Justyna Trzeciak-Gorzelanna

W Patronite od 26.07.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Blog językowy dla osób szukających urozmaiconych treści, pomagających opanować język niemiecki. Znaleźć tu można wiele materiałów autentycznych, porad, jak się uczyć oraz wyjaśnień licznych zagadnień gramatycznych. Upraszczam to, co jest skomplikowane w nauce języka, by była ona lekka i przyjemna.

O Autorze

Cześć!

Nazywam się Justyna Trzeciak-Gorzelanna.

Prowadzę bloga językowego o nazwie justynaniemiecki.pl/blog

Na blogu publikuję materiały do nauki języka niemieckiego, często są to materiały autentyczne, by łączyć gramatykę z nauką "żywego języka". Prowadzę go od wielu lat, dzielę się z Tobą nietuzinkowymi pomysłami na naukę języka, jak również tłumaczę gramatykę w lekki i zrozumiały sposób. Mało tego, tworzę wpisy ze słownictwem, którego nie znajdziesz w książkach, aby pokazać Ci także inny, ciekawy obszar w nauce niemieckiego. Dlatego założyłam profil na Patronite, ponieważ chcę tworzyć coraz to ciekawsze rzeczy dla Ciebie, mojego czytelnika. Dzięki twojemu wsparciu mogę zrealizować mój cel.

Również zależy mi na pokazaniu, że uczenie się języka niemieckiego nie musi być wcale nudne, ani trudne. A poprzez moje wpisy, z których korzystają setki osób miesięcznie, udowadniam, że nauka języka może być fajna, efektywna i zapadająca w pamięć. 

 


 

KURS ON-LINE

 

W 2019 roku stworzyłam mój pierwszy kurs on-line "Jak rozgadać się po niemiecku w 14 dni?"

Kurs składa się z 14 modułów, dzięki którym krok po kroku nauczysz się słownictwa, za pomocą którego rozgadasz się po niemiecku w 14 dni oraz szybko pozbędziesz się blokady przed mówieniem, by dobrze zdać egzamin językowy lub samemu umówić termin wizyty u lekarza w Niemczech. 

Większość osób ma największy problem z tym, aby po prostu mówić po niemiecku, szczególnie poza klasą lekcyjną. Z tego powodu stworzyłam kurs JAK ROZGADAĆ SIĘ PO NIEMIECKU W 14 DNI?. Dlatego w kursie są prawdziwe sytuacje i scenariusze, a nie wyimaginowane, sztuczne lekcje z podręczników. Dzięki temu, każdy kursant nabiera pewności siebie i swojej znajomości języka niemieckiego. 

 

Kurs online

 

 


 

 

E-book: Jak [nie] mówić po niemiecku?

 

Na początku 2020 roku stworzyłam e-book "Jak [nie] mówić po niemiecku?", byś pozbył[a] się rażących błędów zaburzających Twoją swobodną rozmowę po niemiecku. 

W Kursbuch i Arbeitsbuch “Jak [nie] mówić po niemiecku?” znajdziesz przykłady błędów, które zaburzają swobodną komunikację po niemiecku. Dlatego, iż zdaję sobie sprawę, że gramatyka niemiecka nie jest łatwa i często problematyczna, stworzyłam materiały w takiej formie, aby łatwo było Ci je zrozumieć i zastosować w praktyce od zaraz. Pracując z nimi dowiesz się, na co zwracać uwagę budując wypowiedź ustną, aby nie popełniać więcej błędów językowych.

 

 


 

Dlaczego Patronite?

 

Długo zastanawiałam się, czy mogę prosić o wsparcie moich działań blogowych. Przez lata dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem za darmo. Czasem udaje mi się pozyskać dodatkowe kontakty partnerskie, aczkolwiek jest to dochód nieregularny.

Jeden wpis na blogu to zazwyczaj cały dzień pracy, ponieważ stworzenie konspektu wpisu, wyszukanie oraz obróbka grafik, przygotowanie treści, wyszukanie filmów na YouTube, zapoznanie się z nimi, wybranie odpowiednich fragmentów do wpisów oraz stworzenie dodatkowych zadań wymaga sporo zaangażowania i precyzji. 

Każdy z wpisów jest inny, a to oznacza, że każdorazowo muszę wymyślać inną formę, doprecyzować szczegóły, aby finalnie można było cieszyć się jego nietuzinowymi treściami. Nie ma stałego szablonu, gotowej listy materiałów autentycznych - to wszystko szukam sama, od początku, tworząc każdy wpis, w którym planuję umieścić taki rodzaj treści.

Chcę to robić dalej, pragnę dalej tworzyć dla Ciebie nowe treści, e-booki oraz kursy online, ale to kosztuje.

Bez Twojego wsparcia będę to robić dalej, ale z nim, będzie mi o wiele łatwiej.

 

Dziękuję!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika