Dom Dobrego Dźwięku

W Patronite od 23.06.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 563

liczba Patronów: 575

16 patronów
410 miesięcznie
2 405 łącznie
Dom Dobrego Dźwięku - środowisko twórcze, w którym każdy artysta może dać upust swojej kreatywności. To tutaj zapewnimy twórcy kompleksową realizację jego projektu artystycznego, a Wam - patronom możliwość obejrzenia go w sieci.

O Autorze

 

Z założenia powstaliśmy by być wsparciem dla artystów oraz by umożliwiać Wam - publiczności kontakt z ich twórczością. W tych trudnych czasach czujemy jeszcze bardziej potrzebę wykonywania naszej misji.

I dlatego stworzyliśmy pod szyldem Domu Dobrego Dźwięku środowisko artystyczne, w którym każdy artysta może zrealizować swoje show i zaprezentować go szerszej widowni w wirtualnej przestrzeni.

Z Waszą pomocą jest to możliwe!

Dorzucając cegiełkę do naszego Domu pomożesz stworzyć otwartą scenę, na którą zapraszać będziemy twórców reprezentujących różnorodne formy sztuki.

 

 

Co czeka na artystów w Domu Dobrego Dźwięku?

- przestrzeń z dostępnymi dwoma scenami, zapleczem socjalnym, garderobą, łazienkami z prysznicami

- bogate zaplecze sprzętowe, a jego konfigurację możemy dostosować do wymagań danego projektu

- rejestracja wielokamerowa wraz z montażem gotowego show i publikacją na ogólnodostępnej platformie

- zespół doświadczonych realizatorów i techników, którzy służą swoją wiedzą na każdym etapie współpracy

 

Kim jesteśmy?

Za projektem stoi Dobry Dźwięk Technika Eventowa, firma zajmującą się kompleksową obsługą techniczną, nagłaśnianiem, oświetlaniem wszelkich koncertów, imprez i eventów. Produkcja imprez nie jest dla nas tylko pracą – to przede wszystkim wielka pasja. Zapewniamy sprzęt najwyższej jakości, zgodny z riderami technicznymi polskich i zagranicznych wykonawców. Do tego zespół z wieloletnim doświadczeniem i tysiącami zrealizowanych imprez.

 

Dlaczego Patronite?

Pomysł powstał z chęci przywrócenia działalności artystycznej w czasach pandemii, by twórcy, którzy utracili możliwość działalności mogli ponownie spotkać się ze swoją publicznością. Tak, byśmy my mogli kontynuować swoją pracę będącą jednocześnie wielką pasją, a widzowie mogli nadal obcować ze sztuką. Wspólnymi siłami możemy natomiast sprawić, że projekt przetrwa znacznie dłużej niż pandemia, a Dom Dobrego Dźwięku na stałe zawita na kulturalnej mapie Polski.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni