Avatar użytkownika

Geek Factor

73
patronów
1 272 
miesięcznie
58 319 
łącznie
73
patronów
1 272 zł 58 319 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Po prostu ... dzięki :) To jest wyraz Twojej wdzięczności nam za dostarczane materiały i/lub wsparcia dla dalszej pracy. My naszą wdzięczność okażemy działając dalej w najlepszym możliwym wydaniu ;)
5 zł miesięcznie
Piona :) Dziękujemy Ci bardzo, że postanowiłaś/-eś nas wspierać. Spodziewaj się comiesięcznego zdjęcia z podziękowaniami... swoistej pocztówki :) Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami jak najdłużej.
9 zł miesięcznie
Wielkie dzięki za tak konkretne wsparcie. Oprócz powyższego progu taki wkład finansowy umożliwi Ci uczestniczenie w zamkniętej grupie na facebooku o nazwie "Geek Factor Geeks" (nazwa robocza) gdzie będziecie mieli zakulisowe informacje oraz będziecie uczestniczyć w podejmowaniu najważniejszych decyzji. Zapraszamy.
20 zł miesięcznie
O kurczę ... zaczyna być konkretnie :) W podziękowaniu za tak duże wsparcie do akcji włącza się sklep AlePlanszówki.pl, który raz w miesiącu wśród Patronów 20+ (tych wspierających za min 20 zł miesięcznie) będzie wybierał szczęśliwego zdobywcę bonu o wysokości 50 zł do wykorzystania w sklepie. Oczywiście nagrody z poprzednich progów ciągle obowiązują.
30 zł miesięcznie
Za takie wsparcie dostaniesz od nas super pamiątkę, bo jakżeby inaczej. Oprócz nagród z poprzednich progów nagramy specjalnie dla Ciebie wideo... mogą to być życzenia urodzinowe dla bliskiej Ci osoby, pozdrowienia, krótka wiadomość, itp a z takim nagraniem będziesz mogła/mógł zrobić co zechcesz :)
40 zł miesięcznie
No teraz to nas dopiero pozytywnie zaskoczyłaś/-eś :) Poprzednie progi obowiązują, ale dla Ciebie zrobimy coś ekstra. Jeżeli utrzymasz ten próg wsparcia przez co najmniej 4 miesiące nakręcimy dla Ciebie krótkie wideo, które umieścimy na naszym kanale - może to być krótki wywiad z Tobą (Skype lub na żywo jeżeli jesteś z okolic 3miasta) albo my opowiadający o jakiejś Twojej działalności... Ty decydujesz :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Geek Factor w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Szanowni, od 2014 roku prowadzimy serwis Geek Factor. Jest to serwis, na którym grupka pasjonatów opowiada wszystkim chętnym o tym co ich kręci ze świata geeków - serialach, muzyce, filmach, ale przede wszystkim grach planszowych. Chcemy zaprosić Was do wzięcia udziału w tej szalonej przygodzie.

Witajcie,

Geek Factor istnieje tak naprawdę od 2012 roku, kiedy założyliśmy blog o nazwie Ajgiwefak.pl. Chcieliśmy na nim pisać o wszystkim co zalicza się do naszych pasji: filmach, muzyce, serialach, grach komputerowych itp. W 2014 roku do kręgu naszych zainteresowań szturmem wbiły się gry planszowe i z myślą o nich stworzyliśmy kanał na YouTube Ajgiwefak TV celem prezentowania widzom zasad różnych gier planszowych (mowa o szczegółowych wideo instrukcjach, a nie krótkich omówieniach) oraz swoich wrażeń z rozgrywek.

Popularność kanału zaczęła stopniowo rosnąć. Po drodze zmieniliśmy nazwę na Geek Factor,  poprawiliśmy jakość  obrazu oraz dźwięku, unowocześniliśmy stronę (dzięki Ala <3 ) i zróżnicowaliśmy nasze treści.

W tej chwili jesteśmy jednym z najpopularniejszych vlogów wśród graczy planszowych przyciągając miesięcznie ok 15tys unikalnych widzów, którzy dają nam ok 50 tyś wyświetleń. Uwielbiamy to co robimy i chcemy robić to w najlepszym możliwym wydaniu. To jednak zaczyna być coraz trudniejsze pod kątem inwestycji, których utrzymanie naszego serwisu na odpowiednim poziomie wymaga. Mamy nadzieję, że zdecydujecie się nas w tej działalności wesprzeć.

Zapraszamy do zostania naszym Patronem.

