Avatar użytkownika

Gabi i Wojciech Gąsior

5
patronów
80 
miesięcznie
6 605 
łącznie
5
patronów
80 zł 6 605 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wybierz 5 zł
1000 dostępnych miejsc
Dzięki że tutaj jesteś i nas wspierasz!
Jesteśmy Ci za to wdzięczni!
Co miesiąc otrzymasz od nas zdjęcie z backstagu naszych nagrań, prób, koncertów.
Jesteś naszym patronem - to dla nas wiele znaczy!
10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
997 dostępnych miejsc
Dziękujemy za wsparcie!
Dzięki Tobie możemy działać!
Co miesiąc wyślemy Ci kilka niepublikowanych zdjęć z backstagu naszych nagrań, prób, koncertów + filmik co 3 miesiące.
Dziękujemy że z nami jesteś!
25 zł miesięcznie
Wybierz 25 zł
998 dostępnych miejsc
Dziękujemy za Twoją hojność i wspieranie właśnie nas!!
Dzięki Tobie możemy zdziałać więcej!
Co miesiąc wyślemy Ci niepublikowany filmik z backstagu + oczywiście zdjęcia.
Jesteśmy wdzięczni za To że z nami jesteś!
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
50 dostępnych miejsc
Bardzo Ci dziękujemy że z nami jesteś i nas wspierasz!!! 
Działamy dalej dzięki Tobie!
Co 3 miesiące wyślemy Ci filmik z osobistym podziękowaniem za to co dla nas robisz.
Oczywiście pakiet nagród z poprzednich progów i wielka wdzięczność!
Dzięki za Twoją hojność!
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
25 dostępnych miejsc
Coż możemy więcej powiedzieć…
Jesteśmy z serca wdzięczni za Ciebie, za Twoją hojność i za to że postanowiłeś wspierać właśnie nas!!!
Co 3 miesiące prześlemy Ci specjalne muzyczne podziękowanie, dedykowane tylko Tobie. plus oczywiście pakiet nagród z poprzednich progów.
Dziękujemy za nieocenioną pomoc!
150 zł miesięcznie
Wybierz 150 zł
25 dostępnych miejsc
Jesteśmy Ci wielce wdzięczni za Twoją hojność!
Mamy dla Ciebie ekskluzywną nagrodę!!! jest to udział w nagraniu projektu NIEBO!!! będziesz mógł być z nami podczas nagrań w studio w wybrany dzień. Tym samym będziesz mógł uczestniczyć w powstaniu wielkiego muzycznego projektu i być może pojawisz się również w którymś z video-clipów.
Oczywiście pakiet wszystkich poprzednich nagród również należy do Ciebie.
Wielkie dzięki za wsparcie!!!
250 zł miesięcznie
Wybierz 250 zł
10 dostępnych miejsc
Wow! To niesamowite jak bardzo w nas inwestujesz!
Bardzo nam miło będzie zaprosić Cię na kawę i pogawędkę. Wymienić spostrzeżenia, pogadać, zainspirować się wzajemnie…!
Pod naszymi filmami umieścimy specjalne podziękowania dla Ciebie.
Oczywiście otrzymasz również wszystkie nagrody z poprzednich progów.
Jesteśmy Ci baaaardzo wdzięczni za wsparcie! Dzięki Tobie możemy realizować nasze plany i ze spokojem myśleć o dalszych…
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
10 dostępnych miejsc
WOOOW!!!
To niesamowite że darzysz nas takim zaufaniem i tak intensywnie nas wspierasz.
Obiecujemy na bieżąco informować Cię o wszystkich naszych artystycznych poczynaniach wysyłając zdjęcia i video-relacje kilka razy w miesiącu.
Chcielibyśmy Cię bliżej poznać, i spotkać się z Tobą!
Pod naszymi filmami umieścimy specjalne podziękowania dla Ciebie.
Oczywiście wszystkie nagrody z poprzednich progów są również Twoje
Dobrze że jesteś! Jesteśmy bardzo wdzięczni za Ciebie!
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
3 dostępne miejsca
Ponad wszystko wdzięczność!!!
To bardzo ekskluzywna i limitowana opcja....
Jeśli zdecydujesz się na tak ogromne wsparcie, będziemy powiadamiać Cię o wszystkich naszych nagraniach.
Będziesz mógł wziąć udział w nagraniach naszego duetu raz w miesiącu.
Pod naszymi filmami umieścimy specjalne podziękowania dla Ciebie.
Poza tym wszystkie nagrody z poprzednich progów należą również do Ciebie.
Jesteśmy niezmiennie wdzięczni za zaufanie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Gabi i Wojciech Gąsior w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Tworzymy własną muzykę, koncertujemy, śpiewamy i gramy na wielu instrumentach. Naszą misją jest dzielenie się dobrym słowem ubranym w różnorodne dźwięki. Możecie nas znaleźć na YouTube. Zapraszamy Was do naszego muzycznego świata, gdzie z Waszym udziałem może się wiele zdarzyć.

Razem działamy muzycznie już 18 lat! Nasza muzyka dojrzewa i zmienia się wraz z nami. Przez wiele lat mieliśmy okazję współpracować ze znakomitymi artystami, koncertować we wspaniałych miejscach a także brać udział w ciekawych wydarzeniach.
Czytając dalej dowiecie się o naszych największych muzycznych przygodach, poznacie nasze początki, a także cele, do których dążymy. A co nas najbardziej inspiruje i motywuje do działania? Życie, wiara oraz trójka naszych niesfornych dzieciaków! 

Każde z nas stawiało swoje pierwsze muzyczne kroki od wczesnych lat dziecięcych, kształcąc się w Szkołach Muzycznych. Nauka gry na instrumentach (Gabi początkowo fortepian, później saksofon altowy, Wojtek fortepian i gitara klasyczna) wypełniała większość naszego czasu. Przez lata muzycznej edukacji utwierdzaliśmy się w przekonaniu, że muzyka jest naszą największą pasją. I choć jeszcze się nie znaliśmy, każde z nas rosło w przekonaniu, że tworzenie, koncerty i podróże będą naszym sposobem na życie. 

Z biegiem czasu sięgaliśmy po różne gatunki muzyczne od jazzu, soulu po szeroko rozumianą muzykę rozrywkową, co sprawiło, że Wojtek postanowił zamienić gitarę klasyczną na basową, a ja utwierdziłam się w przekonaniu, że to śpiew i pisanie piosenek są najbliższe mojemu sercu. Obydwoje wybraliśmy studia muzyczne  na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach.

Nasze drogi spotkały się jednak na gruncie muzyki  gospel w 2002 roku.  Był to czas przełomowy kiedy klarowały się nie tylko nasze upodobania muzyczne, ale przede wszystkim misja i cel tworzenia własnej muzyki.  Zrozumieliśmy, że dla nas muzyka jest czymś więcej, jest wspaniałym narzędziem do niesienia dobrych, pozytywnych treści, o których przecież większość z nas chce i potrzebuje słuchać.

Liczne wyjazdy, koncerty, warsztaty muzyki gospel zainspirowały nas do rozpoczęcia własnej działalności i skupienia się na tworzeniu własnej muzyki. 

Dziś tworzymy ją w trzech różnych projektach:

 

1. GGDuo #więcejniżmuzyka 

to projekt małżeński, duet, w którym muzycznie polegamy tylko na sobie. Wykorzystujemy w nim wiele instrumentów, nagrywamy i publikujemy klipy w sieci. Opowiadamy o małżeństwie, o trudach i o pięknie wspólnego życia, budowaniu i radzeniu sobie z codziennością. Czasem sięgamy po ulubione covery, które ubieramy w nową szatę muzyczną. 

Opublikowaliśmy już 20 utworów na naszym kanale YouTube, w tym "Moja Cisza", której oglądalność wynosi ponad 2,5 miliona odsłon. W 2020r ukaże się nasza pierwsza autorska płyta.

 

2. Gabi & Holy Noiz. 

Tworzymy tutaj autorską muzykę gospel, która oscyluje wokół takich gatunków muzycznych jak: soul, jazz, rock, reggae czy muzyka świata. Treści inspirowane są przekazem biblijnym. Kolektyw tworzy Gabi jako solistka, 5-osobowy zespół instrumentalny Holy Noiz oraz 9-osobowy zespół wokalny DeocentriCity.

Na swoim koncie mamy setki zagranych koncertów oraz dwie wydane płyty:

 

- Bez Ciebie nie ma mnie - 2014 rok

 

- Narodził się Jedyny Król -  2015 rok

 

3. NIEBO 

„To opowieść o Niebie, które zeszło na ziemię".  Projekt ten zawiera 15 nowych autorskich piosenek. Opowiadają one o poszukiwaniu i zmaganiach, o życiu, jako ziemskiej wędrówce do Nieba. Inspiracją do napisania tekstów było Pismo Święte oraz nauczania ojców Kościoła takich jak Jan Paweł II czy Benedykt XVI . Utwory są zróżnicowane stylistycznie, oscylują wokół szeroko rozumianej muzyki popularnej. Aparat wykonawczy tworzy 20 muzyków w tym zaproszeni goście. Premiera płyty planowana jest na wiosnę 2021 roku, natomiast pierwsze single ukażą się już w 2020 roku.

