Strefa Patrona:

Warszawa
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
4

patronów

170 zł

miesięcznie

490 zł

łącznie

 

  Od lat zajmuję się RPG: gram, prowadzę (MG Do Wynajęcia!), piszę, publikuję własne systemy, współorganizuję eventy, współpracuję z wydawnictwami, prowadzę wykłady w domach kultury... Dotąd w moje przedsięwzięcia wkradała się często nieregularność - jak to w hobby. Chciałbym zyskać na RPG więcej czasu, a zwłaszcza rozwinąć z Wami moje gry.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
68 %
100%
osiągnięto 68%
cel: 250 zł miesięcznie
brakuje 80 zł
Dobry początek
No to zaczynamy! Będę pracował nad kilkoma tekstami w miesiącu, tak jak leży w moich planach. Co jakiś czas pojawi się też jakiś materiał na YT.

Zaczynamy też wydawać w formacie pdf czasopismo poświęcone moim grom, przede wszystkim settingowi Dziedzictwa Imperium i Dworów Końca Świata.. Mam dość funduszy, by zapłacić skromne wynagrodzenie autorom. Z początku będzie to pewnie trochę nieregularnik, ale szybko powinien stać się miesięcznikiem.
PISMO BĘDZIE BEZPŁATNE DLA WSZYSTKICH PATRONÓW - zorganizowaliście sobie prenumeratę ;)
0%
34 %
100%
osiągnięto 34%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 330 zł
Rozkręcamy się elektronicznie
Kanał na YT nabiera regularności. Będziemy wrzucać tam opisy materiałów, ale też co jakiś czas (przynajmniej raz-dwa razy w miesiącu) dodatkowe materiały na różne RPGowe tematy.

Zacznę też prowadzić raz w miesiącu otwarte sesje w Warszawie, o których terminach Patroni będą informowani z wyprzedzeniem oraz będą mieli pierwszeństwo w zapisach.
0%
17 %
100%
osiągnięto 17%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 830 zł
Wyprawka na oprawę i wirtualne rzuty
Mogę zacząć inwestować w sprzęt i oprawę graficzną wszystkiego, co dostaniecie w swoje ręce. Powoli rozbudowuję zaplecze kanału YT oraz mogę wydać więcej na ilustracje.

Raz w miesiącu będę prowadził sesję w Dwory Końca Świata dla Patronów na Roll20 - liczba miejsc będzie ograniczona, ale jakoś sobie z tym poradzimy ;)
0%
100%
osiągnięto 8%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 1830 zł
Stawiamy na regularność
Dzięki Waszemu wsparciu nie tylko ja będę mógł poświęcić więcej czasu projektowi, ale też inni. Przedstawię Wam całą ekipę w specjalnym materiale dla Patronów.

Więcej ludzi oznacza większą sprawność działania. To zaś przekłada się na:
* materiały na DriveThru i dla odpowiednio wspierających co tydzień;
* przynajmniej sześć materiałów na YT w miesiącu.

Wy, Patroni, zadecydujecie, czy będziemy robić materiały z naszych sesji na YT czy zwiększymy objętość czasopisma.
0%
100%
osiągnięto 5%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 2830 zł
Dla społeczności
Wy wsparliście mnie, więc ja chętnie wesprę Wasze lokalne społeczności grające.
To znaczy: będę do Was jeździł.
Już w tej chwili pojawiam się na konwentach w całej Polsce. Teraz będę się kierował wprost do Patronów. Chętnie wesprę wszelkie lokalne inicjatywy, na których będę mógł poprowadzić prelekcję, larpa czy sesję. Pomogę Wam też je organizować.

W końcu wszyscy Patroni otrzymają jednorazowo zestaw pomocy do moich gier. Żeby była jasność - kiedy pojawi się nowa gra, będą nowe bonusy.
0%
100%
osiągnięto 3%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4830 zł
RPGowe szaleństwo!
Trudno mi uwierzyć, że osiągniemy ten poziom. Gdyby jednak się udało...

Co mogę powiedzieć: zmienicie mnie w małe wydawnictwo. Kolejne osoby wesprą mnie w pracy nad przyszłością otwartych projektów. Przygotujemy materiał na ten temat. Będziemy mogli sobie pozwolić na kolejne ulepszenia i rozszerzenie zakresu działalności. Urządzimy w tej sprawie specjalną telekonferencję ze wszystkimi Patronami.

Jeżeli osiągniemy ten poziom zacznę też przygotowania do zorganizowania specjalnego niewielkiego konwentu z okazji urodzin mojej pierwszej wydanej drukiem gry, Dziedzictwa Imperium. Będzie to IMPREZA WYŁĄCZNIE DLA PATRONÓW oraz naszej ekipy. Wspólnie wzniesiemy toast za ten sukces polskiego RPG.

Wszyscy Patroni otrzymają też ode mnie specjalny materialny upominek. Za wcześniej jeszcze, by o nim mówić - kiedy zbliżymy się do tego celu, opowiem więcej.

