Demonidias

W Patronite od 14.08.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 331

liczba Patronów: 344

32 patronów
885 miesięcznie
18 975 łącznie
Jestem Demonidias i od 7 lat prowadzę kanał YouTube - Dark Souls, gry indie i Souls like, wyzwania, prezentacje gier i sprzętu, publicystyka i analizy trailerów, relacje z eventów, nowości ze świata gier oraz przede wszystkim serie Zagrajmy w... oraz streamy! :)

O Autorze

O co chodzi?

Na YouTubie tworzę już 9 lat, z kolei na kanale Demonidias działam od 7. Tworzę niszowy content, jak na polską scenę gamingową, ponieważ traktuję to jako hobby i nie chcę nagrywać niczego wbrew sobie, tylko dlatego, że byłoby to opłacalne. Nigdy nie chciałem i nie będę tego robić. Często czytam, że powinienem mieć więcej subskrypcji,  ale to nie o to chodzi. Świadomie wybieram taką drogę i cieszę się, że aż tylu z Was lubi moją niepopularną twórczość.

Zdecydowałem się na założenie profilu na Patronite, ponieważ ostatnie miesiące były dla mnie dość trudne. Ciągle brakowało czasu przez inne obowiązki i sprawy, a nagrywanie - jako hobby - było naturalnie dość daleko w kolejce, stąd wynikały czasowe spadki w mojej aktywności.

Niestety, jak to w życiu - za coś żyć trzeba, a kanał pochłania sporo pieniędzy, czasu i jeszcze raz czasu. Ostatnio zmieniłem stary mikrofon na nowy, więc koszt samej poprawy audio kosztował mnie aż 3050 złotych! A co dopiero mówić o wymianie podzespołów w dwóch komputerach do nagrywania, regularnym kupowaniu gier, płaceniu za software i opłacaniu wyjazdów na eventy czy pokazy gier, jak np. ostatni przedpremierowy pokaz Sekiro, na którym byłem i przygotowałem dla Was relację.

           PGA 2017 z Iniku (Artorias)
28.02.2019 - Sekiro w Warszawie

 

Chcę robić to co lubię, ale robić to najlepiej jak potrafię w wyśmienitej jakości. Dlatego Wasze dotychczasowe wsparcie w postaci sporadycznych donejtów, czy subskrypcji na Twitchu regularnie inwestuję w zakupy gier, opłaty związane z internetem, licencjami do programów - po prostu w kanał.  
 

Co zmieni Twoje wsparcie na Patronite?

"Jeszcze więcej tego co lubicie i w końcu regularnie!"

 

To hasło jest wyrazem mojej myśli z jaką zamierzam prowadzić swojego Patronite, a stając się Patronem niesamowicie przyłożysz się do jej realizacji. Rzuć okiem na progi, które wypisałem obok, ponieważ pragnę odwdzięczyć Ci się za pomoc.

Naprawdę, niezależnie od tego czy masz ochotę wesprzeć mnie kwotą 5, 10 czy 100 złotych, każde wsparcie jest dla mnie niezwykle cenne i dziękuję Ci z całego serca za chęć wspólnego tworzenia i dalszego rozwijania kanału. 

Mówię szczerze - nie obiecuję rzeczy niemożliwych do zrealizowania, a po prostu znacznie więcej tego co lubicie i o co często pytacie. Wasze wsparcie finansowe umożliwi, ponieważ większe fundusze oznaczają możliwość poświęcenia jeszcze większej ilości czasu na kanał. 

Ale nie chodzi jedynie o większą ilość materiałów, ale też o jakość! Wasze dodatkowe wsparcie umożliwi mi realizację jeszcze bardziej ambitnych i czasochłonnych projektów, jak na przykład cykl traktujący o niewykorzystanej zawartości Dark Souls i innych pomysłów, na które brakuje czasu. Jednym z najczęstszych pytań jakie otrzymuję w kontekście "czy nagram X" dotyczy stworzenia serii, w której omówię lore Soulsów. 


Po więcej szczegółów sprawdź cele na moim profilu Patronite albo po prostu zadaj mi pytanie! :) Dziękuję raz jeszcze z całego serca za poświęcony czas.

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem