Avatar użytkownika

Frontiersman

8
patronów
195 
miesięcznie
4 191 
łącznie
8
patronów
195 zł 4 191 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

8 zł miesięcznie
Dziekuję za tak cenne dla mnie wsparcie.

Mógłbym skłamać i powiedzieć tradycyjnie, że postawisz mi przysłowiową kawę. Ale w życiu wypiłem ledie 2 filiżanki kawy i zupełnie nie jestem fanem tego napoju. Za to jestem wielkim wielbicielem wszełkiego rodzaju herbat. Więc dziękuję za postawienie mi filiżanki Earl Grey :)
15 zł miesięcznie
Dziekuję za wsparcie mojej twórczości.

Do filiżanki Earl Grey teraz dodaje się małe ciasteczko :)
22 zł miesięcznie
Dziękuję za tak pozytywną ocenę mojej twórczości.

Na pewno doda mi to energii dla tworzenia większej liczby materiałów na interesujące cię tematy.
Lista Patronów która osiągnęła ten próg zostanie umieszczona na mojej stronie Facebook.
32 zł miesięcznie
Dziekuję za tak poważne wsparcie mojej twórczości.

Osiągnięcie tego progu pozwoli ci brać udział w głosowaniu odnośnie tematów kolejnych moich tekstów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Frontiersman w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Autorska publicystyka na tematy polityczne i militarne. Pogląd Ukraińca ponad 15 lat mieszkającego w Polsce na stosunki międzynarodowe w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

PUBLICYSTA ŁĄCZĄCY RÓŻNE ŚWIATY 
 
Kim jestem?

 Mam na imię Mikołaj Susujew i jestem osobą pochodzącą z pogranicza dwóch cywilizacji. Osobą która urodziła się na wschodniej Ukrainie w Donbasie, ale już od wielu lat mieszka, studiuje, pracuje, prowadzi firmę i w końcu żeni się i porwadzi życie rodzinne ... w Polsce. Obecne wydarzenia związane z wojną, która miasta dla mnie rodzime, zmienia w ruiny, w dobitny sposób pokazuje gdzie ta granica cywilizacji przebiega.
 
 Jestem także osobą od zawsze bardzo zainteresowaną procesami politycznymi na świecie, szczególnie w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zawsze chciałem wgłębić się w nie, chociażby po to żeby wiedzieć co czeka moją rodzinę i co mam doradzić bliskim, żeby byli żywi i zdrowi, w te gorące lata wojen i nieszczęść. Z czasem, zgromadzona przeze mnie wiedza wylała się w świat w formacie artykułów i tekstów, które piszę dla różnych portali, wydań papierowych i na swoich stronach w mediach społecznościowych, takich jak Facebook. 

Dlaczego tym się zajmuję?

  Staram się wykorzystywać swoją pozycję osoby, która kulturowo pochodzi ze świata wschodniej Europy, zna języki tego regionu, łącząc ją z pozycją osoby, która od wielu lat żyje w świecie umownego Zachodu i znając także jezyki europejskie potrafi przybliżyć jeden świat drugiemu w swoich tekstach. Znajomość historii wojskowej na poziomie zawodowym pomaga mi w ocenie wydarzeń terażniejszości. 

   W tej dziedzinie istnieje dla mnie wielkie pole dla popisu, ponieważ niezrozumienie się dwóch światów ( wschodu Europy i jej zachodu ) wciąż jest duże. Zapraszam do strefy moich analiz i opinii.

Cele Autora

Więcej czasu dla twórczości.
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 805 zł brakuje
6%
Kwota która pozwoliła by mi przełożyć część obowiązków w pracy na inne osoby i intensyfikować moją publicystyczną tworczość.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Frontiersman już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Stan Kaczorkiewicz
Stan Kaczorkiewicz
15 zł
Anonimowy patron
32 zł
Karol Rychwalski
Karol Rychwalski
32 zł
Mariusz Składanowski
Mariusz Składanowski
32 zł
Sylwiô Liv Storraada
Sylwiô Liv Storraada
32 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.