Grupa AD HOC

W Patronite od 27.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 246

Liczba Patronów: 158

Zostań Patronem
Kup na prezent
140 patronów
2 455 miesięcznie
Nasza twórczość to żart.
Od ponad 13 lat tworzymy improwizowane spektakle komediowe które bawią ludzi w całej Polsce. Tworzymy autorskie spektakle, organizujemy warsztaty dla młodych twórców, ciągle rozwijamy i udoskonalamy tę formę sztuki w Polsce.

O Autorze

Witaj!

   Wygląda na to, że skoro trafiłeś w to miejsce to najprawdopodobniej wiesz kim jesteśmy i co robimy, jednak nie zaszkodzi przypomnieć: 

   Grupa AD HOC - tworzymy improwizowane spektakle komediowe. Każdy nasz spektakl to osobna przygoda. Tworzymy treści na żywo, na podstawie sugestii widzów. Interaktywne występy w którym to publiczność decyduje co się wydarzy na scenie. Występujemy w małych klubach, na deskach teatrów, na festiwalach oraz... w internecie.
 


 

Dlaczego potrzebujemy wsparcia?

  Uwielbiamy występować. Uwielbiamy tworzyć, rozwijać tę formę komedii, wymyślać nowe formaty spektakli, nowe gry, a przede wszystkim uwielbiamy rozśmieszać ludzi. 

Chcielibyśmy regularnie publikować Wam nowe materiały w internecie, nagrywać, montować, udoskonalać. Realizacja takich działań to dodatkowe zaangażowanie osób, które dysponują odpowiednim sprzętem, nagrają występ, zmontują i stworzą gotowy film. Pracujemy ze specjalistami dzięki którym jakość naszych nagrań jest na najwyższym poziomie - a to wszystko dla Was, żebyście w domowym zaciszu mogli cieszyć się rozrywką najlepszej jakości :)

  I tu wracamy do sloganu "ogranicza nas tylko wyobraźnia" - w naszym przypadku prawidłowym stwierdzeniem jest "ogranicza nas tylko budżet" .

   Dlatego jeśli chcesz aby powstały kolejne filmy z naszych występów, żebyśmy mogli transmitować dla Was wieczory w formie online, jeśli chcesz dać nam moc działania aby tworzyć kolejne, nowe formy spektakli - wesprzyj nas.
Cała nasza ekipa Tobie za to dziękuje!  

Grupa AD HOC
fot. Klaudyna Schubert

 

Kim jesteśmy

   Jesteśmy ekipą przyjaciół których od zawsze fascynowała komedia. Każdy z nas realizował różne projekty komediowe aż pewnego razu w roku 2008 połączyliśmy siły aby stworzyć pierwszy Wieczór Komedii Improwizowanej. Przez lata stworzyliśmy ogromną ilość spektakli komediowych
Po pierwszej setce przestaliśmy liczyć, a było to lata temu. Szacując, do dnia dzisiejszego zagraliśmy ponad 700 spektakli. 

 


 

ImproBand

   ImproBand - to skład, który powstał specjalnie pod spektakle improwizowane. Posiadają ogromne umiejętności muzyczne, a w świecie improwizatorów był wielokrotnie "podkradani" przez inne grupy :)
Zapewniali oprawy muzyczne na wielu przeglądach komediowych (ImproFest, PAKA, Ryjek itp.)
Tworzyli oprawę muzyczną do Musicalu Improwizowanego, który odbył się ma Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.Aktualnie w skład wchodzą rewelacyjni muzycy:

 • Tomasz Kamiński - perkusja
 • Filip Nowak - gitara
 • Jan Koźliński - gitara basowa
 • Dawid Makosz - pianino

 

Portfolio

   Od 2008 roku pracujemy nad coraz to nowszymi formatami spektakli. Od 2011 roku organizujemy także Międzynarodowy Festiwal Improwizacji Scenicznej "ImproFest" - link
Zapraszamy najlepsze grupy z całej Polski i ze świata. Organizujemy warsztaty, spektakle, projekty - jest to co roczne święto improwizacji na którym integruje się całe środowisko improwizatorów w Polsce. 

 


 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Grzegorz Koperek
Grzegorz Koperek
Próg: 10 zł
Jolanta Janusz
Jolanta Janusz
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Emilia Bartkowiak
Emilia Bartkowiak
Próg: 20 zł
Michał Tomana
Michał Tomana
Próg: 10 zł
TE Stec
TE Stec
Próg: 20 zł