Gralingrad

W Patronite od 15.03.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
180 łącznie
Jesteś graczem? Pewnie masz już na koncie dziesiątki wirtualnych przygód. W Gralingradzie możesz je powspominać i przeżyć raz jeszcze, bo publikuje tu opowiadania i słuchowiska na bazie twoich ulubionych gier.

O Autorze

Towarzyszki i Towarzysze!

Wszyscy gramy. Na komputerach, konsolach czy telefonach. Wielu z nas od lat odwiedza wirtualne światy i przeżywa w nich jedyne w swoim rodzaju przygody. Ratujemy księżniczki z zamków, podbijamy królestwa, znajdujemy artefakty, budujemy drużyny, armie lub miasta. Gry są częścią naszego życia.

Gralingrad to z kolei miejsce, gdzie te wszystkie historie z wirtualnych światów są opowiadane. To tutaj trafiają kroniki, pamiętniki, relacje z kolejnych mniej lub bardziej bohaterskich przeżyć. To specyficzne "Let's playe" w formie tekstowej i słuchowisk, uruchamiające wyobraźnię i pobudzające nostalgię, a tworzone na podstawie uwielbianych przez nas gier.

Ponad dziesięć lat temu wyruszyłem w niezwykłą wyprawę, by dotrzeć w to miejsce.  Była to podróż, podczas której sporo przeżyłem, dostałem kilka życiowych lekcji i poznałem wielu niezwykłych ludzi. Teraz los zaprowadził mnie właśnie tutaj, na Patronite.

Piszę do Was jako opiekun Gralingradu – bloga wypełnionego opowiadaniami z gier, które miałem okazję poznać. To miejsce dla pasjonatów, którzy lubią powspominać, poczytać, podyskutować o tych wszystkich świetnych tytułach. Chciałbym, żeby w przyszłości Gralingrad wypełnił się relacjami większej liczby Towarzyszów-graczy. To dalszy cel. Bliższy to dzielenie się pasją i wspólne przeżywanie starszych lub najnowszych produkcji. Jeśli sądzisz, że warte jest to choćby symbolicznych pięciu złotych, dziękuję. Miło mi powitać Cię w tych skromnych progach. Dzięki, że jesteś.

Co na przykład wydarzyło się w Gralingradzie?

Arthur Morgan spisał swój pamiętnik z Red Dead Redemption 2.

Cloud Strife i Avalanche zmierzyli się z Shinrą w Midgarze pokazanym w Final Fantasy 7 Remake.

Poznaliśmy kulisy walki o losy świata sierżanta Blackburna z Battlefield 3.

Leon S. Kennedy i Claire Redfield opowiedzieli o koszmarze, który przeżyli w Racoon City w 1998 roku w Resident Evil 2.  

Wyjechałem do Norwegii, by postawić swoje życie na nogi w słuchowisku na bazie Football Manager 2013.

Akiyama, Saejima, Tanimura i Kiryu zostali wplątani w intrygę w Yakuzie 4.

Poprowadziłem CF Madrid do potrójnej korony w PES 2017.

Zostałem futbolowym freestylerem, który z przyjaciółmi i weteranami piłkarskich boisk wyruszył w niezwykłe tournee w FIFA Street.

Prowadziłem Paris FC w karierze w Football Manager 2016.

Bohaterski Scott wyruszył na ratunek uprowadzonej przez yakuzę narzeczonej w Red Steel.

W Nowym Jorku splotły się losy dwóch mężczyzn o burzliwej przeszłości, Maksa Payne'a i Nico Bellica.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika