Małgorzata Wesołowska

W Patronite od 11.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
Nazywam się Małgorzata Wesołowska i od 3 lat pomagam współprowadzić grupę wsparcia dla kobiet z depresją poporodową po drodze przeżywając własną. Teraz poszerzam zainteresowania i nie chcę już ograniczać się do jednego tematu. Pomaganie innym jednak zawsze pozostanie moim głównym celem. ♡

O Autorze

Cześć! ?

Miło, że mnie odwiedzasz! Przypuszczam, że trafił*ś tutaj z mojego fanpage, który od niedawna prowadzę. Link jest tutaj ??

(https://www.facebook.com/xDyploMatka/)

 

Czym jest DyploMatka?

To miejsce w internecie, gdzie spełniam się literacko na miarę swoich skromnych możliwości dla szerszego grona. Krótko mówiąc tworzę tam blog osobisty. Jeśli nie miał*ś okazji jeszcze zajrzeć to serdecznie zapraszam i mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej - zwłaszcza, że dopiero się rozkręcam. ?

Do fanpage'a jest przypisana grupa ??

(https://www.facebook.com/groups/kawa.u.DyploMatki/)

- jedynym warunkiem, aby dołączyć jest wspierać mnie na Patronite. ?

- w grupie znajdą się posty tematyczne, które nie pojawią się nigdzie indziej. Taka dodatkowa treść extra. Grupy żyją i istnieją głównie dzięki jej członkom, zatem sama jestem ciekawa jak to miejsce będzie ewoluować z czasem i dokąd razem zajdziemy.

 

Jeśli zdecydujesz się mnie wspierać będę ogromnie wdzięczna, każda złotówka pozwoli mi lepiej funkcjonować i spełniać swoje cele. Dziękuję! ??

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem