Marcin 'Fileus' Tarka

W Patronite od 09.10.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 926

Liczba Patronów: 917

Zostań Patronem
Kup na prezent
13 patronów
380 miesięcznie
10 255 łącznie
Sesje, RPGi, śmieszki, gadające zwierzęta, lasery i fajerwerki

O Autorze

Nazywam się Marcin i prowadzę RPGi. Są tutaj: https://www.youtube.com/Fileus0 i tutaj: https://www.twitch.tv/fileus. Do strumieniowania ich w sieci namówili mnie znajomi. Spotkały się z pozytywnym odbiorem, więc postanowiłem rozwijać się dalej jako mistrz gry i jako dawca kontentu. Tutaj możesz wesprzeć moją sprawę.

Oczywiście na prostych RPGach świat się nie kończy. Staram się dopasować do tego, czego oczekuje ode mnie widownia, a ta - wbrew pozorom - wciąż się powiększa. Gram sesje w różnych systemach - Warhammer, Gwiezdne Wojny FFG, Dungeons and Dragons. W ramach ciekawostek prowadziłem też Cold City, Neuroshimę, Klanarchię i Kuce. Nie zapominajmy o Kucach. 

Obiecuję nie przewalić Twojego, drogi patronie, wsparcia na głupoty, a tylko na lepszy sprzęt, handouty i nowe podręczniki. I pizzę od czasu do czasu.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Łukasz Zarajczyk
Łukasz Zarajczyk
Próg: 25 zł
Kostka Jakub
Kostka Jakub
Próg: 40 zł
Jan Michalski
Jan Michalski
Próg: 40 zł
Michał Wojnicz
Michał Wojnicz
Próg: 10 zł
Wojciech Majcherczyk
Wojciech Majcherczyk
Próg: 15 zł
Andrzej Żabski
Andrzej Żabski
Próg: 40 zł