Strefa Patrona:

2

patronów

20 zł

miesięcznie

850 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
551
miesięczne wsparcie
449
liczba patronów

  Gram od 1988 roku, od 2009 roku tworze autorskie nagrania (niezależne recenzje, opinie, testy i poradniki) na kanał YouTube oraz nadaję na żywo gameplay z komentarzem. W wolnych chwilach drukuje na drukarce 3D różne rzeczy związane z grami i maluje je - taka dawna modelarska pasja. Wszystko to staram się upchnąć w wolny czas który mam po pracy.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

O Autorze

          Witajcie na moim profilu Patronite. Moja przygoda z grami sięga dzieciństwa ale najważniejsze jej etapy rozpoczeły się kiedy zabrałem się za tworzenie własnych materiałów związanych z grami. Od pisania recenzji dla raczkującej jeszcze wtedy strony PS3Site.pl (obecnie pssite.com) po tutoriale i poradniki na forach związanych z systemami PlayStation. 
Rozpoczęcie tworzenia materiałów na YouTube było naturalną evolucją mojej pasji. Gdzieś po drodze pojawiła się wspólorganizacja konwentów i współpraca z EA i Sony. Teraz chcę pondnieść poprzeczkę jeszcze wyżej więc postanowiłem spróbować swoich sił w systemie Patronite.


          Oceniając tytuły w które gram staram się patrzeć na nie przez pryzmat gatunku do jakiego należą oraz przede wszystkim pod kątem stosunku zawartości jaką mogą zaoferować graczowi względem ceny jaką muszę zapłacić za grę. Dobrym przykładem mojego podejścia do recenzji jest moje spojrzenie na StarWars Battlefront.


           Mimo świadomości zerowego wpływu moich materiałów na politykę wydawców nie jestem gotów zaakceptować i przemilczeć trendu w jakim zmierza branża elektronicznej rozrywki. Coraz mocniej cięte tytuły i rosnące ceny przepustek sezonowych oferujących szczątkową rozbudowę podstawowej zawartości stają się standardem na który gracze nie powinni się godzić. Może trochę naiwnie ale liczę, że moje materiały związane z tym trendem zwiększą świadomość graczy w tym temacie. Mam też nadzieję, że firmy takie jak CD Projekt Red i Blizzard Enternainment oraz Techland będą dalej oferować wspaniałą wartość swoich produkcji jak i obszernych dodatków którymi wspierają swoje tytuły okazując tym samaym szacunek dla własnych klientów i zyskując wielu wiernych fanów.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook