Avatar użytkownika

Gralingrad

0
patronów
0 
miesięcznie
180 
łącznie
0
patronów
0 zł 180 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Jesteś Zacnym Towarzyszem!

Zamierzam podziękować Ci za okazane wsparcie w materiale podsumowującym działalność Gralingradu w danym miesiącu oraz postach na profilach na Facebooku, Twitterze i Instagramie.
10 zł miesięcznie
Witaj Prominentny Towarzyszu!

W zamian za okazane wsparcie zostaniesz bohaterem w mojej karierze/opowiadaniu. Będziesz mógł zaproponować swoją rolę i cieszyć się udziałem w historii jako zawodnik, skaut, tajemnicy informator, szpieg i tak dalej. Ograniczy nas tylko wyobraźnia. Dodatkowo podziękuję Ci, tak jak Zacnym Towarzyszom.
20 zł miesięcznie
Zostałeś Towarzyszem Zarządcą!

Twoja pozycja pozwala Ci wpływać na publikowane treści w Gralingradzie. Będziesz mógł wybrać z listy grę, o której chciałbyś przeczytać, a także decydować, jak potoczą się losy bohaterów opowiadań i karier, w których takie modyfikacje są możliwe. A jeśli chcesz, możesz również sam opowiedzieć o swojej wirtualnej przygodzie w Gralingradzie, publikując opowiadanie czy karierę. Oczywiście, otrzymasz też nagrody dla Zacnych i Prominentnych Towarzyszy.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Gralingrad w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteś graczem? Pewnie masz już na koncie dziesiątki wirtualnych przygód. W Gralingradzie możesz je powspominać i przeżyć raz jeszcze, bo publikuje tu opowiadania i słuchowiska na bazie twoich ulubionych gier.

Towarzyszki i Towarzysze!

Wszyscy gramy. Na komputerach, konsolach czy telefonach. Wielu z nas od lat odwiedza wirtualne światy i przeżywa w nich jedyne w swoim rodzaju przygody. Ratujemy księżniczki z zamków, podbijamy królestwa, znajdujemy artefakty, budujemy drużyny, armie lub miasta. Gry są częścią naszego życia.

Gralingrad to z kolei miejsce, gdzie te wszystkie historie z wirtualnych światów są opowiadane. To tutaj trafiają kroniki, pamiętniki, relacje z kolejnych mniej lub bardziej bohaterskich przeżyć. To specyficzne "Let's playe" w formie tekstowej i słuchowisk, uruchamiające wyobraźnię i pobudzające nostalgię, a tworzone na podstawie uwielbianych przez nas gier.

Ponad dziesięć lat temu wyruszyłem w niezwykłą wyprawę, by dotrzeć w to miejsce.  Była to podróż, podczas której sporo przeżyłem, dostałem kilka życiowych lekcji i poznałem wielu niezwykłych ludzi. Teraz los zaprowadził mnie właśnie tutaj, na Patronite.

Piszę do Was jako opiekun Gralingradu – bloga wypełnionego opowiadaniami z gier, które miałem okazję poznać. To miejsce dla pasjonatów, którzy lubią powspominać, poczytać, podyskutować o tych wszystkich świetnych tytułach. Chciałbym, żeby w przyszłości Gralingrad wypełnił się relacjami większej liczby Towarzyszów-graczy. To dalszy cel. Bliższy to dzielenie się pasją i wspólne przeżywanie starszych lub najnowszych produkcji. Jeśli sądzisz, że warte jest to choćby symbolicznych pięciu złotych, dziękuję. Miło mi powitać Cię w tych skromnych progach. Dzięki, że jesteś.

Co na przykład wydarzyło się w Gralingradzie?

Arthur Morgan spisał swój pamiętnik z Red Dead Redemption 2.

Cloud Strife i Avalanche zmierzyli się z Shinrą w Midgarze pokazanym w Final Fantasy 7 Remake.

Poznaliśmy kulisy walki o losy świata sierżanta Blackburna z Battlefield 3.

Leon S. Kennedy i Claire Redfield opowiedzieli o koszmarze, który przeżyli w Racoon City w 1998 roku w Resident Evil 2.  

Wyjechałem do Norwegii, by postawić swoje życie na nogi w słuchowisku na bazie Football Manager 2013.

Akiyama, Saejima, Tanimura i Kiryu zostali wplątani w intrygę w Yakuzie 4.

Poprowadziłem CF Madrid do potrójnej korony w PES 2017.

Zostałem futbolowym freestylerem, który z przyjaciółmi i weteranami piłkarskich boisk wyruszył w niezwykłe tournee w FIFA Street.

Prowadziłem Paris FC w karierze w Football Manager 2016.

Bohaterski Scott wyruszył na ratunek uprowadzonej przez yakuzę narzeczonej w Red Steel.

W Nowym Jorku splotły się losy dwóch mężczyzn o burzliwej przeszłości, Maksa Payne'a i Nico Bellica.

Cele Autora

Nagrody w konkursach i turniejach
  • 200 zł miesięcznie
  • 200 zł brakuje
0%
Chciałbym organizować konkursy i turnieje z atrakcyjniejszymi nagrodami. Przy takiej kwocie mogę zrealizować ten ambitny plan i sprawić, że rywalizacja i zabawa będzie jeszcze lepsza!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Gralingrad już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Czarny Wilk
Czarny Wilk
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.