Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Jestem 27 letnią bloggerką, testującą różne rzeczy potrzebne w życiu codziennym. Szukasz opinii o kosmetykach, produktach dla dzieci, kobiet i mężczyzn, produktach spożywczych czy innych, a może poszukujesz interesującej książki? Jeśli tak to dobrze trafiłeś. Zapraszam Cię do mojego świata.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 20 zł miesięcznie
brakuje 20 zł
Pomóż mamie utrzymać jej hobby !
Każdy blog na własnej domenie i hostingu to wydatek. Co miesięczne koszta czasami przekraczają zyski, dlatego nie pracująca mama pisząca hobbystycznie potrzebuje wsparcia. Dlatego będę wdzięczna jeśli wesprzesz mnie symboliczną kwotą i pomożesz zapłacić rachunek za miesięczne utrzymanie bloga.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1200 zł miesięcznie
brakuje 1200 zł
Profesjonalne i pasjonujące zdjęcia pełne serca!
Kochani Patroni, wasze wpłaty są na szczytny cel rozwoju bloga, to inwestycja w jakość zdjęć jakie ukazują się na nim! Bo czym że jest blog bez dobrych zdjęć?
Zebrana kwota zostanie przeznaczona na zakup lustrzanki cyfrowej, aby zdjęcia na blogu, były bardziej wyraziste, pasjonujące, profesjonalne i dzięki którym czytelnik będzie mógł poczuć, że rzecz umieszczona na zdjęciu jest tak rzeczywista jak by była na wyciągnięcie ręki.
Zdjęcia to moja pasja, a więc robienie idealnych zdjęć za pomocą dobrego sprzętu nie jest dla mnie wyzwaniem!

Jeśli cel zostanie osiągnięty blog otrzyma swoje drugie życie!

O Autorze

 

Witaj.

Mam na imię Iza, 27 letnia bloggerka której pasją jest dzielenie się informacjami które być może pomoga Ci w zakupie nowych produktów.

Zajmuje się pisaniem recenzji i opini o przeróżnych produktach dostępnych na rynku. Jestem kobieta więc uwielbiam kosmetyki - na blogu znajdziesz wiele opinii o nich. Kocham zagłębiać się w pięknie pachnących stronach książek, których recenzje również znajdziesz. 

Jestem matką a więc moja córka również jest testerka różnych dziecięcych cudów, jestem także żoną, męża który również ochoczo pomaga w testowaniu męskich produktów. 

Jakiś czas temu przeprowadziłam się do własnego domu w którym ciagle coś brakuje, a więc wyposażenie wnętrza czy inne nowinki również nie sa mi obce. 

Jak to człowiek w XXI wieku jestem technologiczna ;) Więc ku Twojemu zdziwieniu zaproponuję Ci również potrzebne i warte uwagi produkty na twój komputer, telefon czy tablet. 

Możesz pytać mnie o wszystko, jestem miłą osoba i chętnie nawiążę z Tobą kontakt. 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook