Geek Factor

W Patronite od 14.03.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 304

liczba Patronów: 210

50 patronów
807 zł miesięcznie
17 512 zł łącznie
Szanowni, od 2014 roku prowadzimy serwis Geek Factor. Jest to serwis, na którym grupka pasjonatów opowiada wszystkim chętnym o tym co ich kręci ze świata geeków - serialach, muzyce, filmach, ale przede wszystkim grach planszowych. Chcemy zaprosić Was do wzięcia udziału w tej szalonej przygodzie.

O Autorze

Witajcie,

Geek Factor istnieje tak naprawdę od 2012 roku, kiedy założyliśmy blog o nazwie Ajgiwefak.pl. Chcieliśmy na nim pisać o wszystkim co zalicza się do naszych pasji: filmach, muzyce, serialach, grach komputerowych itp. W 2014 roku do kręgu naszych zainteresowań szturmem wbiły się gry planszowe i z myślą o nich stworzyliśmy kanał na YouTube Ajgiwefak TV celem prezentowania widzom zasad różnych gier planszowych (mowa o szczegółowych wideo instrukcjach, a nie krótkich omówieniach) oraz swoich wrażeń z rozgrywek.

Popularność kanału zaczęła stopniowo rosnąć. Po drodze zmieniliśmy nazwę na Geek Factor,  poprawiliśmy jakość  obrazu oraz dźwięku, unowocześniliśmy stronę (dzięki Ala <3 ) i zróżnicowaliśmy nasze treści.

W tej chwili jesteśmy jednym z najpopularniejszych vlogów wśród graczy planszowych przyciągając miesięcznie ok 15tys unikalnych widzów, którzy dają nam ok 50 tyś wyświetleń. Uwielbiamy to co robimy i chcemy robić to w najlepszym możliwym wydaniu. To jednak zaczyna być coraz trudniejsze pod kątem inwestycji, których utrzymanie naszego serwisu na odpowiednim poziomie wymaga. Mamy nadzieję, że zdecydujecie się nas w tej działalności wesprzeć.

Zapraszamy do zostania naszym Patronem.

Oto jakiego rodzaju materiały można znaleźć na naszym  kanale:

RECENZJE

WIDEO INSTRUKCJE

TOPKI

RELACJE

WYWIADY

GEEK FACTOR NEWS (cotygodniowe wiadomości ze świata filmowo/telewizyjnego i Q&A z widzami)

PODCASTY

Kanał prowadzą Basia i Kaczmar :)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem