HOME ALONE blog

W Patronite od 10.07.2018

Moje Komiksy. Macierzyństwo z przymrużeniem oka. Moje felietony. Podróże z dziećmi. Plus wszystko co godne polecenia.

O Autorze

MOJA KRÓTKA FORMA PRZEKAZU

Cześć.

Mam na imię Magdalena. Jestem żoną fajngo męża i mamą dwójki lekko rozkrzyczanych i zwariowanych dzieci. Czasem lubię pokazać co się dzieje w naszym nieidealnym domu.

Nie lubię długiej formy przekazu. W dobie ciągłego pośpiechu, krótkie mignięcia – felietony są dla mnie oddechem od ciągłego skupienia. 

Tworzę również obrazki w formie komiksów, przedstawiające ciągłą walkę na linii rodzic - dziecko. Ukazujące wygrane bitwy i przegrane wojny z naszymi pociechami 

Taką właśnie formę chcę przekazać i tutaj. Na HOME ALONE macie znaleeźć odpoczynek i uśmiech po ciężkim dniu.

HOME ALONE – moja krótka forma przekazu.

WIELCE INTELIGENTNA NIESAMOWITA OSOBA

Lubię czasem spotkać się wieczorem z Wielce Inteligentną Niesamowitą Osobą. Wcale nie muszę wychodzić z domu. Możemy posiedzieć wspólnie na kanapie. Obejrzeć jakiś fajny film. Czasem małżonek dołącza się do naszych wspólnych przesiadywań, ale on zdecydowanie woli spotkania z kimś na kogo wszyscy mówią – dz Dla Każdego Alkoholika. Dla mnie jednak wspólne wieczory z Wielce Inteligentną Niesamowitą Osobą są odpoczynkiem po długim, ciężkim dniu spędzonym w pracy, po ciągłym bieganiem za dziećmi, z ciągłą reprymendą na ustach typu „nie bij siostry”, albo „nie ściągaj majtek”, lub też „nie mam już więcej jedzenia, zjedliście już wszystko co było w lodówce”.

Nie mówię, że z Wielce Inteligentną Niesamowitą Osobą spotykamy się codziennie. Widujemy się raz na jakiś czas. Czasem zdarza się, że wychodzę do baru, wtedy zamieniam towarzystwo Wielce Inteligentnej Osoby na spotkanie z Piękną Inteligentną Wrażliwą Osobą. Ludzie mówią, że spotkania z obiema tymi osobami, nie przystoi matce dwójki dzieci, ale ja mam to w dupie.

Lubię po całym dniu usiąść z jedną albo drugą i po prostu pogapić się w telewizor.

Czego i WAM życzę!

-------------------------

WINO – Wielce Inteligentna Niesamowita Osoba

PIWO – Piękna Inteligentna Wrażliwa Osoba

WÓDKA – Wódz Dla Każdego Alkoholika


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)