Oto jakiego rodzaju materiały można znaleźć na naszym  kanale:

RECENZJE

WIDEO INSTRUKCJE

TOPKI

RELACJE

WYWIADY

GEEK FACTOR NEWS (cotygodniowe wiadomości ze świata filmowo/telewizyjnego i Q&A z widzami)

PODCASTY

Kanał prowadzą Basia i Kaczmar :)

Cele Autora

Recenzja PRO
 • 1 500 zł miesięcznie
 • 228 zł brakuje
84%
Nie nudzi Was czasami taki schemat recenzji "głowa-plansza-głowa" (tekst zapożyczony od kolegi po fachu Piotra Jasika ;) ) który zdaje się być standardowym modelem większości jutuberów? Może warto trochę poszaleć ... bardziej zróżnicowane ujęcia, więcej humoru ... ogólnie inspiracją dla mnie jest genialny kanał Shut Up & Sit Down. Chciałbym się sprawdzić w takiej formie i mam nadzieję, że mnie w tym wesprzecie :)
GamePlay Live
 • 2 000 zł miesięcznie
 • 728 zł brakuje
63%
Raz na jakiś czas spotkamy się na ogranie jakiejś planszówki (uzgodnionej wspólnie z Wami) na żywo na YouTube :) Oczywiście w między czasie sobie z Wami porozmawiamy. Tytuły nie najcięższe prosimy :D
Tournee'
 • 2 500 zł miesięcznie
 • 1 228 zł brakuje
50%
Szaleństwo. Jeżeli podtrzymamy to wsparcie min przez 4 miesiące to raz w roku zrobię sobie wycieczkę po kilku miejscach w Polsce celem spotkania się z Wami na żywo :)
Dziękujemy!!!!
Działamy!
 • 250 zł miesięcznie
 • Cel osiągnięty!
100%
Dzię-ku-je-my!!:) Jest to kwota, która pozwoli nam wziąć głębszy oddech. Będziemy mogli zainwestować ją m.in. w promocję postów na Facebooku i dzięki temu potencjalnie zwiększyć naszą widownię. Działamy :)
Geek Factor News Live
 • 350 zł miesięcznie
 • Cel osiągnięty!
100%
Kojarzycie Geek Factor News? Pewnie, że kojarzycie. Dzięki tej kwocie raz w miesiącu na godzinę przynajmniej część ekipy usiądzie przed kamerą i przeprowadzimy dla Was Newsy na żywo oczywiście z Q&A.
Gra na Życzenie
 • 600 zł miesięcznie
 • Cel osiągnięty!
100%
Kojarzycie jakąś planszówkę, której na naszym kanale nie zrecenzowaliśmy/omówiliśmy/nauczyliśmy? Po przekroczeniu tej kwoty wsparcia Patroni wybiorą tytuł, który na naszym kanale zostanie omówiony. Czy to będzie wideo instrukcja, recenzja z omówieniem zasad czy np "druga szansa" ala "Cthulhu Światy" - to będzie również zależało w 100% od naszych patronów ;) Na realizację materiału będę miał 6 tygodni od momentu zamknięcia ankiety :)
Topka na życzenie
 • 700 zł miesięcznie
 • Cel osiągnięty!
100%
Jak przekroczymy ten próg patroni wybiorą temat topki, którą chcieliby u nas na kanale zobaczyć, a my ją dla Was nakręcimy w przeciągu 6 tygodni od daty zamknięcia ankiety :)
UWAGA: ze względu na dużą ilość innych topek podsumowująco-oczekujących w miesiącach grudzień - styczeń topki dpdatkowych nie będzie. Pozostałe miesiące bez zmian :)
Geek Factor Podcast!!
 • 800 zł miesięcznie
 • Cel osiągnięty!
100%
Po przekroczeniu tego progu dopilnujemy, żeby podcast ukazywał się min raz w miesiącu (tematy również inspirowane sugestiami Patronów) + stopniowo będziemy inwestować w lepszy sprzęt.
Geek Factor Vlog
 • 1 000 zł miesięcznie
 • Cel osiągnięty!
100%
Nie będę kłamał. Telefon towarzyszy mi wszędzie i prawie zawsze jest naładowany ;) Wy z kolei czasami się pytacie o to jak wyglądają różne rzeczy z naszego życia prywatnego, co sądzimy o takim i takim filmie ... itp itd.
Po przekroczeniu tego progu będę nagrywał na komórce różne przemyślenia na gorąco i pokazywał Wam drobne detale odnośnie naszego życia od strony kuchni (kluczowe słowo - "DROBNE" ... nie dajmy się zwariować ;) ), a raz w miesiącu je zmontuję w odcinek takiej właśnie vlogowej serii :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Geek Factor już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Robert Wasiucionek
Robert Wasiucionek
9 zł
Robert Zaremski
Robert Zaremski
9 zł
Dariusz Wacyra
Dariusz Wacyra
20 zł
Paweł Brzozowski
Paweł Brzozowski
20 zł
Anonimowy patron
9 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.