizację "Duszowego zlotu" w dowolnym miejscu w Polsce!

Świetnie rozmawia się na Discordzie czy streamach, ale chciałbym poznać Was jeszcze lepiej. Możliwość spotkania się i integracji z osobami o podobnej pasji, bez hałasu - a nie jak na eventach - i to jeszcze w wybranym wspólnie z Wami miejscu brzmi wspaniale, prawda? :D
Najwyższa jakość audio-wideo materiałów i streamów.
  • 1 000 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Tak kolosalna kwota umożliwi mi na wskoczenie na absolutnie najwyższy poziom jakościowy! Dzięki Wam będę regularnie wymieniał swój sprzęt na coraz to nowszy: kamerkę, podzespoły komputera, abym był w stanie rozpocząć nagrywanie w 4K. Jakość obrazu w końcu doścignie audio! :)

Dodatkowo, zakupię również sprzęt do nagrywania w terenie, np. gimbala czy profesjonalny mikrofon zewnętrzny, co umożliwi mi fantastyczną jakość nie tylko w studio nagraniowym, ale i podczas relacji, czy po prostu najróżniejszych niestandardowych filmów.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Demonidias już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Kacper Lis
Kacper Lis
50 zł
Tomasz Herbrich
Tomasz Herbrich
20 zł
Kamil Włodarski
Kamil Włodarski
10 zł
Adam Molski
Adam Molski
20 zł
Weronika Dziewońska
Weronika Dziewońska
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.