Strefa Patrona:

80

patronów

1820 zł

miesięcznie

26525 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
33
miesięczne wsparcie
32
liczba patronów

  Bazarowy mąciciel, zbieracz militariów, fan motoryzacji i znawca "wszystkiego". Historia nie ma przede mną tajemnic których bym nie odważył się ruszyć. Specjalizuję się w historii wojskowości, ale w moich przygodach przewijają się też inne tematy. Z Waszą pomocą jakość kanału zmienia się i poprawia z każdym nowym filmem.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 300 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Bieżące potrzeby
Dzięki takiej kwocie jestem w stanie zrobić minimum jeden film na tydzień i raz w miesiącu stworzyć coś większego, co wymaga ode mnie zbierania fantów, wiedzy i ludzi. Dzięki Wam mogę nadawać!
0%
100%
osiągnięto 91%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 180 zł
Ambitne cele
Takie pieniądze umożliwiają mi poważniejsze myślenie o działalności historycznej. Mogę nie tylko robić zwykłe filmy, ale także szukać ostatnich świadków historii i robić z nimi wywiady. Obecnie kosztuje to za dużo czasu i pieniędzy, przez co robię to od okazji do okazji. Mam też sporo historyjek ludzi dawno umarłych. Spisałem je i żyją tylko w mojej komodzie. Mogę z pomocą rekonstruktorów i rekwizytów z epoki przywrócić je do życia i pokazać wam tak, jak je poznałem. Z takim budżetem zaczną ożywać i wracać do Was.
0%
100%
osiągnięto 9%
cel: 20000 zł miesięcznie
brakuje 18180 zł
Wielki cel historyczny
Gdy któregoś dnia będę miał taką sumę od razu zrobię to, o czym marzę od lat. Porządny fabularyzowany dokument o Legionach Polskich w I wojnie światowej. Statyści, broń, wybuchy, ale też wielka polityka i znane sceny odtworzone po stu latach.

Nie wierzycie? To uwierzcie, Ukraińcom udało się zrobić świetny film o swoim "legionie strzelców siczowych" https://www.youtube.com/watch?v=ysGCsSxVl4o

Skoro im się udało, to nie możemy wypaść gorzej ;)

O Autorze


 

Cześć i czołem!

Mam na imię Jakub. Jestem takim samym kolesiem jak wy wszyscy. Jest jednak jedna rzecz, która czyni mnie innym. Od dziecka przeżywam niesamowite przygody związane z historią. Gdzie się nie pojawię, zaraz wpakuje się w kłopoty, poznam ciekawych ludzi i dosięgnę przedmiotów o których istnieniu nie miałem pojęcia. Kilka lat temu dorwałem wielką, przedpotopową kamerę Sony i postanowiłem  - świat musi się dowiedzieć! 

 

 


 

Razem z Wami zwiedzałem różne zakamarki. Zdobywałem interesujące przedmioty. Słuchałem historii ludzi, którzy widzieli najważniejsze momenty w dziejach naszego kraju. Chcę, by moje szczęście stało się Waszym szczęsciem. Tą samą radością odkrywcy gdy z mroków dziejów wyciągamy kolejnego bohatera. Kolejny relikt. Kolejną historię. By to co robię było czymś więcej niż przypadkiem czy dziwnym hobby. Chcę by to, co Wam pokazuęe stało się inspiracją i obudziło w Was poszukiwacza przygód.

 


 

Moim głównym tematem była, jest i będzie wojna. Żołnierze, walki, broń, wyposażenie, skutki polityczne, objawy społeczne. Tak się złożyło, że i zawodowo i hobbystycznie na tym znam się najlepiej. Mimo to, jeśli tylko mi pomożecie, z chęcią rozszerzę swą działalność na inne obszary. Chociaż, szczerze mówiąc, i tak koniec końcu do wojny wrócimy. Jest motorem naszej cywilizacji i opus magnum każdej epoki.

 

 


 

Chcę by historia była moim głównym zajęciem. Z Waszą pomocą mogę wrzucać filmy regularnie bez strachu o to, czy zrobić odcinek wyjazdowy czy oddać kasę fiskusowi lub ZUSowi. Mogę opowiadać o rzeczach miłych i popularnych, ale też zmierzyć się z kilkoma poważnymi historiami. Opowieściami, które dotykają naszego życia po dziś dzień, jak Rzeź Wołyńska czy Holokaust. Mam wiedzę i odwagę by to zrobić - dajcie mi szansę zmierzyć się z naszą historią jak Dawid z Goliatem!

 

Wspomagając mnie nie tylko dajesz kasę na nowy film na YT. Pomagasz mi zmienić parę spraw na lepsze. Spróbuj, a zobaczysz.

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 24
Bóg zapłać dobry człowieku. Twoje pieniądze pomogą mi sfinansować paliwo na długie wyjazdy po fanty oraz wspomogą proces pozyskiwania tematów na filmy.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 29
Wielkie dzięki! Oprócz dobrego słowa oferuję Ci pomoc za pomoc. Możesz via FB zadać mi pytanie z zakresu w którym działam i oczekiwać merytorycznej odpowiedzi. Nie ważne, czy będziesz chciał wiedzieć jak odróżnić oryginalną klamrę SS od kopii, obliczyć długość wąsów Piłsudskiego czy poznać wszystkie rodzaje bagnetów do AK. Pomogę!
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 13
Powierzyłeś mi Różowego Bolka. Okazałeś tym odwagę (mama/dziewczyna/żona wie, na co wydajesz kasę?) i wstrzemięźliwość (sam bym wydał na wódkę i radzieckie zegarki). Dostajesz pakiet trzech przysług w sprawach historycznych via FB oraz podziękowania w specjalnym filmie. Filmy z podziękowaniami będę robił przy okazji kolejnych kamieni milowych w rozwoju kanału na YT.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 9
Jeśli pojawi się śmiałek gotów oddać w me władanie Niebieskiego Kazika dostanie to, co sponsorzy na niższych progach oraz drobny upominek. Zrobię coś specjalnie dla Was, drodzy patroni, dzięki czemu stworzycie elitarny klub rozpoznający się po posiadaniu owego znaku. Prawie jak Illuminati, tylko biedniej i w gorszym stylu.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 3
Limit: 5
Zaszalałeś. Zielony Władysław to nie przelewki. Mając taką moc, mogę zatankować do pełna gazem granatową Vitarrrę i jeździć po nowe przygody. Za każdą wpłatę dostaniesz to co inni na niższych progach plus ręcznie robiony w drewnie upominek mojego autorstwa. Projekt i pomysł na fanta może być w całości Twój albo zdajesz się na mnie. Na pewno będziesz zaskoczony.
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 2
Limit: 3
Z taką kasą nie tylko powodujesz gwałtowną profesjonalizację mojego kanału, ale także zostajesz kolekcjonerem. Będę Ci wysyłał mniejsze (paczka do 2kg) elementy wojskowego wyposażenia albo inny towarek jaki Ci pasuje. Co miesiąc coś nowego. Oprócz tego będziesz mógł proponować tematy odcinków i współpracować przy ich realizacji - o ile wiesz o czym mowa!
Zostań patronem

Najnowsi Patroni