O Autorze

reneSANSOWY jAKUBCześć, jestem Jakub Zapała. Niemała jest szansa, że już się znamy: spotkaliśmy się na sesji, konwencie a może po prostu rozmawialiśmy o RPG w internecie. W temacie gier fabularnych siedzę większość życia, już przeszło ćwierć wieku. Poza moją grupą znajomych aktywnie działam wokół RPG od mniej więcej dziesięciu lat. W tym czasie poznałem masę świetnych ludzi, którzy dali mi wiele pozytywnej energii i pomogli w trudnych chwilach. Starałem się odwdzięczyć RPGowej społeczności, dając jej jak najwięcej. Ciągle chcę to robić, ale wiecie - życie. Dlatego otworzyłem tę stronę.

 

W 2010 roku wydałem drukiem moją pierwszą grę fabularną Dziedzictwo Imperium. Mieliście dużą szansę zagrać w nią na jednym z dziesiątek konwentów, na których pojawiłem się ja lub ludzie z mojej ekipy. W 2014 r. zakończyliśmy sukcesem zbiórkę na Dwory Końca Świata. 2015 rok z kolei oznaczał początek inicjatywy MG do wynajęcia. W międzyczasie opublikowałem w internecie kilka innych moich gier, mniejszych i większych.  Współpracowałem z wydawcami, publikowałem felietony i recenzje, pisałem bloga, byłem RPGowym memem... Dużo się działo. Były jednak też okresy, w których hobby i moją chałupniczą działaność wydawniczą musiałem zawiesić. Zmuszały mnie do tego okoliczności rodzinne (trudno uwierzyć, że moja córeczka już gra w RPG!), ale przede wszystkim praca zarobkowa. Choć RPG stanowi bardzo ważną część mojego życia, to do garnka też trzeba coś włożyć.

 

Dziś mam bardzo fajną ekipę, z którą chcielibyśmy robić RPG. Zaczęliśmy od otworzenia sklepiku na DriveThru RPG - już jest tam trochę naszych materiałów. Przygotowujemy materiały, które wskrzeszą kanał na YT i bloga. Chcielibyśmy zdzialać więcej. Do tego potrzebna jest nam Wasza pomoc.

 

 

 

 

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 2
DAR SERCA: Dziękuję bardzo, Twoje wsparcie jest dla mnie niezwykle ważne, niezależnie od kwoty!

Skoro wierzysz w moje projekty, to dwie rzeczy mogę Ci obiecać na pewno:
* dostaniesz zaproszenie do zamkniętej grupy, w której będę na bieżąco informował o wszystkich moich i ekipy planach: otwartych sesjach, odwiedzanych konwentach, sesjach zdjęciowych, larpach i postępach różnych prac;
* jeśli odblokujemy cele, które dotyczą "wszystkich Patronów", skorzystasz na tym i Ty!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 1
RYCERSKI PATRON: Drogi Patronie, dzięki Ci wielkie! Dycha miesięcznie to już jest pieniądz i naprawdę to szanuję.

Wspierając mnie w takim stopniu masz zapewnione:
* wszystko to, co wspierający za 5 zeta (status Patrona, grupa i bonusy);
* w każdym miesiącu będę publikował listę materiałów, nad którymi pracuję. Możesz wybrać jeden z nich i mieć wgląd do jego roboczych wersji - i zasugerować zmiany!
* kiedy tekst wybranego materiału będzie gotowy, otrzymasz go w wersji pdf (wersja z ilustracjami będzie dostępna na DriveThru).
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 0
PATRON IMPERIALNY: Za takie wsparcie jestem Ci wdzięczny nie tylko ja, ale też wszyscy, którym będę płacił za pomoc w rpgowej produkcji ;)

Pięć razy pięć mówisz? Czyli musisz lubić moje gry, bo ja często je porządkuje piątkami (Pięciu Bogów, Pięć Cnót, pięć Rodów...) ;) W takim razie, ucieszy Cię, że:
* będziesz mieć dostęp do wersji roboczych wszystkich bieżących materiałów. Możesz sugerować zmiany a nawet podrzucić tematy, które moglibyśmy opracować szerzej;
* kiedy dany tekst będzie gotowy, otrzymasz go w wersji pdf (wersja z ilustracjami będzie dostępna na DriveThru RPG);
* masz zapewnione też oczywiście wszystko to, co wspierający za 5 zł (status Patrona, miejsce w grupie i bonusy).
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
PATRON-POSESJONAT: Dzięki wielkie, teraz robi się poważnie! To pogadajmy o konkretach.

