W Patronite od 19.02.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Hola Polacos to pierwszy polski magazyn wydawany w Andaluzji w Hiszpanii. Wydajemy co kwartał PDF online oraz druk na Costa Del Sol.

O Autorze

 

Cześć

 

Hola Polacos to ekipa z tego samego miasta w Polsce, a poznaliśmy się dopiero na południu Hiszpanii. W dodatku mieszkaliśmy 1km obok siebie na Costa Del Sol. Czy to nie przeznaczenie, aby taki projekt mógł powstać?

Sebastian-pomysłodawca projektu i nasz grafik.

Maciek- przygotowuje artykuły, robi fotki i filmy.

Oraz wiele innych osób, które nam pomagają.

 

Głównym założeniem Hola Polacos jest dotarcie do jak największej grupy rodaków na Costa del Sol, gdzie statystycznie przebywa nas około 10.000 osób poza sezonem letnim i ta liczba stale z roku na rok rośnie. 

Będziemy prezentować wydarzenia, ogłoszenia, nowinki i ciekawostki dla turystów i społeczeństwa polskiego zamieszkujących Malagę i Costa del Sol.

 

Zapraszamy do śledzenia nas na bieżąco na facebooku oraz na instagramie, gdzie pokazujemy słoneczne południe Hiszpanii oraz aktualne wydarzenia na wybrzeżu.

 

 

Magazyn wychodzi co kwartał w wersji PDF jak i drukowanej.

Ostatnie 3 numery można pobrać na naszej stronie http://www.holapolacos.es

 

 

Aktualnie pracujemy nad czwartym wydaniem i będziemy świętować równy rok magazynu.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika