Avatar użytkownika

HOME ALONE blog

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Moje Komiksy.
Macierzyństwo z przymrużeniem oka.
Moje felietony.
Podróże z dziećmi.
Plus wszystko co godne polecenia.

MOJA KRÓTKA FORMA PRZEKAZU

Cześć.

Mam na imię Magdalena. Jestem żoną fajngo męża i mamą dwójki lekko rozkrzyczanych i zwariowanych dzieci. Czasem lubię pokazać co się dzieje w naszym nieidealnym domu.

Nie lubię długiej formy przekazu. W dobie ciągłego pośpiechu, krótkie mignięcia – felietony są dla mnie oddechem od ciągłego skupienia. 

Tworzę również obrazki w formie komiksów, przedstawiające ciągłą walkę na linii rodzic - dziecko. Ukazujące wygrane bitwy i przegrane wojny z naszymi pociechami 

Taką właśnie formę chcę przekazać i tutaj. Na HOME ALONE macie znaleeźć odpoczynek i uśmiech po ciężkim dniu.

HOME ALONE – moja krótka forma przekazu.

WIELCE INTELIGENTNA NIESAMOWITA OSOBA

Lubię czasem spotkać się wieczorem z Wielce Inteligentną Niesamowitą Osobą. Wcale nie muszę wychodzić z domu. Możemy posiedzieć wspólnie na kanapie. Obejrzeć jakiś fajny film. Czasem małżonek dołącza się do naszych wspólnych przesiadywań, ale on zdecydowanie woli spotkania z kimś na kogo wszyscy mówią – dz Dla Każdego Alkoholika. Dla mnie jednak wspólne wieczory z Wielce Inteligentną Niesamowitą Osobą są odpoczynkiem po długim, ciężkim dniu spędzonym w pracy, po ciągłym bieganiem za dziećmi, z ciągłą reprymendą na ustach typu „nie bij siostry”, albo „nie ściągaj majtek”, lub też „nie mam już więcej jedzenia, zjedliście już wszystko co było w lodówce”.

Nie mówię, że z Wielce Inteligentną Niesamowitą Osobą spotykamy się codziennie. Widujemy się raz na jakiś czas. Czasem zdarza się, że wychodzę do baru, wtedy zamieniam towarzystwo Wielce Inteligentnej Osoby na spotkanie z Piękną Inteligentną Wrażliwą Osobą. Ludzie mówią, że spotkania z obiema tymi osobami, nie przystoi matce dwójki dzieci, ale ja mam to w dupie.

Lubię po całym dniu usiąść z jedną albo drugą i po prostu pogapić się w telewizor.

Czego i WAM życzę!

-------------------------

WINO – Wielce Inteligentna Niesamowita Osoba

PIWO – Piękna Inteligentna Wrażliwa Osoba

WÓDKA – Wódz Dla Każdego Alkoholika