Joanna Obuchowska

W Patronite od 21.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 567

Liczba Patronów: 1439

Zostań Patronem
6 patronów
689 miesięcznie
1 626 łącznie

Koszty utrzymania i prowadzenia bloga, kont Social Media oraz komputera

500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Sam talent i chęci do pisania nie wystarczą. Moje konta, blog i komputer są pod stałą opieką osoby mającej w tym obszarze kompetencje techniczne. Do tej pory płatności były nieregularne, bo działały na zasadach przysługi. Mogąc pozwolić sobie na ujęcie w budżecie stałych opłat, nie tylko będę mogła zadbać o szczegóły odbioru stron, ale również odwdzięczyć się za masę bardzo potrzebnej i żmudnej pracy, proponując specjaliście stałą i płatną współpracę.

Wyposażenie biura

900 zł

miesięcznie

76%

osiągnięto

211 zł

brakuje

Do tej pory mogłam pisać w każdej pozycji i wszędzie- na plaży w zeszycie, w knajpce na laptopie, w domu na komputerze stacjonarnym itd. Jednak ostatnie dwa lata pokazały, że moja praca to już nie hobby i spędzanie 2-3 godzin przed komputerem. Odpowiedni fotel i biurko, a w dalszej perspektywie również nowszy laptop, to moje kolejne cele jakie uwzględniam w swoim budżecie.

Stabilność finansowa

6 500 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

5 811 zł

brakuje

Pisanie artykułów, szukanie inspiracji, prowadzenie newslettera, zbieranie informacji, tworzenie scenariuszy, spisywanie refleksji i wniosków - może się wydawać, że czynności te nie wymagają zbyt wiele czasu, ale po 4 latach prowadzenia tej formy działalności wiem, że jeśli mam być zadowolona z efektów mojej pracy, powinna ona być moim priorytetem. Dlatego uznałam, że jeśli będę mogła pozwolić sobie na życie z pisania - właśnie tym zajmę się na pełen etat.

Mając stałe wynagrodzenie za swoją pracę (bo proces twórczy też jest pracą:)), będę mogła nie tylko w pełni się na niej skupić, przywrócić regularność na blogu ale również rozwijać projekty edukacyjne, którymi się zajmuję.

Niestety brak poczucia bezpieczeństwa drastycznie wpływa na ilość czasu, który mogę poświęcić na działania bezpłatne i nieprzynoszące wymiernych korzyści. Zgodnie z powiedzeniem: "z pustego i Salomon nie naleje" - moim celem jest spokój, który zawsze przeradza się w kreatywność, z której korzystają wszyscy czytelnicy Educational Eden :).
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 32 zł
Karolina Starnawska
Karolina Starnawska
Próg: 9 zł
Przemek Bartecki
Przemek Bartecki
Próg: 32 zł
Justyna Frankiewicz-Popiołek
Justyna Frankiewicz-Popiołek
Próg: 400 zł
Anonimowy patron
Próg: 200 zł
Natalia Szczęsna
Natalia Szczęsna
Próg: 16 zł