Geek Factor

W Patronite od 14.03.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 440

Liczba Patronów: 290

Zostań Patronem
Kup na prezent
76 patronów
1 396 miesięcznie
53 771 łącznie
Szanowni, od 2014 roku prowadzimy serwis Geek Factor. Jest to serwis, na którym grupka pasjonatów opowiada wszystkim chętnym o tym co ich kręci ze świata geeków - serialach, muzyce, filmach, ale przede wszystkim grach planszowych. Chcemy zaprosić Was do wzięcia udziału w tej szalonej przygodzie.

O Autorze

Witajcie,

Geek Factor istnieje tak naprawdę od 2012 roku, kiedy założyliśmy blog o nazwie Ajgiwefak.pl. Chcieliśmy na nim pisać o wszystkim co zalicza się do naszych pasji: filmach, muzyce, serialach, grach komputerowych itp. W 2014 roku do kręgu naszych zainteresowań szturmem wbiły się gry planszowe i z myślą o nich stworzyliśmy kanał na YouTube Ajgiwefak TV celem prezentowania widzom zasad różnych gier planszowych (mowa o szczegółowych wideo instrukcjach, a nie krótkich omówieniach) oraz swoich wrażeń z rozgrywek.

Popularność kanału zaczęła stopniowo rosnąć. Po drodze zmieniliśmy nazwę na Geek Factor,  poprawiliśmy jakość  obrazu oraz dźwięku, unowocześniliśmy stronę (dzięki Ala <3 ) i zróżnicowaliśmy nasze treści.

W tej chwili jesteśmy jednym z najpopularniejszych vlogów wśród graczy planszowych przyciągając miesięcznie ok 15tys unikalnych widzów, którzy dają nam ok 50 tyś wyświetleń. Uwielbiamy to co robimy i chcemy robić to w najlepszym możliwym wydaniu. To jednak zaczyna być coraz trudniejsze pod kątem inwestycji, których utrzymanie naszego serwisu na odpowiednim poziomie wymaga. Mamy nadzieję, że zdecydujecie się nas w tej działalności wesprzeć.

Zapraszamy do zostania naszym Patronem.

Oto jakiego rodzaju materiały można znaleźć na naszym  kanale:

RECENZJE

WIDEO INSTRUKCJE

TOPKI

RELACJE

WYWIADY

GEEK FACTOR NEWS (cotygodniowe wiadomości ze świata filmowo/telewizyjnego i Q&A z widzami)

PODCASTY

Kanał prowadzą Basia i Kaczmar :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Arkadiusz Hartung
Arkadiusz Hartung
Próg: 9 zł
Konrad Zaku Pojmański
Konrad Zaku Pojmański
Próg: 20 zł
Tomek Posiadała
Tomek Posiadała
Próg: 9 zł
Paweł Witkowski
Paweł Witkowski
Próg: 20 zł
M Podsiebierski
M Podsiebierski
Próg: 3 zł