Avatar użytkownika

Fundacja Girls Future Ready

1
patron
30 
miesięcznie
1 290 
łącznie
1
patron
30 zł 1 290 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

30 zł miesięcznie
Bardzo się cieszymy, że dostrzegasz ambicje dziewczyn i chcesz mieć swój wkład w ich przyszłość. Każda Twoja złotówka zasili budżet przeznaczony na nagrody główne dla laureatek naszych programów. To niezwykle budujące, że chcesz razem z nami doceniać ich sukcesy, dziękujemy!
50 zł miesięcznie
Niesamowite jak świat się zmienił w przeciągu ostatnich kilku lat! Czy wiesz, że nasze programy realizujemy w dużej mierze zdalnie, aby dziewczyny z całej Polski miały możliwość wzięcia udziału w spotkaniach z naszymi ekspertkami? Twoje środki pozwolą nam na organizację kampanii promującej nasze programy, aby informacja o nich docierała tam, gdzie jeszcze nie słyszano o naszej Fundacji. Dziękujemy, że chcesz pomóc nam zwiększać zasięgi! Dzięki Tobie pomożemy większej liczbie dziewcząt uwierzyć w siebie!
100 zł miesięcznie
Co najmniej dwa razy do roku staramy się zorganizować dla dziewcząt spotkanie w realu. Jest to niezwykle ważne dla podtrzymania motywacji i ducha zespołu, który wspólnie poprzez nasze programy tworzymy. Twoje środki przeznaczymy na organizację takich spotkań i warsztatów, podczas których dziewczyny będą mogły poćwiczyć pracę w grupie, potrenować umiejętności autoprezentacji i udoskonalać kompetencje miękkie pod okiem naszych ekspertek. Dziękujemy, że w nas wierzysz i rozumiesz, jak ważne jest to dla rozwoju i przyszłości młodych kobiet.
500 zł miesięcznie
Brak nam słów, żeby wyrazić naszą wdzięczność... Dziękujemy za Twoje ogromne serce i zaufanie! Twoje środki przeznaczymy na realizację nowych programów, które pomogą tysiącom dziewczyn stworzyć lepszą przyszłość, spełniać marzenia i odnosić sukcesy, dla dobra nas wszystkich. Razem stworzymy piękne historie!
1000 zł miesięcznie
Dziękujemy! Jest nam bardzo miło, że nas wspierasz i razem z nami chcesz motywować młode dziewczyny do działania. To bardzo wiele dla nich znaczy i otwiera przed nimi nowe możliwości. Jesteśmy Ci bardzo wdzięczne!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja Girls Future Ready w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Educate a girl and she will change the World!

Hej! Jesteśmy Girls Future Ready!

Jesteśmy organizacją non-profit, której misją jest, używając doświadczenia i obserwacji z USA, pomóc w przygotowaniu młodych dziewczyn z Polski na współczesne wyzwania! Razem, zostanmy #futureready!

Jesteśmy organizacją non-profit wspierającą nastolatki i studentki z Europy Środkowo-Wschodniej w pokonywaniu globalnych wyzwań i przygotowaniach do międzynarodowej kariery. Chcemy kształtować świat, który nadchodzi. Świat, w którym dziewczyny mogą z dumą mówić o swoich celach, misjach i pomysłach. Dołącz do nas i pomóż młodym kobietom tworzyć nową przyszłość!

Fundacja to efekt wielu lat społecznych działań Zofii Kierner - zwyczajnej dziewczyny, która swoje dzieciństwo i nastoletnie lata spędziła poza Polską, doświadczając możliwości i szans, jakie stwarzają dziewczynom i młodym kobietom kraje wysokorozwinięte. Dzisiaj tą wiedzą i doświadczeniem dzieli się między innymi z nastolatkami i studentkami z Polski, aby uświadomić je, jak wiele drzwi stoi przed nimi otworem. Przecież wszystko, czego potrzebują, aby osiągnąć sukces, jest w zasięgu ich możliwości!

Już kilka tysięcy dziewczyn z Polski rozwija się razem z naszą Fundacją! Z naszych programów może korzystać każda dziewczyna w wieku od 13 do 24 lat, bez względu na dotychczasowe osiągnięcia, wykształcenie, status społeczny czy ekonomiczny. Wystarczy, że wyrażą chęć uczestniczenia w naszych programach, a mają szansę zdobyć nowe cenne doświadczenia, umiejętności oraz przyjaciół na całym świecie. 

Nasze podopieczne nie płacą ani złotówki za możliwość korzystania z naszych programów. Wszystko to, co widzisz, jest efektem osobistej pracy Zofii oraz wolontariuszek, w tym coachów i ekspertek, które dobrowolnie oddają swój czas i wiedzę, aby podzielić się nią z młodymi dziewczynami i popchnąć je do rozwoju i działania na rzeczy ich lepszej przyszłości.

Obecnie Fundacja realizuje aż 6 ogólnodostępnych programów, na które zbieramy pieniądze przez cały rok. Nasze 3 flagowe programy to:

- HerStory Project 

Program mentorski GFR, w którym dobieramy w pary mentorkę razem z jej mentee. Pracują ze sobą nad konkretnym projektem. Współpraca trwa mniej więcej 3 miesiące. Przez ten okres dziewczyna wykonuje projekt, start to finish pod mentorskimi skrzydłami. Tematyka przedsięwzięcia jest wybierana przez mentorkę, która jest ekspertką w swojej dziedzinie. HerStory nie jest jak inne programy mentorskie, w których dziewczyny spotykają się przy kawie, aby porozmawiać, ale jest to okazja do stworzenia namacalnego produktu końcowego, który dziewczyny mogą umieścić w swoim CV i nauczyć się konkretnych umiejętności w wybranej dziedzinie. 

Jesteśmy dumne z naszych mentee, które dzięki programowi zdobyły wspaniałe doświadczenia. Dzięki programowi jedna dziewczyna (18 lat) założyła swój własny podcast, o którym zawsze marzyła, ale nie wiedziała, jak się do tego zabrać, innej dziewczynie (17 lat) udało się przeprowadzić wywiad z bardzo znaną przedsiębiorczynią i opublikowała go na międzynarodowym kobiecym portalu (wciąż pisze i publikuje, nasz projekt dodał jej skrzydeł i wiary w siebie). Kolejna dziewczyna zaprezentowała live swój pomysł na biznes przed inwestorami w Bostonie. Jedna z laureatek naszego HerStory wystąpiła na „Perspektywy Women in Tech summit” i zaprezentowała swoje rozwiązanie problemu dotyczące dziedziny STEM, etc.

Te historie, wspólną pracę i końcowy projekt promujemy na naszych social mediach. Chcemy pokazać światu, jakie świetne rzeczy dziewczyny tworzą pod okiem ekspertek. Mentorkami są kobiety sukcesu z Polski i Stanów Zjednoczonych. Naszym celem jest dodanie dziewczynom skrzydeł, wiary w siebie i praktycznych umiejętności, ponieważ wyedukowane jesteśmy silniejsze. :).

- HerStory Masterclass 

Niezależnie od tego, czy interesujesz się biznesem, polityką, mediami, modą, prawem, medycyną, technologią, edukacją i nie tylko, z pewnością znajdziesz wartość w naszej serii #HerStory Masterclass! Comiesięczne 1,5h warsztaty, które mają na celu zmotywować dziewczyny do działania, nauczyć ich konkretnych umiejętności w przeróżnych dziedzin, oraz dać szansę spotkania kobiety sukcesu, która opowie o swoich cennych doświadczeniach, a co za tym idzie pomoże dziewczynom odkrywać i rozwijać zainteresowania. Wybrany przez Speakerkę temat jest realizowany podczas 1,5-godzinnego spotkania. Zależy nam, aby omawiana treść pasowała do dziedziny, którą Speakerka się zajmuje i będzie wspierać jakąś umiejętność czy to z soft skills czy hard skills. Jest to niezwykle cenne doświadczenie, ponieważ dziewczyny mogą wejść w bezpośrednią interakcję z prelegentką w małym, swobodnym otoczeniu i uczyć się od siebie nawzajem. Speakerki, z którymi miałyśmy przyjemność i zaszczyt współpracować to na przykład Dianne Chipps Bailey, Aleksandra Sroka-Krzyżak czy Natalia De Barbaro.

 

- Girls Global Ready

Co roku łączymy 100 dziewczyn z Polski ze 100 dziewczynami z USA. Pracują nad wspólnymi  projektami podczas roku szkolnego oraz co miesiąc mają wyznaczone specjalne wyzwania, których rozwiązania są następnie analizowane przez zespół GFR. Najbardziej zaangażowana para wygrywa wyjazd do NYC, żeby się osobiście poznać! Jest to możliwość dla dziewczyn żeby wymieniać się doświadczeniami, zyskać nowe międzynarodowe przyjaźnie, ale przede wszystkim jest to dla młodych dziewczyn z Polski często pierwszy kontakt z native speakerem a dla menotrek z USA, z nowa kultura i perspektywa!! 

Odbyły  się już 3 edycje tego programu w których wzięło udział 600 młodych kobiet - 300 mentorek ze Stanów Zjednoczonych i 300 dziewczyn z  Europy Centralnej. To łącznie aż 7500 godzin współpracy i konwersacji w języku angielskim!

 

Efekty tych programów są zdumiewające! Dziewczyny, które biorą w nich udział, zdobywają praktyczne doświadczenie, wychodzą ze swoich stref komfortu, stają się otwarte, pełne zapału i chęci do działania. Porzucają swoje obawy, pozbywają się błędnych przekonań, zyskują wiarę w siebie i zaczynają stawiać sobie ambitne cele, na które je stać! Wiele dziewcząt po ukończeniu naszych programów podjęło się realizacji własnych projektów, takich jak start-upy czy podcasty i odnoszą sukcesy. 

Chcemy dać tę szansę wszystkim młodym dziewczynom! Pomóż nam kontynuować naszą działalności i rozwijać nasze programy - zostań naszym Patronem! Z chęcią zaprosimy Cię do naszej Fundacji i poznania tych wszystkich dziewczyn, którym Twój wkład finansowy umożliwi dalszy rozwój. Wierzymy, że wspólnie możemy dać im szansę na lepszą przyszłość, a one pomogą nam w przyszłości tworzyć lepszy świat.  

 

Obserwuj naszą działalność!

Instagram | Girls Future Ready

LinkedIn | Girls Future Ready

Facebook | Girls Future Ready

Linktree | Girls Future Ready

Medium | Girls Future Ready

YouTube | Girls Future Ready

 

Cele Autora

Girls Global Ready
  • 10 000 zł
  • 8 710 zł brakuje
12%
Unikatowy program Girls Global Ready łączy 100 dziewczyn z Polski ze 100 dziewczynami ze Stanów Zjednoczonych. Na przestrzeni roku szkolnego dziewczyny pracują w parach wykonując różne wyzwania, powiązane z problemami nowoczesnego świata. Pod koniec roku najbardziej aktywna para wygrywa wyjazd do Nowego Jorku, aby poznać się osobiście. W tym programie Girls Global Ready od ostatniej edycji współpracujemy z MasterMatchem, czyli z platformą, która zajmuje się dopasowaniem profili konkretnych osób dzięki AI. Wprowadzimy za pomocą sztucznej inteligencji łączenie dziewczyn na podstawie ich zainteresowań, charakterów.

Uczestniczki programu zdobywają cenne umiejętności. Girls Global Ready to nie tylko świetna szansa na szlifowanie angielskiego, ale też okazja do poszerzenia globalnego mindsetu, nauki rozwiązywania problemów w kreatywny sposób, odkrycia swoich pasji i talentów oraz budowania pewności siebie.


Pomóż nam stworzyć tym dziewczynom warunki do rozwoju. Twoje wsparcie da im niepowtarzalną szansę na odkrywanie swoich talentów, rozwijanie umiejętności, poznawanie obcych kultur i zawieranie przyjaźni na całe życie. Let's make girls Global Ready!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja Girls Future Ready już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Paulina Roczniak
Paulina Roczniak
30 zł
Radek Załoziński
Radek Załoziński
30 zł
Przemyslaw Sulkowski
Przemyslaw Sulkowski
100 zł
Przemyslaw Sulkowski
Przemyslaw Sulkowski
200 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.