Avatar użytkownika

Geek Factor

87
patronów
1 659 
miesięcznie
73 435 
łącznie
87
patronów
1 659 zł 73 435 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Po prostu ... dzięki :) To jest wyraz Twojej wdzięczności nam za dostarczane materiały i/lub wsparcia dla dalszej pracy. My naszą wdzięczność okażemy działając dalej w najlepszym możliwym wydaniu ;)
5 zł miesięcznie
Piona :) Dziękujemy Ci bardzo, że postanowiłaś/-eś nas wspierać. Spodziewaj się comiesięcznego zdjęcia z podziękowaniami... swoistej pocztówki :) Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami jak najdłużej.
9 zł miesięcznie
Wielkie dzięki za tak konkretne wsparcie. Oprócz powyższego progu taki wkład finansowy umożliwi Ci uczestniczenie w zamkniętej grupie na facebooku o nazwie "Geek Factor Geeks" (nazwa robocza) gdzie będziecie mieli zakulisowe informacje oraz będziecie uczestniczyć w podejmowaniu najważniejszych decyzji. Zapraszamy.
20 zł miesięcznie
O kurczę ... zaczyna być konkretnie :) W podziękowaniu za tak duże wsparcie do akcji włącza się sklep AlePlanszówki.pl, który raz w miesiącu wśród Patronów 20+ (tych wspierających za min 20 zł miesięcznie) będzie wybierał szczęśliwego zdobywcę bonu o wysokości 50 zł do wykorzystania w sklepie. Oczywiście nagrody z poprzednich progów ciągle obowiązują.
30 zł miesięcznie
Za takie wsparcie dostaniesz od nas super pamiątkę, bo jakżeby inaczej. Oprócz nagród z poprzednich progów nagramy specjalnie dla Ciebie wideo... mogą to być życzenia urodzinowe dla bliskiej Ci osoby, pozdrowienia, krótka wiadomość, itp a z takim nagraniem będziesz mogła/mógł zrobić co zechcesz :)
40 zł miesięcznie
No teraz to nas dopiero pozytywnie zaskoczyłaś/-eś :) Poprzednie progi obowiązują, ale dla Ciebie zrobimy coś ekstra. Jeżeli utrzymasz ten próg wsparcia przez co najmniej 4 miesiące nakręcimy dla Ciebie krótkie wideo, które umieścimy na naszym kanale - może to być krótki wywiad z Tobą (Skype lub na żywo jeżeli jesteś z okolic 3miasta) albo my opowiadający o jakiejś Twojej działalności... Ty decydujesz :)
100 zł miesięcznie
Zostajesz producentem :)
Bardzo, ale to bardzo Ci dziękuję za taki poziom wsparcia. Pokazujesz jak bardzo zależy Ci na tym, żebym dalej tworzył treści.
Oprócz nagród z poprzednich progów dostaniesz obecność w napisach końcowych jako producentka/producent Geek Factor.
Dodatkowo raz na jakiś czas umówimy się na jakąś partyjkę osobiście ... albo na BGA jeżeli mieszkamy daleko od siebie ;)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Geek Factor w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Szanowni, od 2014 roku prowadzimy serwis Geek Factor. Jest to serwis, na którym grupka pasjonatów opowiada wszystkim chętnym o tym co ich kręci ze świata geeków - serialach, muzyce, filmach, ale przede wszystkim grach planszowych. Chcemy zaprosić Was do wzięcia udziału w tej szalonej przygodzie.

Witajcie,

Geek Factor istnieje tak naprawdę od 2012 roku, kiedy założyliśmy blog o nazwie Ajgiwefak.pl. Chcieliśmy na nim pisać o wszystkim co zalicza się do naszych pasji: filmach, muzyce, serialach, grach komputerowych itp. W 2014 roku do kręgu naszych zainteresowań szturmem wbiły się gry planszowe i z myślą o nich stworzyliśmy kanał na YouTube Ajgiwefak TV celem prezentowania widzom zasad różnych gier planszowych (mowa o szczegółowych wideo instrukcjach, a nie krótkich omówieniach) oraz swoich wrażeń z rozgrywek.

Popularność kanału zaczęła stopniowo rosnąć. Po drodze zmieniliśmy nazwę na Geek Factor,  poprawiliśmy jakość  obrazu oraz dźwięku, unowocześniliśmy stronę (dzięki Ala <3 ) i zróżnicowaliśmy nasze treści.

W tej chwili jesteśmy jednym z najpopularniejszych vlogów wśród graczy planszowych przyciągając miesięcznie ok 15tys unikalnych widzów, którzy dają nam ok 50 tyś wyświetleń. Uwielbiamy to co robimy i chcemy robić to w najlepszym możliwym wydaniu. To jednak zaczyna być coraz trudniejsze pod kątem inwestycji, których utrzymanie naszego serwisu na odpowiednim poziomie wymaga. Mamy nadzieję, że zdecydujecie się nas w tej działalności wesprzeć.

Zapraszamy do zostania naszym Patronem.

Oto jakiego rodzaju materiały można znaleźć na naszym  kanale:

RECENZJE

WIDEO INSTRUKCJE

TOPKI

RELACJE

WYWIADY

GEEK FACTOR NEWS (cotygodniowe wiadomości ze świata filmowo/telewizyjnego i Q&A z widzami)

PODCASTY

Kanał prowadzą Basia i Kaczmar :)

Cele Autora

GamePlay Live
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 341 zł brakuje
82%
Raz na jakiś czas spotkamy się na ogranie jakiejś planszówki (uzgodnionej wspólnie z Wami) na żywo na YouTube :) Oczywiście w między czasie sobie z Wami porozmawiamy. Tytuły nie najcięższe prosimy :D
Regularne Domówki dla VIPów
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 1 341 zł brakuje
55%
Kojarzycie na pewno Domówki u Kaczmara. Zorganizowałem nawet jedną dla swoich patronów tylko i wyłącznie i bawiliśmy się świetnie :)
Przy tej kwocie wsparcia, będę to robił regularnie. Min raz na kwartał, jeżeli nie częściej :)
Geek Factor Żyje
  • 1 000 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Nie będę ściemniał. Patrząc po swoich ostatnich doświadczeniach wiem, że trzeba sobie wysoko stawiać poprzeczki. Nie twierdzę, że jak kwota wsparcia spadnie poniżej tego poziomu, to od razu zwijam biznes, ale będzie to dla mnie jakiś sygnał i impuls do przemyśleń.
Recenzja PRO
  • 1 500 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Nie nudzi Was czasami taki schemat recenzji "głowa-plansza-głowa" który zdaje się być standardowym modelem większości jutuberów? Może warto trochę poszaleć ... bardziej zróżnicowane ujęcia, więcej humoru ... ogólnie inspiracją dla mnie jest genialny kiedyś kanał Shut Up & Sit Down. Chciałbym się sprawdzić w takiej formie i mam nadzieję, że mnie w tym wesprzecie :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Geek Factor już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Michał 'Komar' Kramarczyk
Michał 'Komar' Kramarczyk
9 zł
Kamil Pruszyński
Kamil Pruszyński
100 zł
ZEN
ZEN
20 zł
Edyta Oziębło
Edyta Oziębło
40 zł
scraber
scraber
9 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.