Masz zapewnione wszystko to, co osoba płacąca 25 złotych, ale dostajesz też trzy dodatkowe rzeczy:
* na wybranych konwentach będę urządzać sesje dla Patronów - masz na niej zapewnione miejsce, choćbym miał ich prowadzić kilka na tej samej imprezie!;
* co miesiąc będę pisał maila do wszystkich Patronów wybierających ten poziom wsparcia. Będzie w nim link do ankiety decydującej o naszych dalszych planach wydawniczych;
* RAZ NA DWA MIESIĄCE: otrzymasz DRUKOWANĄ książkę liczącą około 100 stron z wybranymi przez nas powiązanymi ze sobą dodatkami. Musisz tylko dostarczyć nam adres korespondencyjny.
Zostań patronem
80 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
MG WYNAJĘTY: to promocja dla potrzebujących sesji, wspierająca nasz projekt.

To specjalny próg przygotowany wspólnie z inicjatywą "MG do wynajęcia".
Ta nagroda jest dostępna tylko w Warszawie i okolicach.
Liczba takich nagród jest ograniczona.

Jeżeli wybierasz tę opcję, nie chodzi Ci o cały ten projekt wydawniczy. Dzięki niej możesz wynająć za to mnie jako MG taniej, niż normalnie. Jasne, spoko, rozumiemy się. To zaś znaczy, ze:
* prowadzę dla maksimum 5 osób sesję trwającą do 4 godzin raz w miesiącu.
* jest to sesja w wersji oszczędnościowej. Jeżeli prowadzę jeden z moich systemów, to wersja standard.
* możemy jeszcze pogadać o warunkach sesji (np. gdy grających jest bardzo mało albo chcecie grać krótko)..

Do tego masz status Patrona i dostajesz wszystko to, co dotyczy wszystkich patronujących . Taki mały bonus ;)
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
MAGNAT: Dziękuję Ci bardzo za to hojne wsparcie. Czas przejść
Ktoś kiedyś powiedział mi, że nie można mnie dołączyć do każdego podręcznika. Ha! Dla tych, którzy mnie tak wspierają nie będzie tego problemu:

* CZTERY RAZY DO ROKU przyjadę do Ciebie i poprowadzę Tobie i Twojej drużynie sesję w jeden z moich systemów. Możemy to zorganizować wszystko za jednym razem, albo w oddzielnych wyjazdach. Możesz też zamienić jedną z sesji na jakiś wykład lub prelekcję na tematy historyczne lub RPGowe [UWAGA: nagroda dostępna tylko na terenie Polski]
* RAZ NA PÓŁ ROKU możesz wskazać temat dodatku do jednej z moich gier, który przygotuję (będzie miał około 20 stron). Ty dostaniesz go na pewno w wersji pdf. Jeżeli będzie pasował do naszych planów wydawniczych, trafi też na DriveThru. Zamiast tego RAZ DO ROKU możesz zamówić u mnie grę na zadany temat (wyślę Ci wzór specyfikacji, żebyśmy się dobrze zrozumieli ;) ), którą napiszę i przetestuję na mojej ekipie.

Masz zapewnione też wszystko, co płacący 50 złotych, czyli:
* gwarantowane miejsce na konwentowych sesjach dla Patronów;
* udział w głosowaniach co do planów wydawniczych;
* księgę dodatków co dwa miesiące.
Zostań patronem
150 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 3
MG ZAREZERWOWANY: to promocja dla potrzebujących sesji, wspierająca nasz projekt.

To specjalny próg przygotowany wspólnie z inicjatywą "MG do wynajęcia".
Ta nagroda jest dostępna tylko w Warszawie i okolicach.
Liczba takich nagród jest ograniczona.

Nie potrzebujesz tych wszystkich dodatków do jakichś gier, nie chcesz zawracać sobie głowy tymi głosowaniami i całą resztą. Chcesz sobie pograć ze swoimi znajomymi w dobrych warunkach. Łapię, robimy tak:
* prowadzę dla max 5 osób przez 4 h. Możesz wybrać:
-> raz w miesiącu na poziomie standard
ALBO
-> dwa razy w miesiącu w wersji oszczędnościowej.

* jeżeli gramy w któryś z moich systemów, jakość skacze o poziom.
* możemy jeszcze pogadać o warunkach sesji (np. gdy grających jest bardzo mało albo chcecie grać krótko)..

Do tego masz status Patrona i dostajesz wszystko to, co dotyczy wszystkich patronujących i dostaniesz jeden pdf naszego dodatku albo gry w miesiącu. A nuż Ci się spodoba ;)
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 3
MECENAS: Masz moją pełną uwagę ;) Takie wsparcie zmienia trochę zasady gry.

Oprócz wszystkiego, co daje opcja za 100 złotych, masz zagwarantowane miejsce na swoje logo w każdym naszym materiale, nieważne tekście czy filmie.

Zyskujesz też większy wpływ na nasze plany wydawnicze. Będę z Tobą konsultował co i jak robię, bo w końcu zarządzam też Twoimi pieniędzmi. Będziemy się traktować poważnie i po partnersku, bo taka inwestycja we mnie to już jest biznes.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni