Avatar użytkownika

Edward Słowianin Leh

1
patron
0 
miesięcznie
6 775 
łącznie
1
patron
0 zł 6 775 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziekujemy z Całych Serc za Twoje Szczodre wsparcie darowizną 5 zł miesiecznie
10 zł miesięcznie
Dzieki kwocie 10 zł co miesiąc dostaniesz 8 dni darmowych Tv Sławenia na https://slowianskadusza.org byś mógł /a docenic Naszą pracę dla Was!!!1
15 zł miesięcznie
Dzieki kwocie 15 zł co miesiąc dostaniesz 4 moje wybrane fimy w tym jeden premierowy na dvd , oraz 1 monetę borzozową ( nigdzie prócz wieców nie do zdobycia)
oraz co 3 ci miesiąc będziesz mógł wybrać jedną rzecz do wartościi 8 zł z naszego sklepu na slowianskadusza.com wszystko wysłane będzie pod podany adres , dzieki twemu wsparciu zbierzesz wiedzę jako dowód dla potomnych i wesprzesz nasze działania w dotarciu do wiedzy i upublicznaiu jej oraz przyczynisz sie do rozwoju naszych projktów w edukacji Naszego Narodu oraz w organizowaniu wieców , na których bedziesz mógł spotkać wielu znanych badaczy i autorów , posłuchać na żywo muzyki w niesamowitej atmosferze. Oczywiście Twoje wsparcie będzie skutkowało umieszczeniem Twojego Imienia lub pseudonimu na liście patronów na naszych portalach i kanałach .
30 zł miesięcznie
Dziękujęmy Ci Bracie i Siostro!! Za takie wsparcie podziękujemy Ci osobiście i na pewno zaprosimy przynajmniej na jeden wiec -za darmo , oraz Twoje imię i Nazwisko bedzie wyświetlone na stronie głównej slowianskadusza.com plus niespodzianka. Chwała Tobie i Twojej Rodzinie
Dzieki twemu wsparciu zbierzesz wiedzę w formie papierowej jako dowód dla potomnych i wesprzesz nasze działania w dotarciu do wiedzy i upublicznaiu jej oraz przyczynisz sie do rozwoju naszych projektów w edukacji Naszego Narodu oraz w organizowaniu wieców , na których bedziesz mógł spotkać wielu znanych badaczy i autorów , posłuchać na żywo muzyki w niesamowitej atmosferze. Oczywiście Twoje wsparcie będzie skutkowało umieszczeniem Twojego Imienia lub pseudonimu na liście patronów na naszych portalach i kanałach .
60 zł miesięcznie
Dziękujęmy Ci Bracie i Siostro!! Za takie wsparcie podziękujemy Ci osobiście i na pewno zaprosimy przynajmniej na jeden wiec -za darmo , oraz Twoje imię i Nazwisko będzie wyświetlone na stronie głównej slowianskadusza.com plus niespodzianka. Chwała Tobie i Twojej Rodzinie
Dzieki twemu wsparciu orzymasz jedna książkę lub raport w formie pdf z naszego sklepu https://piotrklepuszewski.com/sklepsd 1 książkę lub Raport miesiecznie w zaleznosci od długości Twojego wsparcia.
80 zł miesięcznie
Dziękujęmy Ci Bracie i Siostro!! Za takie wsparcie podziękujemy Ci osobiście i na pewno zaprosimy przynajmniej na dwa wiece -za darmo , oraz Twoje imię i Nazwisko bedzie wyświetlone na stronie głównej slowianskadusza.com plus niespodzianka. Chwała Tobie i Twojej Rodzinie
Dzieki twemu wsparciu Dostaniesz w zaleznosci od długości wsparcia co miesiąc dostep do naszej Tv Sławenia na https://slowianskadusza.org oraz jedną wybrana przez siebie ksiązke w naszym w formacie pdf w sklepie piotrklepuszewski.com/sklepsd . Sława!!!!
100 zł miesięcznie
Jestes wspaniały/a Bracie /Siostro !! dzieki takiemu wsparciu jestesmy w stanie opłacac i funkcjonować by nasze przedsięwziecia i zaistniałe projekty rozwijały sie dla Naszego wspólnego Dobra !!!!! Za tO wsparcie dostaniesz ( w zaleznosci od długości wsparcia) dostep do Naszej Tv Sławenia na https://slowianskadusza.org oraz 2 książki wybrane przez siebie z naszego Sklepu na https://piotrklepuszewski.com/sklepsd . Także Twoje imie i nazwisko będą wyswietlane w naszych audycjach w podziękowaniach za Twoje wsparcie!!!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Edward Słowianin Leh w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem autorem filmów o Historii Słowian , ich wierzeń oraz badającym historię i przyczyny polityki i wydarzeń, ekonomii w dziejach , które wywarły ogromny wpływ na to w jakim położeniu są Słowianie .

URUCHOMILIŚMY 3 lata temu przy minimalnym wsparciu finansowym uruchomiłem darmowe radio Sławenia dla Słowian , które nadaje 24g/Dobę na slawenia.zapto.org. W styczniu 7530r.sław. Uruchomiłem pierwszą niezależna Telewizję Słowian Tv Sławenia na https://slowianskadusza.org  , a także niezalezny potral nutube.pl dla Polaków ,wraz z przyjaciółmi  eosada.pl gdzie dzieje sie wymiana barterowa, usług i produktów. Również jestem autorem wielu książek i raportów i publikacji , kttóre za darowizne wykupic mozecie na https://piotrklepuszewski.com/sklepsd. Sława. 

Jesteśmy Pierwszym w tych latach niezależnym od korpo i biznesu, a przede wszystkim wolnym od Cenzury Radiem dla Słowian !!! , a więc Polaków i wszystkich Słowian !!! U nas usłyszycie to czym boją się nawet myśleć inne stacje !!Sława i Chwała! Wspierajcie Nasze działania fizycznie lub drobna wpłatą byśmy docierali do prawdy i odbudowali więzi naszego Narodu !!!

https://www.youtube.com/channel/UCCDiIKAFDLkdFP0fDmi3evQ?view_as=subscriber

https://www.cda.pl/EddieSlowianin/vfilm

                    

               Pod linkami na samej górze tego opisu znajdziecie   kilkaset moich autorskich filmów , o historii, wierzeniach, a także prześledzenie drogi Nas jako Słowian, Lechitów ,a potem Rzeczpospolitej ,a teraz Polski.  Mój kanał dostępny na Youtube i Cda są wynikiem moich wieloletnich podróży i badań oraz próbą zrozumienia przyczyn , które leżą u podstaw upadku Słowian i dzisiejszej sytuacji Polski. Wszystkie materiały dostępne są za darmo i bez reklam , jednakże kosztowały mnie wiele poświęcenia i tysięcy godzin spędzonych na podróżach, badaniach ksiąg i nie tylko, tworzeniu pieśni  oraz montażu filmów dla Was. Od wieków moja rodzina w genach ma pasję oraz  odkrywanie nieskrywanej prawdy z dala od manipulacji poprzez  uświadamianie RODaków iż mają wolną wolę i prawa do życia zgodnie z sumieniem ,z natury rzeczy w duchu braterstwa i miłości. Moja działalność ma na celu pokazanie Polakom ich wartości ,by odbudowali poprzez wiedzę o przodkach swoje poczucie wartości i w końcu dostrzegli , że jest powód do dumy z samych siebie.

Także chce te samopoczucie rozwijać poprzez nagrywanie coraz lepszych jakościowo filmów oraz relacji z miejsc historycznie ważnych oraz odkryć archeologicznych, a także organizując spotkania gdzie wszycy zainteresowani mają szansę poznania historii i poczucia braterstwa wśród RODaków. Wasze wsparcie pomoże na realizację owych celów gdyż samemu ciężko zebrać jest środki potrzebne na realizację tych projektów. Pozdrawiam serdecznie Was wszystkich . Edward 

Cele Autora

Rozwój Naszego polskiego komunikatora dla działań Narodu polskiego.
  • 10 000 zł
  • 4 225 zł brakuje
57%
Sława Bracia i Siostry!! Nasze Radio Sławenia nadaje codziennie już od 3 lat!!! Huurrra!!! Poza tym uruchomiliśmy nasz własny pozasystemowy Radiowy komunikator , bez aktualizacji, bez śledzenia. Zrobiliśmy go wydając nasze wszystkie oszczędności. wykupując więcej miejsca na serwerach i pamięci na rok . Teraz rozpoczynamy zbiórkę by rozwijać jeszcze bardziej nas projekt i by wykupić serwery na przyszłość przede wszystkim dla Rodaków oraz zakupić dyski sieciowe dla bezpieczeństwa wspólnego , Dla Polaków przez Polaków. Dzięki temu zjednoczymy się wszyscy w działaniu by Nasz Naród odzyskał wolność i mógł żyć godnie na swej ojczystej ziemi!! Także częśc zebranych pieniędzy chcemy przeznaczyć na wydrukowanie książek odkłamujących historię Słowian!!
Dostęp jest całkowicie darmowy i tylko dla chcących działać Rodaków dla Naszego kraju. Sława i z góry dziękujemy za Wsparcie!!
Na wydrukowanie książki "Nowy Testament" - W drodze do źródła
  • 11 111 zł
  • 5 336 zł brakuje
51%
Zgłaszacie do nas chęć kupienia książek Edward Sławianina w wersji papierowej. Jednak by wydać książkę trzeba z góry zamówić min 1000szt. w drukarni cyfrowej lub 5000 szt. w drukarni offsetowej by drukarniom opłacało sie tworzyc matryce do druku. Do kosztów dochodzi profesjonalna edycja oraz zaprojektowanie wydania ksiązki. Samemu cięzko jest coś takiego sfinansować , jednak przy wspólnym wsparciu jest to mozliwe . Każdy kto wybierze dowolny próg powyżej 50 zł wsparcia miesięcznie bedzie miał mozliwośc dostania wydrukowanej ksiązki przed premiera Gratis!!!!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Edward Słowianin Leh już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Łukasz Listewnik
Łukasz Listewnik
15 zł
Piotr Łukasiewicz
Piotr Łukasiewicz
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.