Fundacja Einsteina

W Patronite od 13.06.2016

Na waciki

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Taki limit wsparcia pozwoli na zabezpieczenie bieżących kosztów działania fundacji. Trudno powiedzieć, na co pójdą te pieniądze, raz na księgowość, raz na materiały potrzebne do nakręcenia odcinka czy zakup publikacji, potrzebnych do rzetelnego zgłębiania zagadkowych tematów. Nic konkretnego, więc ogólnie pieniądze przeznaczymy na waciki :)

Czas na dziwactwa!

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Po osiągnieciu takiego pułapu miesięcznego wsparcia, będziemy mogli sobie pozwolić na systematyczne zakupy różnych dziwnych urządzeń i przedmiotów. Zapytasz, po co nam to? Podczas pokazów, które prowadzimy wykorzystujemy różne urządzenia w zaskakujący sposób. Lecz są takie demonstracje, które wymagają wytworzenia specjalnych modeli lub zakupu już gotowych urządzeń. Jak je zakupimy na pewno się nimi pochwalimy na YouTube.

Rozwój warsztatu filmowego

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

Przy tym poziomie wsparcia będziemy mogli myśleć o profesjonalizacji warsztatu filmowego, zaczynając od animacji a kończąc na sprzęcie.

Specjaliści poszukiwani

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Jesteśmy fizykami i choć zagadnienia dźwięku, światła czy szumów nie są nam obce, to jednak lepiej mieć w zespole specjalistę od tych zagadnień. Będziemy mogli poszukać osoby, która wesprze nas w profesjonalny sposób podczas naszych produkcji.

Kup kota (Schrödingera) w worku

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

O kocie napisze trochę później:) Wsparcie tej wysokości pozwoli na obniżenie kosztów związanych z organizowaniem przez nas pokazów i warsztatów w szkołach. Będziemy mogli odwiedzać szkoły z najdalszych zakątków naszego kraju i nie obciążać ich kosztami transportu. Obecnie organizowanie pokazów w szkołach jest jedną z głównych naszych działalności. To pozawala na zarażanie młodego pokolenia chęcią do nauki. Systematyczne wsparcie pozwoli na zintensyfikowanie tych działań.
Kot, jaki jest każdy widzi. Chyba ze chodzi o kota Schrödingera, tu akurat nie wiadomo, jaki on jest. Żywy? A może już nie? A poważnie mówiąc, chcemy stworzyć sklep internetowy gdzie będzie można zakupić sprzęt i komponenty do samodzielnego eksperymentowania. Powiecie, że jest tego pełno w sieci. Może tak, ale są przedmioty, które bardzo ciężko dostać a można bardzo czadowe doświadczenia dzięki nim wykonać. Chcemy zebrać je w jednym miejscu.

I ty zostaniesz detonatorem a raczej demonstratorem

8 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

8 000 zł

brakuje

8000
Przy takim poziomie wsparcia można pomyśleć o programie udostępniania naszej wiedzy wśród nauczycieli. Planujemy to z robić w dwojaki sposób.
Sposób pierwszy to napisać podręcznik dla demonstratora zjawisk fizycznych. Nie jest to tania sprawa napisanie go to jedna rzecz, ale trzeba zrobić zdjęcia oprawę graficzną, korektę i w końcu wydrukować. Wsparcie na tym poziomie na pewno przyśpieszy powstanie tego podręcznika.
Będziemy także organizować warsztaty dla nauczycieli, podczas, których uczestnicy będą mogli (a raczej musieli) nauczyć się jak w ciekawy i bezpieczny sposób pokazywać zjawiska przyrodnicze. Chcemy też żeby każdy uczestnik otrzymał zestaw startowy zawierający modele, dzięki którym będzie mógł zamienić swoje lekcje w niezapomniane przeżycie.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)