Irytujący Historyk

W Patronite od 10.08.2016

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 222

Liczba Patronów: 163

Zostań Patronem
Kup na prezent
126 patronów
2 510 miesięcznie
165 165 łącznie
Zaczynałem na bazarze jako drobny handlarz i zbieracz wszystkiego co wpadnie w ręce. Czasy się zmieniły, lecz hobby pozostało to samo. Szukam ciekawych historii i cennych przedmiotów z nią związanych. Mój konik to historia wojskowości, lecz nie ograniczam się do tego i wciąż szukam nowych tematów.

O Autorze


 

Cześć i czołem!

Mam na imię Jakub. Od kilku lat prowadzę kanał na YT, na którym prezentuje różne mniej i bardziej znane tematy historyczne. Zaczynałem w czasach, gdy wciąż żyło wielu świadków historii. Dziś zostały mi po nich tylko przedmioty - medale, ubrania i stare fotografie. Staram się przywracać do życia to, co przetrwało.

Razem z Wami zwiedzałem różne zakamarki. Zdobywałem interesujące przedmioty. Słuchałem historii ludzi, którzy widzieli najważniejsze momenty w dziejach naszego kraju.  Od lat możecie dzielić te chwile razem ze mną. Wielu z was zaczęło działać na własną rękę. To najmilszy komplement jaki mogliście mi sprawić.

Jako historyk wojskowości od zawsze największą uwagę przykładałem do historii wojen oraz tego, co z nimi związane. Zaczęło się od dziecięcego hobby, a skończyło na praktycznym zastosowaniu tej wiedzy w służbie Ojczyźnie. Czasem próbuję opowiadać o czymś innym, ale i tak koniec końcu zawsze wracam do wojny - bo zawsze była opus magnum każdej epoki.

Dzięki Wam historia stała się moim głównym zajęciem. Z Waszą pomocą  wrzucam filmy regularnie bez strachu o to, co przyniesie jutro. Mogę opowiadać o rzeczach miłych i popularnych, a czasem nawet zrobić coś na tyle ważnego, by przyniosło coś dobrego nam wszystkim. Dziękuję za te wszystkie lata zaufania i obiecuję dalej robić to, co wychodzi mi najlepiej - opowiadać historię.

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Slawomir Krolik
Slawomir Krolik
Próg: 25 zł
Piotr Karczewski
Piotr Karczewski
Próg: 100 zł
Artur Bilski
Artur Bilski
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Stanisław Szymura
Stanisław Szymura
Próg: 50 zł
Jarek
Jarek
Próg: 50 zł