ElektroPrzewodnik

W Patronite od 22.04.2016

Czynsz

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Jest to kwota jaką co miesiąc muszę zapłacić za mieszkanie, które wynajmuję wraz ze znajomymi. Tutaj mieszkam i kręcę dla was odcinki. Fajnie byłoby się nie martwić co miesiąc, skąd wziąć na nie pieniądze i skupić się na nagrywaniu filmów ;) W zamian za waszą pomoc doposażę warsztat w nowy sprzęt.

Własne mieszkanie

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

Taką kwotę potrzebowałbym aby wynająć mieszkanie tylko dla siebie, w którym miałbym miejsce na zrobienie studia a nie musiał je za każdym razem rozkładać i składać. Własne mieszkanie uniezależniłoby od moich współlokatorów. Nie zawsze mam warunki aby nagrać odcinek. Nowe miejsce wpłynęłoby na rozwój kanału, dałoby możliwości rozbudowy zaplecza technicznego, jakie już posiadam.

Nowa kamera

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Kwotę 3000 zł potrzebuję na zakup nowej kamery. Lustrzanka, którą obecnie nagrywam stale się przegrzewa, przez co obraz faluje a w konsekwencji sprzęt się wyłącza. Utrudnia to bardzo nagrywanie, lustrzanka wyłącza się bez ostrzeżenia i tracę materiał, często muszę robić przerwy na wystygnięcie aparatu aby nagrywać dalej. Dodatkowo chciałbym mieć wychylny wizjer tak, aby widzieć na bieżąco, co nagrywam oraz lepszy automatyczny focus aby nagrywać więcej w terenie.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)