 

 

Poza projektami autorskimi prowadzimy warsztaty muzyki gospel (w całym kraju oraz i w innych państwach europejskich), pracujemy z chórami gospel oraz innymi artystami (Natalia Niemen, Mate.O, Adam Sztaba, Mietek Szcześniak, Golec uOrkiestra), a także prowadzimy działalność pedagogiczną (szkółka TGD, KAHAL, CSM)

 

W 2014 roku wzięliśmy udział w Koncercie Debiutów podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej OPOLE 2014. Wojtek grał w zespole Natalii Niemen, a Gabi wykonała utwór z rep. Czesława Niemena „Obok nas”

 

W 2016 roku wzięliśmy udział w Koncercie Credo in Misericordiam Dei podczas głównych wydarzeń Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Wojtek grał w zespole prowadzonym przez Adama Sztabę, a Gabi przygotowała i poprowadziła 300 osobowy chór ŚDM a także wykonała swój autorski utwór „Słudzy Pańscy Chwalcie Pana”

 

Naszą codzienność staramy się dzielić między życie rodzinne i zawodowe, co okazuje się być niełatwą sztuką. Cenimy sobie prostotę życia i budowanie relacji z innymi ludźmi, a także z naszym Stwórcą.  Chcemy dzielić się z Wami naszymi talentami i tym czym zostaliśmy obdarowani. Zależy nam na docieraniu do jak najszerszego grona odbiorców.

Po cichu marzymy o wspólnym koncertowaniu z naszymi dziećmi w przyszłości. O kamperze, którym wyruszymy w trasę koncertową po całym świecie spotykając na swojej drodze Was oraz wiele innych bratnich dusz. Zatrzymamy się…. wypijemy kawę…. pogadamy…. może zrobimy wspólnie coś dobrego…. po czym pojedziemy dalej…. bo przecież życie jest nieustanną wędrówką…. 

Wędrówką prowadzącą do utęsknionej rzeczywistości, w której kiedyś mamy nadzieję spotkać Was wszystkich ponownie…. ale wtedy już na pewno na dłużej !

 

Cele Autora

1. GGDuo na YouTube
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 920 zł brakuje
2%
Chcemy nagrywać własne utwory oraz covery w autorskich aranżacjach, robić do nich mini-teledyski lub też nagrywać sesje audio-video na żywo, a następnie publikować je na naszym kanale YouTube.
Na wielu etapach tych działań jesteśmy samowystarczalni. Jednak potrzebujemy pomocy fachowców żeby zarówno dźwięk jak i obraz miały dobrą jakość. Konieczne są również inwestycje w profesjonalny sprzęt oraz współpraca z grafikami.
2 filmy w miesiącu to koszt 3000zł
Docierają do nas Wasze komentarze, wielu z Was pisze, że nasza muzyka inspiruje, ubogaca, pomaga przetrwać trudne chwile, daje nadzieję. To nas motywuje, i powoduje, że chcemy robić to dalej - dzielić się naszym życiem z Wami poprzez muzykę.
2. Projekt NIEBO w sieci
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 920 zł brakuje
2%
Planujemy niebawem zarejestrować audio-video 15 naszych kompozycji o tematyce Nieba w dużym ponad 20-osobowym składzie w studio z udziałem zaproszonych gości.
Jest to bardzo kosztowna rzecz, na którą udało nam się już częściowo zebrać fundusze.
Następnym etapem pracy nad materiałem będzie edycja materiału, miksy, mastering oraz montaż video.
Przed wydaniem płyty chcemy opublikować dużą część materiału w internecie, na naszym kanale YouTube. Chcemy się tym z Wami podzielić, gdyż treści te są dla nas bardzo ważne i bardzo aktualne. Zależy nam, aby o Niebie usłyszało jak największe grono odbiorców.
1 film miesięcznie to koszt 3000zł

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Gabi i Wojciech Gąsior już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Michał Preisner
Michał Preisner
10 zł
Janusz Krygowski
Janusz Krygowski
25 zł
KG Gielert
KG Gielert
10 zł
Urszula Kosacka
Urszula Kosacka
10 zł
Rafał Kucab
Rafał Kucab
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.