Kultura Liberalna

W Patronite od 06.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 74

Liczba Patronów: 114

Zostań Patronem
Kup na prezent
172 patronów
6 645 miesięcznie
141 540 łącznie

Liberalne wideopodkasty dzięki Wam!

4 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Drodzy Patroni, od 10 lat wydajemy dla Was internetowy tygodnik - regularnie co wtorek ukazuje się około 80 stron oryginalnych treści całkowicie za darmo. Wspólnie tworzymy przestrzeń refleksji i dialogu, wyłamującego się z wszechobecnej polaryzacji. Razem staramy się zrozumieć otaczającą nas rzeczywistość.

Chcemy jednak wyjść poza utarte szlaki i trafić do nowych odbiorców, dlatego zapraszamy Was do wsparcia naszego pomysłu stworzenia serii wideopodcastów. Nowa forma to niestety także nowe koszta: przygotowanie sprzętu, przestrzeni oraz opłacenie specjalistów do obróbki nagrań.

Autorski Podcast Kultury Liberalnej!

6 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Tygodnik i wideopodcasty to nie koniec naszych planów. Chcemy sięgać po kolejne formaty i wzmacniać liberalny głos w polskiej debacie publicznej. Aby docierać do szerszego grona odbiorców planujemy regularnie wydawać Podcast Kultury Liberalnej, w którym członkowie naszej redakcji dyskutują wokół najważniejszych aktualnych wydarzeń. Gdy uda nam się osiągnąć ten cel, będziecie mogli słuchać naszych analiz w dogodnej dla siebie chwili, za pośrednictwem najpopularniejszych platform.

Wydawaj z nami książki w Bibliotece KL!

10 000 zł

miesięcznie

66%

osiągnięto

3 355 zł

brakuje

Wydawanie książek o liberalizmie i demokracji, to nie lada wyzwanie! W Bibliotece KL niedawno ukazała się pierwsza anglojęzyczna książka, objaśniająca nieliberalny zwrot w polskiej polityce, a wstęp do niej napisał wybitny bułgarski politolog Iwan Krastew. Do tej pory opublikowaliśmy także wiele tytułów zagranicznych autorów w polskim tłumaczeniu oraz prace samych członków naszej redakcji: Jarosława Kuisza, Łukasza Pawłowskiego, Karoliny Wigury i Tomasza Sawczuka.

Osiągnięcie tego celu pozwoli nam poszerzyć ofertę wydawnictwa o nowe, fascynujące teksty autorstwa polskich i światowych intelektualistów. Wyszukiwanie, tłumaczenie i redakcja książek to jednak wiele pracy, której nie uda się zrealizować bez Waszego wsparcia. Dzięki niemu na polskiej scenie pojawią się nowe idee dotyczące obecnych wyzwań i kryzysów. Wspólnie poszukamy odpowiedzi na takie wyzwania, jak kryzys klimatyczny, populizm czy radykalizacja polityczna.

Twórzcie razem z nami przestrzeń dla nowego, wrażliwego liberalizmu w Polsce.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Władysław Marek Saj
Władysław Marek Saj
Próg: 100 zł
Wiesław  Kolasa
Wiesław Kolasa
Próg: 50 zł
Magdalena Mucha
Magdalena Mucha
Próg: 10 zł
Krzysztof Kieronczyk
Krzysztof Kieronczyk
Próg: 10 zł
Piotr
Piotr
Próg: 5 zł
Agnieszka i Mariusz Sabath
Agnieszka i Mariusz Sabath
Próg: 30 zł