DziejeNevendaar

W Patronite od 20.01.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1100

Liczba Patronów: 1339

Zostań Patronem
Kup na prezent
9 patronów
385 miesięcznie
2 690 łącznie
Witam,
jesteśmy młodym i prężnym zespołem zajmującym się moddingiem starych gier. Nadajemy im zupełnie nowy charakter i świeże tchnienie. Aktualnie, już od 5 lat pracujemy nad modem Dzieje Nevendaar do gry Disciples 2: Bunt Elfów.

O Autorze

Dlaczego Disciples?

Projekt jest tworzony od końca 2018 roku. Początkowo w skład zespołu wchodziły zaledwie dwie osoby, aktualnie jest nad dużo więcej. Disciples jest dla większości z nas grą naszego dzieciństwa. Przygody z tą grą w czasach młodości skłoniły nasz zespół do rozbudowania świata zawartego w grze inspirując się mitologiami, m.in. mitologią nordycką, azteków oraz egipską.

Dlaczego Patronite? 


Już od jakiegoś czasu nasi fani pytają nas o to czy mogą wspomóc projekt, najczęściej pada pytanie czy mamy założony profil PATRONITE? Stąd nasza decyzja, by podjąć ten krok i skorzystać z pomocy osób, które chcą nas wesprzeć.

 

Projekt, który tworzymy jest zupełnie darmowy. W grudniu 2022 roku mieliśmy przyjemność zaprezentować kolejną już wersją moda - 4.5+. W dalszym ciągu pracujemy nad finalną wersją, którą również podzielimy się ze społecznością. W prezentowaniu efektów jakie osiągneliśmy pomagają nam streamy prowadzone przez część naszej załogi. https://www.youtube.com/@SkowronV
https://www.youtube.com/@krisowicz2957
Na naszym profilu znajdziecie także linki do fanpagea na Facebooku oraz Strategy Games na Discordzie. Zamieszczamy tam najnowsze informacje o stremach, linki do pobrania, odpowiadamy na pytania oraz jesteśmy w stałym kontakcie ze społecznością disciples. Projekt wymaga od nas dużego nakładu pracy, czasu i wyrzeczeń, by był jak najbardziej satysfakcjonujący. Jest to wiele godzin pracy, szczególnie w dziale grafik 3d. Dlatego właśnie zwracamy się do Państwa o wsparcie które mogłyby choć częściowo wspomóc w dalszym rozwoju projektu.

Kilka materiałów

Więcej materiałów na fanpageu


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Daniel Nowak
Daniel Nowak
Próg: 50 zł
Sebastian Paciejewski
Sebastian Paciejewski
Próg: 100 zł
Aleksander Budny
Aleksander Budny
Próg: 25 zł
Konto usunięte
Konto usunięte
Próg: 500 zł
Caralis
Caralis
Próg: 25 zł