GameDay.pl

W Patronite od 05.04.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1339

Liczba Patronów: 891

Zostań Patronem
Kup na prezent
14 patronów
196 miesięcznie
800 łącznie
GameDay.pl to serwis poświęcony rozgrywkom futbolu amerykańskiego w Polsce.

O Autorze

Cześć,

nazywam się Radek i od 2010 roku jestem obecny w środowisku futbolu amerykańskiego w Polsce. W sezonach 2011-2013 sam aktywnie grałem w futbol reprezentując barwy Warsaw Eagles. Tak, to był świetny czas - dwa finały na Stadionie Narodowym... szkoda, że oba przegrane ;)

Po tych traumatycznych wydarzeniach skupiłem się na opisywaniu rozgrywek, choć mocno brakowało mi gry. Z resztą nie tylko mnie. Podobną pustkę czuło wielu weteranów z WE więc postanowiliśmy coś z tym zrobić i... założyliśmy Warsaw OldBoys - ekipę sportowo rozrywkową, z którą dwukrotnie sięgnęliśmy po tytuł Mistrzów Polski w futbolu ośmioosobowym! :)

Tylko prawdziwi mistrzowie wiedzą, "kiedy ze sceny zejść". Uznaliśmy, że dwa tytuły wystarczą. Zakończyliśmy projekt OldBoys będąc na szczycie. Po tych sukcesach nastał czas sportowej emerytury i całkowitego poświęcenia się sferze dziennikarskiej. I tak właśnie w 2017 roku narodził się GameDay.pl.

Przez te wszystkie lata przygotowałem kilka ciekawych projektów. Te, z których jestem najbardziej dumny to:

Polski MVP - wyróżnienie najlepszego polskiego gracza w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Wyróżnienie to przyznaję od sezonu 2015.

Drużyna Dekady wybrana wspólnie z czytelnikami GameDay.

Drużyna Dekady wybrana wspólnie z futbolowymi ekspertami.

Ostatnim - największym projektem jest kanał w serwisie YouTube, gdzie zapowiadam mecze, omawiam je, a także dzielę się ciekawostkami ze świata futbolu amerykańskiego. Pierwszy sezon takiej działalności poświęciłem pierwszej lidze, natomiast w tym roku chciałbym omawiać również rozgrywki na drugim szczeblu. Oto jeden z odcinków magazynu Goal Line, który podsumowuje to co wydarzyło się w świecie futbolu amerykańskiego w Polsce w ostatnich tygodniach.

Chciałbym w dalszym ciągu rozwijać GameDay, a do tego niezbędne są pieniądze. Dotychczas wszystkie inicjatywy finansowałem z prywatnych środków. Natomiast obecnie to już zbyt mało aby zrealizować wszystkie potrzeby i pomysły, które się pojawiły. Stąd też pomysł na Patronite i wspólne tworzenie GameDay. 

Chciałbym coraz bardziej rozwijać dział wideo, który w ostatnim czasie i tak mocno się rozrósł, a także rozwijać stronę, tak by mogła stanowić doskonałą bazę tekstów i wiedzy, na temat futbolu amerykańskiego w Polsce. 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Przemysław Banat
Przemysław Banat
Próg: 10 zł
Robert Kośla
Robert Kośla
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Mateusz Stańko
Mateusz Stańko
Próg: 10 zł
Maciej Jabłoński
Maciej Jabłoński
Próg: 10 zł
Marcin Duży
Marcin Duży
Próg: 24 zł