FighTimeTV

W Patronite od 22.12.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1096

Liczba Patronów: 983

Zostań Patronem
8 patronów
150 miesięcznie
310 łącznie

Nowa platforma TV

1 000 zł

miesięcznie

15%

osiągnięto

850 zł

brakuje

Czas na zamiany, specjalnie dla was chcemy zmodyfikować istniejącą stronę. Ma na niej znaleźć się czytelny i w pełni funkcjonalny player, newy i wiele nowinek technologicznych. Idziemy z duchem czasu, a właściwie chcemy go wyprzedzić. Znajdziecie tam także dostęp do płatnych gal z całego świata. Telewizji FighTime dzięki osiągnięciu tego celu nic nie ograniczy.

Spotkania z gwiazdami - program

16 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

15 850 zł

brakuje

Chcecie zobaczyć u nas gwiazdy sportów walki, ciekawi jesteście co u nich. My także jesteśmy. Dlatego co tydzień nagramy program z jedną z nich. My uwielbiamy ich pokazywać, a Wy oglądać. Im należy się szklany ekran a wam przyjemność oglądania. Cieszymy się, że możemy spełniać wasze marzenia. Jesteśmy otwarci na wasze uwagi i wskazówki. Dzięki osiągnieciu celu będziemy mogli nagrać kolejne ciekawe wywiady, pokazać wam jak żyją gwiazdy sportów walki, czyli wszystko co kochacie.

Otwarta platforma telewizyjna

25 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

24 850 zł

brakuje

Naszym celem jest utrzymanie nadawania 7 dni w tygodniu od 7 do 23. To szesnaście godzin transmisji sportów i sztuk walki ale nie tylko. Mamy w swojej ofercie jako jedyni w Polsce także sport akademicki i MMA w zbrojach oraz wiele gal. Chcemy wam to wszystko pokazywać. Naszym celem jest utrzymanie otwartego kanału, tak żeby każdy miał do niego dostęp. Każda złotówka przybliża nas osiągnięcia celu. Bardzo dziękujemy, że wspieracie naszą inicjatywę.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni