Fundacja Girls Future Ready

W Patronite od 18.03.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
600 łącznie

Girls Global Ready

10 000 zł

6%

osiągnięto

9 400 zł

brakuje

Unikatowy program Girls Global Ready łączy 100 dziewczyn z Polski ze 100 dziewczynami ze Stanów Zjednoczonych. Na przestrzeni roku szkolnego dziewczyny pracują w parach wykonując różne wyzwania, powiązane z problemami nowoczesnego świata. Pod koniec roku najbardziej aktywna para wygrywa wyjazd do Nowego Jorku, aby poznać się osobiście. W tym programie Girls Global Ready od ostatniej edycji współpracujemy z MasterMatchem, czyli z platformą, która zajmuje się dopasowaniem profili konkretnych osób dzięki AI. Wprowadzimy za pomocą sztucznej inteligencji łączenie dziewczyn na podstawie ich zainteresowań, charakterów.

Uczestniczki programu zdobywają cenne umiejętności. Girls Global Ready to nie tylko świetna szansa na szlifowanie angielskiego, ale też okazja do poszerzenia globalnego mindsetu, nauki rozwiązywania problemów w kreatywny sposób, odkrycia swoich pasji i talentów oraz budowania pewności siebie.


Pomóż nam stworzyć tym dziewczynom warunki do rozwoju. Twoje wsparcie da im niepowtarzalną szansę na odkrywanie swoich talentów, rozwijanie umiejętności, poznawanie obcych kultur i zawieranie przyjaźni na całe życie. Let's make girls Global Ready!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Przemyslaw Sulkowski
Przemyslaw Sulkowski
Próg: 200 zł