FighTimeTV

W Patronite od 22.12.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1096

Liczba Patronów: 983

Zostań Patronem
8 patronów
150 miesięcznie
310 łącznie
FighTime TV to zespół ludzi z pasją, którzy postanowili wspólnie stworzyć telewizję, w której każdy miłośnik sportów walki i nie tylko znajdzie coś dla siebie. Nie ważne czy jesteś w Polsce, USA, Kanadzie czy Anglii, możecie oglądać nasz kanał, a tym samym być bliżej kraju. Chcemy robić to dla was!

O Autorze

FighTime TV to zespół ludzi z pasją, którzy postanowili wspólnie stworzyć telewizję, w której każdy miłośnik sportów walki znajdzie coś dla siebie. Po ośmiu latach realizacji wielu imprez, chcemy swoje materiały pokazywać całemu światu. W kolejnym roku na naszej antenie gale Fight Emipire, Sport Akademicki, walki rycerskie, Qazaq Kurasi, judo, kickboxing, boks i wiele innych. Chcemy żeby platforma była otwarta dla wszystkich.

Zapytacie dlaczego Telewizja, która istnieje ponad 8 lat znalazła się na Patronite? Odpowiedź jest bardzo prozaiczna a mianowicie, chcemy się rozwijać właśnie dla was

Zajmujemy się produkcją telewizyjną ponad 16 lat i wiemy jak zrobić profesjonalną realizację TV, posiadamy kompletne zaplecze sprzętowe z cyfrowym wozem transmisyjnym, mamy zespół ludzi z bogatym doświadczeniem ale przede wszystkim każdy z nas jest miłośnikiem sportu.

Dlatego też zdecydowaliśmy się poprosić Was o pomoc i wsparcie naszego projektu abyśmy mogli transmitować materiały na otwartej platformie. W ten sposób wesprzeć polskich sportowców, organizacje sportowe, którzy tak naprawdę nie mają szansy zaistnieć w dużych stacjach telewizyjnych. Jeśli nie ma mediów w danej dyscyplinie to i nie ma sponsorów a tutaj koło się zamyka dla wielu dyscyplin sportowych w sztukach walki.

Zapewne wielu z Was zapyta "Dlaczego sami nie mogą sfinansować transmisji TV?". Niestety, rzeczywistość jest taka, że związki sportowe, kluby sportowe czy też indywidualni zawodnicy w Polsce utrzymują się głównie z dotacji z Ministerstwa Sportu, Miast, Gmin i...te pieniądze starczają im tylko na to aby móc trenować, móc uprawiać ukochaną dyscyplinę, zdobywać medale. Środki jakimi dysponują nie pozwalają po prostu na to, aby wynająć telewizję, która przyjedzie i zrobi w pełni profesjonalną transmisję dla setek tysięcy ludzi...ba, nawet milionów.

Sponsorzy czy reklamodawcy również nie garną się do dyscyplin sportowych w sztukach walki, ponieważ tam liczy się medialność, tabelki, wykresy, zasięgi a oni tego zwyczajnie nie mają.

Nasze transmisje telewizyjne dzięki temu będą całkowicie bezpłatne i tak też pozostanie, jeśli osiągniemy nasze wspólne cele. Dzięki Waszemu wsparciu może to być o wiele łatwiejsze do osiągnięcia. Nie wprowadzamy żadnych geoblokad na nasze transmisje więc oglądać je możecie wszędzie gdzie tylko będziecie. Obecnie nasze transmisje live ogląda od ok. 120 tyś. widzów nawet do blisko 3 milionów. Tak, zdarzyło nam się już popełnić transmisje z imprez sportowych, których oglądalności dochodziły nawet do 3 milionów widzów. Niestety, te cyfry także nie przekonują sponsorów.

Dla wszystkich, którzy będą wspierać ten projekt mamy mnóstwo niespodzianek, nagród począwszy od relacji foto, video po wspólne wyjazdy z ekipą telewizyjną, oglądanie zawodów od środka, zaproszenia na imprezy sportowe tzw. premium (gale zawodowe) czy nawet reklamę na antenie naszej stacji podczas transmisji na żywo.

Cóż Kochani, zatem ruszamy z tym projektem poniekąd społecznym projektem i sądzimy, że uda nam się wspólnie z Wami osiągnąć jeszcze więcej niż dotychczas. Dziękujemy z góry wszystkim, którzy zdecydują się na zrobienie z nami czegoś wyjątkowego i do zobaczenia na antenie naszej telewizji.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni