Magdalena Czechoska

W Patronite od 23.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
320 łącznie
Magdalena Czechoska - Trener Personalny, miłośniczka i pasjonatka ultramaratonów górskich, mama trójki. Uprawia aktywne życie, nastawione na pracę z ludźmi i samodoskonalenie się w roli trenerki. Marzy o własnej aplikacji treningowej i biegach po najdalszych zakątkach świata.

O Autorze

Mam na imię Magda i od 10 lat pasjonuje się sportem. Na początku była to forma odreagowania stresów i problemów codziennych związanych z niepełnosprawnością mojego najmłodszego synka. Jestem mamą, a dzieci są moją największą miłością. To dzięki nim właśnie zmieniłam całe moje życie i ukierunkowałam się na ruch. Sport pomógł mi przetrwać najgorsze zwątpienia, a dzięki szkoleniom z treningu funkcjonalnego i personalnego, mogłam jeszcze lepiej ćwiczyć z moim Antosiem, który objęty jest rehabilitacją ze względu na niedowład prawostronny. Od 6 lat pracuję jako trener personalny w klubie tylko dla kobiet w każdym wieku. Nie wyobrażam sobie innej formy działania, niż praca z ludźmi i uświadamiania ich jak ważny dla zdrowia i naszej psychiki jest sport. Chciałabym doskonalić się i wzbogacać swoją wiedzę, tak żeby być jeszcze lepszym trenerem i domowym "rehabilitantem".

Moją największą pasją są ultramaratony górskie. Miałam przyjemność oswajać w biegu szlaki w Polsce, Słowacji, Hiszpanii i Czarnogórze, organizuje własne biegi z plecakiem po Tatrach. Od niedawna rejestruje moje marszobiegi w postaci vlogów. Marzę o biegach w dalekich przestrzeniach górskich, piszę książkę "Ultra love" i autorskie e-booki treningowe.

Riano Trail Run - wygrany bieg w Hiszpanii.
Riaño Trail Run - wygrany bieg w Hiszpanii.

 

Obecnie rehabilitacja i sprzęt rehabilitacyjny Antosia pochłania bardzo dużo środków finansowych, dlatego też postanowiłam założyć swój profil, żeby poszukać ludzi o wielkim sercu, którym mam nadzieje oddam także część siebie i swojego doświadczenia. Zbieram na sprzęt do nagrywania górskich wypraw, akcesoria treningowe, wyposażenie na wyprawy biegowe i wreszcie na podróże, które przybliżą mnie do realizacji swoich marzeń.

Od wielu lat prowadzę swój profil Flying Shoes - na FB i Instagramie - gdzie często z przymrużeniem oka, dzielę się pasją i codziennością, która nie zawsze jest łatwa. Moim celem jest zarażać innych dobrą energią, motywować do działania i pokazywać, że nawet w najgorszym położeniu można znaleźć swoje miejsce na ziemi, w którym czujemy się spełnieni i szczęśliwi. Chciałabym zachęcać do aktywności mamy, które znalazły się w podobnym położeniu, bo silne ciało w przypadku opieki nad małymi dziećmi z niepełnosprawnością ruchową, gwarantuje lepsze funkcjonowanie w codziennym życiu. Wiem to po sobie, bo nie raz cierpiałam na przeciążony odcinek kręgosłupa. Pragnę też zarażać innych pasją do górskiego biegania i eksplorowania świata w biegu. 

Znajdziesz mnie na Facebook: https://www.facebook.com/mflyingshoes/

Instagram: https://www.instagram.com/flyingshoes.pl/?hl=pl

Blog: http://www.flyingshoes.pl

od niedawna prowadzę też kanał na YT, gdzie będę zamieszczać vlogi z przygotowań do biegów górskich, treningi oraz relacje z zawodów: http://https://bit.ly/2WuXNSc

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Alan Dawidowicz
Alan Dawidowicz
Próg: 5 zł
Magdalena Urbaniak
Magdalena Urbaniak
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Natalia Wojciechowska
Natalia Wojciechowska
Próg: 5 zł
Bartek Nelkowski
Bartek Nelkowski
Próg: 10 zł