Katowicka Liga Szóstek

W Patronite od 31.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
KLS–Katowicka Liga Szóstek to nowy program, który zrzesza amatorów oraz fanów piłki nożnej w Katowicach. Ideą rozgrywek jest chęć rywalizacji z duchem fair play, gdzie każdy na koniec sezonu zostanie zwycięzcą. Rozgrywki KLS kierowane są głównie do młodzieży, lecz uczestniczyć może każdy.

O Autorze

O NAS

KLS – Katowicka Liga Szóstek to nowy program, który zrzesza amatorów oraz fanów piłki nożnej w Katowicach i okolicach. Ideą rozgrywek jest chęć rywalizacji z duchem fair play, gdzie każdy na koniec sezonu zostanie zwycięzcą. Są to rozgrywki piłki nożnej 6-osobowej skierowane dla mieszkańców Katowic i nie tylko. Liga zrzesza w swoich strukturach głównie amatorów, lecz regulamin dopuszcza udział maksymalnie 3 zawodników zrzeszonych od klasy okręgowej do Ekstraklasy w drużynie. Celem rozgrywek jest popularyzacja piłki nożnej 6-osobowej wśród mieszkańców i nie tylko, oraz wyłonienie Mistrza Katowic. W aktualnym sezonie zgłosiło się 40 zespołów, a udział w rundzie jesiennej wzięło ponad 800 zawodników. Rozgrywki są prowadzone w systemie ligowym cało sezonowo od Września 2019r. aż do Czerwca 2020r. Mecze rozgrywane są w niedzielne wieczory od godziny 17:00 do 22:00 na Boisku Piłkarskim RAPID w Katowicach przy ul. Stęślickiego 6. Na sezon 2019/2020 zaplanowanych jest 585 meczów oraz turniej o Puchar Katowic Ligi KLS. Plany na przyszłość są ogromne. W tym m.in. utworzenie Reprezentacji Ligi, poszerzenie liczby drużyn do 48 czy otwarcie nowych dyscyplin sportowych.Wszelkie statystyki oraz informacje na temat ligi zamieszczone są na portalu Facebook.pl/katowickaligaszostek oraz na stronie www.katowickaligaszostek.pl

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika