Magdalena Czechoska

W Patronite od 23.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1338

liczba Patronów: 993

4 patronów
35 zł miesięcznie
70 zł łącznie
Magdalena Czechoska - Trener Personalny, miłośniczka i pasjonatka ultramaratonów górskich, mama trójki. Uprawia aktywne życie, nastawione na pracę z ludźmi i samodoskonalenie się w roli trenerki. Marzy o własnej aplikacji treningowej i biegach po najdalszych zakątkach świata.

O Autorze

Mam na imię Magda i od 10 lat pasjonuje się sportem. Na początku była to forma odreagowania stresów i problemów codziennych związanych z niepełnosprawnością mojego najmłodszego synka. Jestem mamą trójki, a dzieci są moją największą miłością. To dzięki nim właśnie zmieniłam całe moje życie i ukierunkowałam się na ruch. Sport pomógł mi przetrwać najgorsze zwątpienia, a dzięki szkoleniom z treningu funkcjonalnego i personalnego, mogłam jeszcze lepiej ćwiczyć z moim Antosiem, który objęty jest rehabilitacją ze względu na niedowład prawostronny. Od 5 lat pracuję jako trener personalny w klubie tylko dla kobiet w każdym wieku. Nie wyobrażam sobie innej formy działania, niż praca z ludźmi i uświadamiania ich jak ważny dla zdrowia i naszej psychiki jest sport. Chciałabym doskonalić się i wzbogacać swoją wiedzę, tak żeby być jeszcze lepszym trenerem i domowym "rehabilitantem".

Marzę o biegach w dalekich przestrzeniach górskich, o napisaniu książki i stworzeniu własnej aplikacji treningowej, gdzie mogłabym tworzyć autorskie treningi, wraz z moją siostrą, która jest instruktorem Zumby.

Riano Trail Run - wygrany bieg w Hiszpanii.
Riaño Trail Run - wygrany bieg w Hiszpanii.

 

Obecnie rehabilitacja i sprzęt rehabilitacyjny Antosia pochłania bardzo dużo środków finansowych, dlatego też postanowiłam założyć swój profil, żeby poszukać ludzi o wielkim sercu, którym mam nadzieje oddam także część siebie i swojego doświadczenia.

Od wielu lat prowadzę swój profil Flying Shoes - na FB i Instagramie - gdzie często z przymrużeniem oka, dzielę się pasją i codziennością, która nie zawsze jest łatwa. Moim celem jest zarażać innych dobrą energią, motywować do działania i pokazywać, że nawet w najgorszym położeniu można znaleźć swoje miejsce na ziemi, w którym czujemy się spełnieni i szczęśliwi. Chciałabym zachęcać do aktywności mamy, które znalazły się w podobnym położeniu, bo silne ciało w przypadku opieki nad małymi dziećmi z niepełnosprawnością ruchową, gwarantuje lepsze funkcjonowanie w codziennym życiu. Wiem to po sobie, bo nie raz cierpiałam na przeciążony odcinek kręgosłupa.

Znajdziesz mnie na Facebook: https://www.facebook.com/mflyingshoes/

Instagram: https://www.instagram.com/flyingshoes.pl/?hl=pl

od niedawna prowadzę też kanał na YT, gdzie będę zamieszczać vlogi z przygotowań do biegów górskich, treningi oraz relacje z zawodów: http://https://bit.ly/2WuXNSc

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni