Jakub Zapała

Dobry początek

250 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

250 zł

brakuje

No to zaczynamy! Będę pracował nad kilkoma tekstami w miesiącu, tak jak leży w moich planach. Co jakiś czas pojawi się też jakiś materiał na YT.

Zaczynamy też wydawać w formacie pdf czasopismo poświęcone moim grom, przede wszystkim settingowi Dziedzictwa Imperium i Dworów Końca Świata.. Mam dość funduszy, by zapłacić skromne wynagrodzenie autorom. Z początku będzie to pewnie trochę nieregularnik, ale szybko powinien stać się miesięcznikiem.
PISMO BĘDZIE BEZPŁATNE DLA WSZYSTKICH PATRONÓW - zorganizowaliście sobie prenumeratę ;)

Rozkręcamy się elektronicznie

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Kanał na YT nabiera regularności. Będziemy wrzucać tam opisy materiałów, ale też co jakiś czas (przynajmniej raz-dwa razy w miesiącu) dodatkowe materiały na różne RPGowe tematy.

Zacznę też prowadzić raz w miesiącu otwarte sesje w Warszawie, o których terminach Patroni będą informowani z wyprzedzeniem oraz będą mieli pierwszeństwo w zapisach.

Wyprawka na oprawę i wirtualne rzuty

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Mogę zacząć inwestować w sprzęt i oprawę graficzną wszystkiego, co dostaniecie w swoje ręce. Powoli rozbudowuję zaplecze kanału YT oraz mogę wydać więcej na ilustracje.

Raz w miesiącu będę prowadził sesję w Dwory Końca Świata dla Patronów na Roll20 - liczba miejsc będzie ograniczona, ale jakoś sobie z tym poradzimy ;)

Stawiamy na regularność

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Dzięki Waszemu wsparciu nie tylko ja będę mógł poświęcić więcej czasu projektowi, ale też inni. Przedstawię Wam całą ekipę w specjalnym materiale dla Patronów.

Więcej ludzi oznacza większą sprawność działania. To zaś przekłada się na:
* materiały na DriveThru i dla odpowiednio wspierających co tydzień;
* przynajmniej sześć materiałów na YT w miesiącu.

Wy, Patroni, zadecydujecie, czy będziemy robić materiały z naszych sesji na YT czy zwiększymy objętość czasopisma.

Dla społeczności

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Wy wsparliście mnie, więc ja chętnie wesprę Wasze lokalne społeczności grające.
To znaczy: będę do Was jeździł.
Już w tej chwili pojawiam się na konwentach w całej Polsce. Teraz będę się kierował wprost do Patronów. Chętnie wesprę wszelkie lokalne inicjatywy, na których będę mógł poprowadzić prelekcję, larpa czy sesję. Pomogę Wam też je organizować.

W końcu wszyscy Patroni otrzymają jednorazowo zestaw pomocy do moich gier. Żeby była jasność - kiedy pojawi się nowa gra, będą nowe bonusy.

RPGowe szaleństwo!

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Trudno mi uwierzyć, że osiągniemy ten poziom. Gdyby jednak się udało...

Co mogę powiedzieć: zmienicie mnie w małe wydawnictwo. Kolejne osoby wesprą mnie w pracy nad przyszłością otwartych projektów. Przygotujemy materiał na ten temat. Będziemy mogli sobie pozwolić na kolejne ulepszenia i rozszerzenie zakresu działalności. Urządzimy w tej sprawie specjalną telekonferencję ze wszystkimi Patronami.

Jeżeli osiągniemy ten poziom zacznę też przygotowania do zorganizowania specjalnego niewielkiego konwentu z okazji urodzin mojej pierwszej wydanej drukiem gry, Dziedzictwa Imperium. Będzie to IMPREZA WYŁĄCZNIE DLA PATRONÓW oraz naszej ekipy. Wspólnie wzniesiemy toast za ten sukces polskiego RPG.

Wszyscy Patroni otrzymają też ode mnie specjalny materialny upominek. Za wcześniej jeszcze, by o nim mówić - kiedy zbliżymy się do tego celu, opowiem więcej.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)