Avatar użytkownika

Justyna Trzeciak-Gorzelanna

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
10 zł to niewiele, nawet nie poczujesz, że ubyło Ci parę złotych z portfela. Przysłowiowa "dyszka" kosztuje tyle co kawa :) Co miesiąc możesz postawić mi taką kawę online, wspierając tym samym rozwój mojego bloga:)
30 zł miesięcznie
30 zł są równe dobrej porcji owoców albo podwójnej kawie :) Co miesiąc możesz wesprzeć moje działania taką kwotą :)
50 zł miesięcznie
Wybierając tą opcję możesz do mnie pisać z każdym problemem - na WhatsApp, na Skype, na Messenger. Pomogę Ci rozwikłać każdą zawiłość językową.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Justyna Trzeciak-Gorzelanna w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Blog językowy dla osób szukających urozmaiconych treści, pomagających opanować język niemiecki. Znaleźć tu można wiele materiałów autentycznych, porad, jak się uczyć oraz wyjaśnień licznych zagadnień gramatycznych. Upraszczam to, co jest skomplikowane w nauce języka, by była ona lekka i przyjemna.

Cześć!

Nazywam się Justyna Trzeciak-Gorzelanna.

Prowadzę bloga językowego o nazwie justynaniemiecki.pl/blog

Na blogu publikuję materiały do nauki języka niemieckiego, często są to materiały autentyczne, by łączyć gramatykę z nauką "żywego języka". Prowadzę go od wielu lat, dzielę się z Tobą nietuzinkowymi pomysłami na naukę języka, jak również tłumaczę gramatykę w lekki i zrozumiały sposób. Mało tego, tworzę wpisy ze słownictwem, którego nie znajdziesz w książkach, aby pokazać Ci także inny, ciekawy obszar w nauce niemieckiego. Dlatego założyłam profil na Patronite, ponieważ chcę tworzyć coraz to ciekawsze rzeczy dla Ciebie, mojego czytelnika. Dzięki twojemu wsparciu mogę zrealizować mój cel.

Również zależy mi na pokazaniu, że uczenie się języka niemieckiego nie musi być wcale nudne, ani trudne. A poprzez moje wpisy, z których korzystają setki osób miesięcznie, udowadniam, że nauka języka może być fajna, efektywna i zapadająca w pamięć. 

 


 

KURS ON-LINE

 

W 2019 roku stworzyłam mój pierwszy kurs on-line "Jak rozgadać się po niemiecku w 14 dni?"

Kurs składa się z 14 modułów, dzięki którym krok po kroku nauczysz się słownictwa, za pomocą którego rozgadasz się po niemiecku w 14 dni oraz szybko pozbędziesz się blokady przed mówieniem, by dobrze zdać egzamin językowy lub samemu umówić termin wizyty u lekarza w Niemczech. 

Większość osób ma największy problem z tym, aby po prostu mówić po niemiecku, szczególnie poza klasą lekcyjną. Z tego powodu stworzyłam kurs JAK ROZGADAĆ SIĘ PO NIEMIECKU W 14 DNI?. Dlatego w kursie są prawdziwe sytuacje i scenariusze, a nie wyimaginowane, sztuczne lekcje z podręczników. Dzięki temu, każdy kursant nabiera pewności siebie i swojej znajomości języka niemieckiego. 

 

Kurs online

 

 


 

 

E-book: Jak [nie] mówić po niemiecku?

 

Na początku 2020 roku stworzyłam e-book "Jak [nie] mówić po niemiecku?", byś pozbył[a] się rażących błędów zaburzających Twoją swobodną rozmowę po niemiecku. 

W Kursbuch i Arbeitsbuch “Jak [nie] mówić po niemiecku?” znajdziesz przykłady błędów, które zaburzają swobodną komunikację po niemiecku. Dlatego, iż zdaję sobie sprawę, że gramatyka niemiecka nie jest łatwa i często problematyczna, stworzyłam materiały w takiej formie, aby łatwo było Ci je zrozumieć i zastosować w praktyce od zaraz. Pracując z nimi dowiesz się, na co zwracać uwagę budując wypowiedź ustną, aby nie popełniać więcej błędów językowych.

 

 


 

Dlaczego Patronite?

 

Długo zastanawiałam się, czy mogę prosić o wsparcie moich działań blogowych. Przez lata dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem za darmo. Czasem udaje mi się pozyskać dodatkowe kontakty partnerskie, aczkolwiek jest to dochód nieregularny.

Jeden wpis na blogu to zazwyczaj cały dzień pracy, ponieważ stworzenie konspektu wpisu, wyszukanie oraz obróbka grafik, przygotowanie treści, wyszukanie filmów na YouTube, zapoznanie się z nimi, wybranie odpowiednich fragmentów do wpisów oraz stworzenie dodatkowych zadań wymaga sporo zaangażowania i precyzji. 

Każdy z wpisów jest inny, a to oznacza, że każdorazowo muszę wymyślać inną formę, doprecyzować szczegóły, aby finalnie można było cieszyć się jego nietuzinowymi treściami. Nie ma stałego szablonu, gotowej listy materiałów autentycznych - to wszystko szukam sama, od początku, tworząc każdy wpis, w którym planuję umieścić taki rodzaj treści.

Chcę to robić dalej, pragnę dalej tworzyć dla Ciebie nowe treści, e-booki oraz kursy online, ale to kosztuje.

Bez Twojego wsparcia będę to robić dalej, ale z nim, będzie mi o wiele łatwiej.

 

Dziękuję!

Cele Autora

Więcej nietuzinkowych treści na blogu
  • 500 zł
  • 500 zł brakuje
0%
500 zł to kwota, która pokrywa koszty związane z obsługą techniczną bloga, czyli opieka administracyjna, opłaty za hosting oraz domenę. Byłoby cudownie, gdybym nie musiała dokładać do tego z własnej kieszeni. Mogłabym wtedy skupić się tworzeniu nowych treści oraz produktów.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Justyna Trzeciak-Gorzelanna już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.